Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arckx

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Alzacja

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. Odwiedziliśmy z żoną taki oto boutique w Paryżu. No i spodobał się taki kwarcuś
 2. Nie mam pojęcia jak aktualnie wygląda sprawa związana z tym problemem. Gdzieś tam czytałem artykuł którego główną tezą było stwierdzenie, że w wyniku ciągłego udoskonalania SH21 (na rynku od 2014 r.) udało się go wznieść na całkiem nowy, dużo wyższy poziom. Są to oczywiście tylko ogólniki, których prawdziwość zapewne zostanie za jakiś czas zweryfikowana. Jeśli chodzi o porównanie do Czapka to też uważam, że nieźle ich poniosło.
 3. Dopracowany inhausowy SH21 z certyfikatem COSC ze 120 godzinną rezerwą chodu (po jakiejś metamorfozie) trochę musi kosztować zwłaszcza, że pod względem jakości wykończenia jest przyrównywany do mechanizmu Czapka i MB&F. Do wyprzedaży może nie doczekać bo dostępnych jest tylko 210 sztuk
 4. Tradycja tradycją, ja to nawet rozumiem ale żeby 26ego na zegarku była data 11ego !? 😱
 5. Druga edycja limitowanej wersji Mido Ocean Star w turkusie Jak dla mnie bomba ! Do nabycia od 1ego października
 6. No wzięła i do gustu przypadła. Bardzo też mi się podoba na milanese. -38 mm -mechanizm kwarcowy VH31 „sweep second” od Seiko -szafir z antyrefleksem -zakręcana koronka oraz dekiel (30 ATM)
 7. Kilka ciekawych modeli oferuje Bulova. Proponuję przejrzeć całą ofertę tego producenta. https://intl.bulova.com/collections/womens-watches Wrzucę jedną z propozycji.
 8. Wziął i zauroczył...
 9. Wyjątkowo urodziwy lecz niestety nie spełnia moich kryteriów,żal.
 10. Wiedziałem ,że można na kolegów liczyć, wszystkie propozycje zacne i godne uwagi. Najbardziej w mój gust trafia Smiths Seafire https://www.timefactors.com/collections/smiths/products/smiths-seafire-prs-37 ale nie z tym paskiem, oraz Alpina Startimer zwłaszcza w takiej cenie https://www.ashford.com/alpina-al-240b4fbs6b.html Żałuję,że Boldr Venture napędzany mechanizmem automatycznym bo moim zdaniem prezentuje się kapitalnie. Yema zawsze mi się podobała ale tym razem szukam zegarka bez ruchomego bezela.
 11. Czarna tarcza z białymi ideksami zamknięta w czarnej kopercie i na czarnym pasku/bransolecie marzy mi się. Może być kwarc lub mechaniczny manual (nie automat) w rozmiarze 38-42 mm. Koniecznie w stylu field lub pilot a budżet to jakieś 2 tysiące zł. Podoba mi się Hamilton Khaki Field Black PVD https://www.montresboutique.fr/hamilton-khaki-field-h69409930.html?gclid=CjwKCAjwz_WGBhA1EiwAUAxIcYDBTgZgGiuYrRRNeifcF-opaiGXEBKYrhfb7EAPSxw4PiIhhuH3HxoCVoAQAvD_BwE ale zanim podejmę ostateczną decyzję chcę zapytać o ciekawe z waszego punktu widzenia alternatywy dla tego Hama. Może być to zegarek używany . Kraj pochodzenia nie ma znaczenia. Dzięki z góry za wszystkie sugestie.
 12. No i proszę ! Pojawiła się wyczekiwana oferta -50% View in browser Designed in England. Made in Switzerland. The best guarantee. Guaranteed. Free delivery. Free returns. Our story Contact us 60|60 Guarantee Terms and conditions Privacy policy Excellent TrustScore 4.6 out of 5 Christopher Ward, 1 Park Street, Maidenhead, Berkshire, SL6 1SL, United Kingdom If you would prefer not to receive future Christopher Ward emails please unsubscribe
 13. Boski Diego... R.I.P. Diego.webp
 14. A do tego Longines ma po prostu świetną nazwę i niezłe logo. Moim zdaniem takie rzeczy w świecie towarów luksusowych nie są bez znaczenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.