Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kraft

Użytkownik
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

290 profile views
 1. To zegarek mojej babci. Zdarzało się mi nosić go w czasach podstawówki. Dość długo próbowałem odszukać go w domowych szpargałach i nagle wczoraj wpadł mi był w ręce. Na odzysk na pewno nie pójdzie.
 2. Czym próbować usunąć ten zielony nalot? Moczyć w nafcie?
 3. Taki poterany dziadzio wpadł przy okazji innego zakupu. Jak to powinno wyglądać?
 4. Przepraszam, jeśli pytanie głupio zabrzmi, ale od czego w takim razie są te koperty - od Wołny? Na zdjęciach jakoś tak dziwnie wygląda, że trochę kolor jest jak w kopercie pozłacanej, a trochę wygląda na stalową.
 5. Panie, na samym dole zdjęcia jest Wostok Precision class. Chrzań Cornavina, pytaj o precyzyjnego, dobrze radzę...
 6. o żesz... Na pasku z podkładką jakoś tam się broni
 7. To tak jak z jednym moim Łuczem. Widziałem go w wersji "gold" na damskiej bransoletce, choć na damkę jest za duży. Jak go noszę, mój brat zawsze pyta: "męskich nie było?" I weź tu tłumacz.
 8. Cholera jasna, to dokładnie moja Tutka! I werk ten sam! Dzięki wielkie, dotychczas myślałem, że Tutima to Tutima, Grand Flieger i nic poniżej. A teraz ciekawostka: coś tam piszą o 2 piwach, tak? Za niewiele ponad 20 zet eł kupiłem łącznie ten zegarek, ruską Rakietę i jakiegoś zabytkowego rupcia jako "uszkodzone". Przy pierwszych pobieżnych oględzinach zauważyłem kłaczek waty, bawełny czy czegoś tam, blokujący zębnik koła centralnego. Po wyciągnięciu pęsetą - samo zaskoczyło i ruszyło z kopyta, i to nawet dokładnie. Wielkie dzięki za pomoc!
 9. Oto toto. Jak pytałem w dziale chińczyków o pewne szczegóły i poparłem zapytanie zdjęciem, to mnie zbanowano na tydzień za propagowanie podróbek a jak miałem odwagę podyskutować z modem i udowodnić swoją rację, to nie wywalono posta, tylko bez słowa przedłużono bana na miesiąc. Dlatego zdjęcia wstawiam na wyraźną prośbę zainteresowanego ogółu.
 10. ZIM....lodówka? Jak toto w ogóle nazwać? Pierwszy raz widzę, ale ufam, że koledzy są bardziej obyci. Jakoś tak bardziej damsko wygląda, mimo że w środku normalnie 26XX.
 11. Witam kolegów, mam pytanie dotyczące produkcji zegarków marki Tutima. Czy były one produkowane wyłącznie z in-house`owymi werkami, czy też na zasadzie ebauche`ów bywały z werkami innych producentów? Moje pytanie wzięło się stąd, że w pakiecie z innymi zegarkami kupiłem jakiś, który ma werk Lorsa i tarczę z napisem Tutima. Na oko przełom lat 70 i 80, tarcza jakoś do mnie nie przemawia i podejrzewam fejka. Może coś wiecie na ten temat?
 12. Sława sześciokąt - czy była wersja męska i damska?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.