Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bos_kg

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Recent Profile Visitors

111 profile views
 1. bos_kg

  Citizen

  Czepiacie się ją tak jak słyszę nazewnictwo to tak napisałem, pisałem z tel i nie poprawił mi i cała historia..
 2. Kolejny raz mi dobrze poradziliście, wspomniana bransoleta nawet u pani co jest zegarmistrzem wspomniana bransoleta jest kiepska się rozpina kiepska jest. I nabyłem inną i ładnie wygląda z zegareczkiem tym co foto pokazuje zegarek z paskiem i bransoletą sorki za zdjęcia przy sztucznym świetle robione..
 3. Sprawdzę ofertę wydaje się korzystna..
 4. Jak znajdę od wspomnianego modelu to na pewno zakupie choć wolał bym firmowy, kiepsko by było kolor koperty złoty a bransoleta srebrna ale dzięki za radę poszukam.. Rozumiem ale wole u nas kupić niż do tego podatek płacić a miał być doliczony do zagranicznych zakupów, wątpliwości czy była by lepsza od tego co u nas..
 5. To marzenie, każdy ma jak sieć przeglądam Rolexa a padła mniej osub i jest marką bardziej luksusowa..
 6. Nie chodzi że taką chciałem mieć tylko szukałem firmowej od Citizen ale nie ma, i trafiłem na tą z myślą klamrę zmienię i będzie jak firmową. Mam Citizena w odcieniu złota chciał bym mieć na bransolecie dlamnie monotonne jest każdy ma zegarki w kolorze srebra a ja lubię mieć coś jak zegarki jakich mniej noszą, jak było by mnie stać to bym kupił złotego patka..
 7. Ok rozumiem dzięki za odpowiedź..
 8. Hej posiada ktoś posiadał taką bransoletę pasek może coś o niej powiedzieć wyrazić opinie, od tygodnia szukam markowej bransolety do Citzen jakiej kol wiek są nie markowe. Pomyślałem o tym pasku zmienię klamrę na firmową i będzie wyglądać jak komplet tylko czy tego typu bransoleta jest coś warta.. Pasek do zegarka typu Mesh
 9. bos_kg

  Citizen

  P Prawda nie jest zły bym skamła mi by się czarna wersja podobała, a jak z dbaniem o niebo bo to nie skóra chyba jeans..
 10. bos_kg

  Citizen

  Świetny pasek w wersji czarnej był by fajny z czarnym obyciem..
 11. bos_kg

  Citizen

  Lipa polski odział odpisał mi o moim Citizen tak. Dzień dobry, dziękuję za wiadomość. Bardzo mi przykro, ale nie posiadamy żadnych informacji na temat modelu ze zdjęć. Producent nie posiada już informacji w swojej bazie. Pozdrawiam, szkoda miałem nadzieję że coś poradzę bo jak z 80 / 90 lat może pochodzić to chciałem mieć potwierdzenie autentyczności szkoda taka firma i dokumentacji nie ma..
 12. bos_kg

  Citizen

  Fakt podobne do tego co posiadam..
 13. bos_kg

  Citizen

  Rozumiem tak się wkręciłem w zegarki że chciał bym o nich coś wiedzieć, nie że ładny i tyle może coś mi sam Citizen powie odezwałem się do nich. Takie firmy często mają dokumentację dobre i tyle co mi tu opisaliśćie jesteście skarbnicą wiedzy..
 14. bos_kg

  Citizen

  Ok rozumiem o ile opis na deklu z tego zegarka tak myślę, a jest niczym nos stan to jak by był z tamtych lat to chyba by były znaki uszkodzenia jak by koperta była kiepska nie stalowa pozłaczana..
 15. bos_kg

  Citizen

  To męski a ma wymiary 34 mm ma ten Citizen od święta tak zwane bym go nosił. No jak koperta kiepska to szybko się nie uszkodzi..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.