Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JackP

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

Community Reputation

31 Początkujący

About JackP

 • Birthday 01/01/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

52 profile views
 1. Na fakturze powinno być wskazane, że dostawa odbywa się na warunkach DDP.
 2. Mało rowerów w temacie o rowerach więc czas to zmienić:
 3. Wszystkie Aquisy mają delikatny luz na bezelu? Tak się zastanawiam czy nie kupić Lake Baikal Limited ale po jednej z recenzji na YT trochę mi przeszło, spodziewałem się, że będzie „rock-solid”.
 4. Zegarek wrócił. Bezel idealnie wycentrowany. Dogadałem również kwestie dokupienia bransolety na specjalnych warunkach - skrócili mi ją na 18cm ale jednak jest zbyt ciasno, nawet używając opcji jej wysunięcia. Nie miałem pojęcia jak odpowiednio podać ten wymiar więc zamówiłem już u Chińczyka imadełko do wyciskania pinów i dołożę sobie ogniwa we własnym zakresie. Jestem dziwny i w porównaniu do plastikowego Casio, te 42mm wydają się się wizualnie takie trochę małe, slim. Ale zgrabne.
 5. Mój jest już w drodze ale zarówno sam model zegarka jak i paski hybrydowe w większej ilości miały być w nowej dostawie dopiero we wrześniu.
 6. Założenie konta w banku - skan dowodu. Konto na XTB - skan dowodu lub dowód obok twarzy przy weryfikacji wideo. Jakieś duże towarzystwo ubezpieczeniowe też chciało skan dowodu. W dzisiejszych czasach nawet największy bank nie gwarantuje braku wycieku tych danych co nie znaczy, że jest mi to obojętne dlatego zawsze watermarkuje swoje dowody osobiste aby w razie ich wycieku z banku, ktoś nie mógł się posłużyć w innym celu. Inna opcja, to po serii takich weryfikacji, stary dowód zgubić w ognisku albo piecu, zastrzec go i wyrobić nowy. Ja ostatni raz wyrabiałem gdy był wyciek danych z bazy PESEL, mimo że to był wyciek danych tekstowych a nie skanów dowodów.
 7. Jeżeli konieczne będzie wysłanie zdjęcia/skanu dowodu to na fotce nanieść coś w stylu znaku wodnego, jakiś napis czerwonymi literami po przekątnej "Foto tylko do weryfikacji Allegro" czy coś w tym stylu. Utrudni to ewentualne posłużenie się takim zdjęciem w przypadku ewentualnego wycieku.
 8. Wszyscy jeśli nie większość producentów spinek w instrukcji zaleca jednorazowy montaż i zakup nowej po rozpięciu. Jeżdżę po szutrach i górkach, spinam i rozpinam i nic się nie dzieje. Miałem KMC, teraz mam spinkę Shimano dodawaną do łańcucha i jest ok. Jeżeli ktoś jeździ regularnie w zawodach MTB to może ma inne doświadczenia ze spinkami.
 9. @Jędrula.wawa Ściskasz i się rozpina. Zapinasz, działając w odwrotną stronę.
 10. https://znakitowarowe-blog.pl/dwie-firmy-o-podobnych-identycznych-nazwach/ Dosyć przystępnie wyjaśnione.
 11. Nie ma czego żałować, to są uniwersalne kody, które są dostępne w internecie. Gdy kupowałem swój to wybrałem zakup z kodem loupe w funtach - finalnie po przeliczeniu płaciłem 500zł mniej niż gdybym kupił z kodem w EUR.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.