Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kałaszek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. Ten środkowy świetny kolor, nazwał bym go topazowym. Ciekawe jak leży 38mm?
 2. kałaszek

  Nóż

  Na podłogi warto zastosować Bambus sprasowany.Jest dużo bardziej odporny na uszkodzenia.
 3. kałaszek

  LEGO

  Słowo Chrześniak nie definiuje wieku 😀 stąd zaryzykuję zestaw Lego technic 42118
 4. Było kilka stron wcześniej pisane o nadchodzących podwyżkach. Ale wydaje mi się, że z nowym rokiem. Może to efekt nadchodzących świąt, inflacji.... PS. Zapytaj Kolegę Jasha powinien pomóc.
 5. Jakby wyobrazić sobie wąs to jest podobieństwo. Trochę wygląda to zdjęcie jak reklama zegarka z doklejonym modelem.
 6. Nie moja bajka (cenowa) ale wygląda dobrze.
 7. kałaszek

  Buty

  Taniej już się raczej nie da😁 I z dostępnością nie ma problemu. Buty robocze WP. Można szukać w Red Wing albo chippewa ale mniej jak 1tys. będzie cieżko.
 8. Miałe na myśli krój czcionki, który nawiązuje do dawnych modeli. W moim odczuciu nie specjalnie to wygląda i dość masywne. Szczególnie, że cyfry są ściśnięte bliżej środka tarczy. Koperta z "karbowaną" lunetą nadawała wielowymiarowości. Wskazówka daty ma grot, który mocno wybija się na pierwszy plan. I w moim odczuciu bardziej przypomina zegarki GMT. Przytłacza. Subtarcza sekundnika - wg mnie za dużo dzieje się na tarczy w połączeniu z podziałką daty. Rozmiar 38mm może być bardzo przyjemny do noszenia. Wskazówki, typ sztachety nie pasują mi do tego modelu wg mnie. Wolę, jak to określiłeś a mi zostało w pamięci "cerkiewne" wskazówki z ostro zakończonymi końcami które nadawały lekkości. No i cena ok. 3 tys. franków...... no ale tu o cenie stanowi mechanizm. Wszystko jest odczucia, mi słabo się podoba ta wersja z mechanizmem Orisa. Może na żywo efekt jest inny. zdjęcia, rendery a rzeczywistość potrafi zaskoczyć zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Natomiast obecna wersja jak dla mnie jest super i po 2 latach posiadania cały czas jest stylistycznie interesująca. Ps. Powstała również wersja z szarą tarczą i pełnym deklem:)
 9. Mam mieszane uczucia co do nowego Pointer Date. Niby nowy mechanizm ale reszta jakby krok do tyłu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.