Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

kałaszek

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

635 profile views
 1. Tommly jak się jeździ na pasku? Osobiście mam dość tradycyjnego łańcucha. Mam wrażenie że obecnie robią je z plasteliny. W zestawieniu z przekładnia nexus wetrzymuje może rok jazdy.
 2. Dla przełamania burzy. Zegarek mojej żony. Nawet fajnie się nosi. Bardzo ładna tarcza mieniąca się w słońcu. Ale tak głośnego mechanizmu to się nie spodziewałem. Słyszę jak TYKA z odległości kilku metrów. Jak miałem go na ręku i rozmawiałem przez telefon trzymany w lewej ręce to TYKANIEM absorbowal moja uwagę. Jak bazarowy zegar ścienny. Gdyby nie to, że kupiony przez stronę producenta to sądziłbym że to fake.
 3. Księgowi to chyba pokazują stan faktyczny w kolumnach winien-ma na podstawie dostarczonych istniejących już danych liczbowych w postaci faktur, rachunków, wypłat itd. I ktoś kto jest odpowiedzialny za firmę powinien takie dane analizować. Wydaje mi się również że koszty produkcji, wdrażania, gwarancji, amortyzacji itp. są w gestii innych osób. Nazwał bym ich planistami. Stwierdzenie, że Księgowi kierują firma czy projektują dane przedmioty traktował bym jako skrót myślowy.😉 Błogich snów dla mario1971
 4. Poza Niemcami proponuję zwiedzić rowerem wyspę Wolin. Oraz R10 na wschód. A i Karsibór malowniczy. Ludzi tam mało.
 5. Ciekawe szkło do piwa. Muszę przetestować 😁
 6. kałaszek

  Buty

  Dzięki za garść informacji i Twoich doświadczeń. Widzę,na wszystkich zdjęciach z tego typu butami pokazana jest stopa typu egipskiego. Kształt buta jest zgodny z kształtem palców tego typu stopy. A co jeśli ktoś ma stopę typu rzymskiego lub greckiego jak ja? Gdzie środkowy palec jest najdłuższy a pozostałe palce krótsze.
 7. DW 5610 ma lepsze kąty od 5600 Wszystko ma lepsze od 5600. Choć są do siebie bardzo podobne. Ja się przesiałem i jestem zadowolony.
 8. Z tymi korkami to racja. Mój kuzyn w ten sposób wbił sobie kierownice w policzek. Jak go widzę to zawsze jego blizna przypomina o dbaniu o ten aspekt. Szczególnie w rowerach dziecięcych. Fajnie, że udało Ci się przełamać. Powodzenia😁
 9. Dzięki Rokoko, może kiedyś przy wyjeździe skorzystam. Fajne piwa mają moje pierwsze doświadczenia z piwami kraftowymi to właśnie Pinta. A od siebie Browar Miedzianka. Dobre. Nawet bardzo dobre.
 10. Czuje się wywołany do tablicy🙂 Sprzedał się w ubiegłym tygodniu. Czaiłem się na niego jak pies do jerza już w koszyku miałem już płaciłem ale nie chciało przejść. Neta aw hotelu miałem do bani. Myślałem następnego dnia poprawie. No i niedostępny. Może tak miało być...... Tak sobie tłumaczę. Jest piękny, w swojej prostocie. Był.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.