Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

qbapiasek

Użytkownik
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

qbapiasek last won the day on December 24 2013

qbapiasek had the most liked content!

Community Reputation

931 Mistrz

About qbapiasek

 • Birthday 01/12/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

950 profile views
 1. W gmt San Martinach siedzi chyba tylko Hangzhou 6460 czyli klon ety2836-2 z gmt.
 2. Wpadło coś chińskiego, SM w wersji która była dość krótko robiona z tym logo i takimi indeksami Chciałem z ceramiczna wkladka pepsi, ale ze trafił się taki dziwak za tzw. "puceny" to jest i cieszy szafirowym bezelem.
 3. Nic taniej niż stratos nie jest moim zdaniem godnego polecenia. Ja stratosa 2 miałem przez pół roku, wróciłem do Garmina bo tam cały ekosystem jest duuużo bardziej dopracowany. Ogólnie w mojej ocenie jak ktoś posmakuje Garmina to prędzej czy później wróci...
 4. Nowy (znaczy nie nowy bo 13 letni) ale mocno cieszy się "micha"...
 5. Dzis zamiast zegarka taki czasowakazywacz
 6. Tak to prawda, kolor pewnie wielu odrzuci, ale zaczynam dorastać do zdecydowanych kolorów (nawet te rolki nowe w nieoczywistych kolorach podobają mi sie bardzo) pudełko wypełnione trochę rzadszymi i bardziej charakternymi zegarkami bardziej mnie cieszy niż 10 podobnych nurków. Ten orient to seria limitowana 300 sztuk z 2005 roku Orient Star WZ0211FD Summer Limited Edition Turquoise.
 7. Pogoda piękna, czas wrócić do kontiki
 8. Glidelock to najlepsza mikroregulacja, ja po jej odkryciu nie moge przekonac sie do innych. Ten pilot ma zassdnicza wade - nieruvhomy bezel od logarytmow. Chociaz w u mnie na dwa tiselle w jednym działał idealnie, w drugim zbyt luźno. Oczywiście się zgadzam, że nie ma wygodniejszej metody regulacji bransy, w ciągu dnia jednak, szczególnie w ciepłe dni, obwód nadgarstka może się zmieniać co wpływa na komfort. Mnie nigdy się nie chce przekładać w inna dziurkę mikroregulacji, a glidelockiem to sekunda i jest idealnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.