Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kraft

Użytkownik
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

167 profile views
 1. Przepraszam, jeśli pytanie głupio zabrzmi, ale od czego w takim razie są te koperty - od Wołny? Na zdjęciach jakoś tak dziwnie wygląda, że trochę kolor jest jak w kopercie pozłacanej, a trochę wygląda na stalową.
 2. Panie, na samym dole zdjęcia jest Wostok Precision class. Chrzań Cornavina, pytaj o precyzyjnego, dobrze radzę...
 3. o żesz... Na pasku z podkładką jakoś tam się broni
 4. To tak jak z jednym moim Łuczem. Widziałem go w wersji "gold" na damskiej bransoletce, choć na damkę jest za duży. Jak go noszę, mój brat zawsze pyta: "męskich nie było?" I weź tu tłumacz.
 5. Cholera jasna, to dokładnie moja Tutka! I werk ten sam! Dzięki wielkie, dotychczas myślałem, że Tutima to Tutima, Grand Flieger i nic poniżej. A teraz ciekawostka: coś tam piszą o 2 piwach, tak? Za niewiele ponad 20 zet eł kupiłem łącznie ten zegarek, ruską Rakietę i jakiegoś zabytkowego rupcia jako "uszkodzone". Przy pierwszych pobieżnych oględzinach zauważyłem kłaczek waty, bawełny czy czegoś tam, blokujący zębnik koła centralnego. Po wyciągnięciu pęsetą - samo zaskoczyło i ruszyło z kopyta, i to nawet dokładnie. Wielkie dzięki za pomoc!
 6. Oto toto. Jak pytałem w dziale chińczyków o pewne szczegóły i poparłem zapytanie zdjęciem, to mnie zbanowano na tydzień za propagowanie podróbek a jak miałem odwagę podyskutować z modem i udowodnić swoją rację, to nie wywalono posta, tylko bez słowa przedłużono bana na miesiąc. Dlatego zdjęcia wstawiam na wyraźną prośbę zainteresowanego ogółu.
 7. ZIM....lodówka? Jak toto w ogóle nazwać? Pierwszy raz widzę, ale ufam, że koledzy są bardziej obyci. Jakoś tak bardziej damsko wygląda, mimo że w środku normalnie 26XX.
 8. Witam kolegów, mam pytanie dotyczące produkcji zegarków marki Tutima. Czy były one produkowane wyłącznie z in-house`owymi werkami, czy też na zasadzie ebauche`ów bywały z werkami innych producentów? Moje pytanie wzięło się stąd, że w pakiecie z innymi zegarkami kupiłem jakiś, który ma werk Lorsa i tarczę z napisem Tutima. Na oko przełom lat 70 i 80, tarcza jakoś do mnie nie przemawia i podejrzewam fejka. Może coś wiecie na ten temat?
 9. Sława sześciokąt - czy była wersja męska i damska?
 10. datownik chyba też mocno teges, napisy z błędami....Uuuuuu.....może by tak zrobić akcję pt. "masa zapytań na OLX"?
 11. Co to takiego? Jakiś Wostok okolicznościowy? Nawet nie bardzo wiem, jaki symbol jest na tarczy, mi skojarzył się z dawnym godłem DDR. Znalezione na OLX.
 12. taka duża kolekcja różnych amfibii? Też widziałem, aż w pierwszej chwili pomyślałem, że to Ty sprzedajesz
 13. Krzysztof, ale tak kontynuując temat, bo chciałbym zweryfikować swoją wiedzę: Wostok "z ringiem" pojawił się jako wczesny "komandir" na werku 2234. Wszystkie, jakie widziałem, były z ciemną tarczą i ringiem (czerń lub granat), z gwiazdą i napisem "zakaz MO". Natomiast zaciekawiło mnie, że spotkałem na aukcjach wersje nie "komandirski", ale po prostu "wostok", z jasną tarczą i ciemnym ringiem, ciągle na 2234. Widziałem to na Ukrainie i w Polsce. Czy mógł być jakiś wypust "cywilny", czy raczej ciemna tarcza komandira zaczęła się sypać a ta jasna wostoka po prostu pasuje rozmiarem? Mi się podoba takie zestawienie, wygląda prawie jak Poljot 55g Zdjęcie poglądowe z Alle.
 14. Czy jest tu ktoś, kto pomógłby mi zidentyfikować mechanizm?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.