Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kałaszek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

144 profile views
 1. Wrocław ma 2 ibisy. Ale nie są w centrum. Wersję budget również. Czasami maja promocje na noclegi i wychodzi bardzo korzystnie cenowo. Ale jeśli planujemy nie korzystać z samochodu to trzeba mieć na uwadze dojazd z i do centrum/starego miasta.
 2. . Potwierdzam "Psie Pazury" to bardzo dobry film. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. Piękne ujęcia, gra na emocjach, trzymanie w klimacie napięcia. Gdzie w gruncie rzeczy nic się nie dzieje. No i zakończenie.....
 3. kałaszek

  Wybór pióra.

  Piękna ekspozycja. Zazwyczaj buteleczki ładują na dnie szuflady. Nie wiem kiedy i jak mógłbym wypisać taką kolekcje. Lewy dolny róg- czy to do atramentu? 😉
 4. Trochę zamieszam. Może coś z Citizena? Mają serię bardzo cienkich zegarków Stiletto( google podpowie) oraz dodatkowo taka propozycja:
 5. Pasek bardzo fajnie wyszedł. Może uda się zdjęcie z dedykowanym zegarkiem zrobić.
 6. Mój syn ma taką lampkę. Nie jest zła. Ma 3 poziomy temperatury barowej i w każdym można regulować natężenie. Ilość światła jest poprawna. Jest bardzo zgrabna. Szczególnie wporownaniu z proponowana przeze mnie vellemanem którego źródło światła ma ok. 0,5m długości. Ale wielkość ma spore znaczenie co do rozpraszania światła.
 7. Było już na ten temat pisane: Temat trochę historyczny ale może są jakieś bieżące propozycje. Można próbować poszukać kwestia związanych z oświetleniem na forach modelarskich. Osobiście zastanawiam się mocno nad nad lampką firmy Velleman. Ostatnio mocno mi dokucza brak dobrego oświetlenia do prac precyzyjnych. Moim zdaniem światło powinno być mocne i rozproszone aby cieni nie rzucało.
 8. Też drapie się w głowę. Zakładam że 2 nałożone dyski. Jeden z godzinową a drugi z minutową wskazówką. Wygląda mega. Ciekawe czy na nadgarstku również jak ma się tarcze z włosami😁
 9. Poszukaj może Citizena. Można znaleźć z eco-drive za 500-600 zł Ostatnio miałem podobne wyzwanie dla małżonki choć w innej stylistyce. Również nie siedzi w zegarkach i za kilka stów ciężko znaleźć coś sensownego. Wybrałem Citizena i jest bardzo zadowolona. A z tym szafirem to wydaje mi się, że ma to drugorzędne znaczenie.
 10. Faktycznie masz rację. Moje niedopatrzenie. Ale wersja 38mm była by ciekawą alternatywą. Mi osobiście bardziej podoba się opcja ze wskazówkami w jednorodnym kolorze.
 11. Ten środkowy świetny kolor, nazwał bym go topazowym. Ciekawe jak leży 38mm?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.