Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tom88

Użytkownik
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. Cześć, wygląda na to, że sam odpowiedziałeś na zadane pytania. Super, to jakiś koszmarek po nieudolne renowacji. Koronka do bani, wskazówki uzupelnione a najgorsza tarcza po ponownym malowaniu.... krzyż przechodzi przez napisy, poza tym 17 jewels a mechanizm 21....
 2. https://allegro.pl/oferta/mechaniczny-elektryczny-14303798059 pojawił się wysyp na alle. Parę godzin temu były też u innego chińskiego sprzedawcy (mającego już pozytywy) na alle - nawet trochę taniej. Czy to są podróby ciga design?
 3. Koperta na pewno po polerowaniu i chromowaniu - brak ostrych krawędzi; tarcza wygląda na świeżo malowaną, dekiel lub całość od modelu na inny rynek (Weltmeister) a tarcza (Worldmaster). Mechanizm z opisem Super a na tarczy Extra (to akurat nie wiem czy dopuszczalne; wiem, że gdy mechanizm miał taki napis na tarczach występował napis Super de Luxe). Wygląda na to, że odnowiono kopertę i tarczę nie według oryginału lecz innego modelu.
 4. Oryginalna Ural, ale z naklejką/kalkomanią. Pewnie z Czech, co? Widziałem już kilka tak przerobionych, z tym samym motywem. Niestety nie wiem, co to za beczka z budowlą. Jaka tam jest data? https://www.lastdodo.com/en/items/8816575-plzensky-prazdroj-plzenske-pivo
 5. Wydaję mi się, że na indeksach nie powinno być koloru, powinny pozostać zlote/ żółte. Ale nie przesądzam, bo było tyle odmian tych Atlanticow, że temat trudny do ogarnięcia. Na pewno wskazówki były uzupełniane, czy ring pomalowany - spytaj w dziale Atlanticow.
 6. czy indeksy godzinowe pokryte są czarnym kolorem tak jak ring a la Milano?
 7. Fajny projekt, trochę nazwa przeszkadza, ale wygląda solidnie i ciekawie
 8. Taka ślicznotka, kupiona dzięki Kolegom z Forum, dotarła 🙂
 9. Wcale nie dobry😉 świetny - pierwszy raz widzę
 10. Ma być najtańszy a nie za 100 czy 200.... Za niecałe 100 zł można proste Casio kupić, nie mówiąc już o Perfectach przypominających Worldmastery, etc... czy innych zegarkach na prostej solidnej Miyotcie, które mogą funkcjonować prze lata. Temat zegarków w cenie kawy czy kanapki jest ciekawy i zabawny a Ty Piotrze skoro chcesz porównywać zegarki droższe/tańsze o 40/50 zł, po prostu sobie je kup.
 11. Szkoda wielka 😕 pójdzie więc do ludzi...
 12. Mówiąc szczerze nie wiem jak że słoniną, bo jestem na diecie boczkowo-kielbasianej 🙂
 13. Dzięki, wygląda na to, że od innych będzie pasować. A ta usterka stopsekundy, to poważna?
 14. Masz może zdjęcie tego zegarka z prawidłową wskazówką?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.