Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kałaszek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  poznań
 1. Jak dla mnie to nazwa firmy(logo) jest trafiona. CCCCcośtam.
 2. Bez alarmu ale myślę że ciekawa propozycja zegarka do demolki: Casio MRW-200H-1BVEF
 3. kałaszek

  Nóż

  Taki skromny, nawet bez klipsa wersję wybrałem.
 4. kałaszek

  Motocykle

  Nie wiem czy tu umieścić to zdjęcie czy w żarach: Budżetowy tuning
 5. Od wielu lat przejeżdżam rowerem w tym miejscu aż tu nagle taka ciekawostka. Skórzewo k. Poznania
 6. Jak dla mnie ciemna tarcza.
 7. Może taki. Cena dobra:https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-aquaracer-101?utm_source=SMG&utm_medium=0040&utm_campaign=PFX_Performance&tpmid=k23401561_s1595797_p305980627_c123710751&epi=
 8. A może Rotary Cambridge? Są wersję stalowe, w kolorze złotym, na paskach lub bransoletach.
 9. Cześć 

  czy możesz napisać mi Twoja opinie na temat prezentowanych w dziale obuwie roboczych butów wojskowych które prezentowałeś jakiś czas temu? Ciekawi mnie jak oceniasz komfort noszenia. 
  pozdrawiam 

  Łukasz

 10. kałaszek

  Wybór pióra.

  Pióro wieczne lub kulkowe wydaje mi się mocno dyskusyjne w tym wieku. Początki nauki pisania to zazwyczaj ołówek i gumka. Lamy ABC widzę ze ma w tej seri ołówki oraz pióra wieczne nie ma kulkowych. Odpowiadając na postawione pytanie syn 9 lat używał pióra Cresco start pen. Bardzo anatomicznie ukształtowane i naprawdę super się je trzyma w poprawnej pozycji, co w przypadku początków z piórem ma moim zdaniem kluczowe znaczenie. Ołówek lub długopis chwytamy dowolnie a pióra już nie. Podobne pióra wieczne miał Zenith. A i są naboje do pióra zmazywalne.
 11. kałaszek

  Wybór pióra.

  Na pewno chodzi o pióro kulkowe a nie pióro wieczne ?
 12. kałaszek

  Buty

  Odklejanie podeszwy w bundesach też mnie dopadło tylko po 10 latach użytkowania.Wszystko zależy od daty produkcji obuwia. Materiał podeszwy z wiekiem się utlenia. Tu jest to fajnie opisane: https://www.prabos.pl/dlaczego-w-butach-po-pewnym-czasie-odpada-podeszwa/
 13. Dzięki. W Poznaniu nikt nie ma w sprzedaży serii Big Crown, również jedyny wymieniony przez Ciebie poznański dealer. Zegarek macałem w Zielonej Gorze i bardzo przypadl mi do gustu. Jak już się zdecydowałem to problem był z dostępnością niebieskiej tarczy. Pomógł kolega Jash. I mam,i Cieszy ????
 14. Zegarek ma stalową kopertę 40 mm.Referencja:01 754 7741 4065-07 8 20 22 Pasek wykonał dla mnie kolega As82. Po zmianie bransolety na pasek zupełnie inny zegarek.
 15. Na nowym pasku . Dziurka zapięcia trafiona idealnie pod mój nadgarstek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.