Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grzejan

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Już wszystko ok, zegarek wrócił po 3 tygodniach z brytyjskiego serwisu, działa idealnie.
 2. Proszę o poradę - od miesiąca mam zegarek Spinnaker z automatem Seiko NH35A. Pierwsze dwa tygodnie zegarek chodził prawidłowo, pięknie wyregulowany, praktycznie bez odchyłek czasowych. Niestety od tygodnia zaczyna szwankować - zatrzymuje się co drugi dzień, wymaga nastawienia, pokręcenia koronką by go uruchomić. Zegarek noszę 24 g, wykonuje normalne czynności, raczej nie leżę cały dzień w bezruchu, więc 7 godzin nocy nie powinno zaburzać pracy zegarka. Napisałem do producenta, odpisał że prawdopodobnie wykonuję za mało ruchu... Wachnik działa, choć przy potrząsaniu na słuch jego praca raz jest intensywna, a czasami jakby zanika. Upierać się o Serwis? jakoś za stary jestem na dyskoteki....
 3. Lubię ten zegar - dostojne 45 mm na grubym sharku
 4. Dziękuję bardzo za wyjaśnienie.
 5. Więc tak - NIE MAM ZEGARKA DO SPRZEDANIA. Link do strony https://www.watches.com/cccp-watches/ - źle napisałem w pierwszym poście adres portalu Normalne ceny oscylują w granicach 400 -500 $ - jest na kilku stronach sporo promocji, natomiast informacji jak pisałem jest mało.
 6. NA "watch" i w kilku innych portalach zegarkowych pojawiaja sie zegarki logowane CCCP - cieżko znaleźć informacje szczegółowe o mechanizmach i firmie - wyjaśni ktoś?
 7. świetnie dobrany pasek, gratulacje.
 8. Ręka się cieszy - dusza też
 9. Prawda - szukałem czytelności pilotów, a i sentyment do nurka skierował mnie ku temu modelowi. Choć to tylko kwarc, zegareczek cieszy moje oko.
 10. Długo szukałem fajnego pilota - chciałem żeby był duży (44-45) czytelny no i piękny ) Mam go dwa lata - w dalszym ciagu zachwyca mnie wykonaniem i precyzją detali. Bezel trochę już złapał rysek, no ale zegarek praktycznie nie zdejmowany 24 h/dobę. Zmieniony pasek na grubego sharka,
 11. Jaka jest grubość zegarka? Podaja że 16 mm a koperta jakby od Hull'a więc powinno być 12 - wyjaśnisz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.