Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mioo

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Początkujący

Recent Profile Visitors

64 profile views
 1. panowie zamówiłem właśnie 720 SE na pasku. czy ktoś ma pomysł na jaki kajdan najlepiej wchodzi z tych akcesoryjnych ?
 2. Napisałem. Niestety nic... Ktoś może podzieli się swoim zbiorem zdjęć ?
 3. Panowie i Panie udało mi się ustalić, że można było nabyć "drogą kupna", jak podobno mawia się w Łodzi, specjalne serie Amfibii 1967. Te rocznicowe serie miały 5 wydań o ile udało mi się zorientować. Czy ktoś ma może info o jaki sztukach na horyzoncie ? Nowej serii ? Egzemplarzu do kupienia ? Stronach na których można szukać ? Będę wdzięczny za wszelką dyskusję, uwagi oraz teksty o tym, że nie warto i dlaczego ! Może ktoś miał w ręce ?
 4. mioo

  SEIKO SARB017

  przedstawiam eleganckiego leśnika
 5. mioo

  Policzmy Sarb'y

  dopisuję się do listy. barnsoleta odpoczywa, a leśnik na zielonym zulu
 6. Mam nadzieję, że szybko uda się spełnić marzenie. Sciskam kciuki !
 7. Fajnie napisane. Ja z kolei się zawsze zastanawiam nad rolą substytutu. Czy nie jest tak, że jeśli marzy się od Day Date czy innym i stanowi on "The One" w hierarchii zegarkowych pragnień to czy opisywany Tudor (model wielkiej urody) nie jest tylko przystankiem i chwilową nagrodą pocieszenia ? Proszę nie odbierać mojego głosu negatywnie. To pytanie które sam sobie stawiam. Czy obniżając poprzeczkę rzeczywiście można skończyć poszukiwania? Mój zegarek marzeń jest w tej chwili dla mnie w cenie nierozsądnej i zastanawiam się czy czekać na niego czy sięgnąć po substytut. Czy można być 100% ukontentowanym wiedząc, że gdzieś tam spogląda na mnie Day Date czy inny obiekt westchnień? PS. ta tarcza jest obłędnie piękna !
 8. mioo

  SEIKO SARB017

  dobra, koniec spamu na dzisiaj. pora wymyślać nową stylizacje
 9. coś takiego wpadło jej w oko, chętnie poznam opinię bardziej doświadczonych kolegów REF: WAR1311.BA0778 https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-womens-watch-war1311ba0778--id8336330.htm REF: WAR2412.BA0776 https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera--id9881150.htm
 10. mioo

  SEIKO SARB017

  to jeszcze jedne szot z wczorajszego pytania
 11. jestem po wstępnej selekcji. Longines, Certina podobnie. Okazało się, że mam połączyć z prezentem walentynkowo urodzinowym więc uwaga skierowana jest na TAGa Pytanie o TAG Heuer Carrera Lady vs. TAG Heuer Aquaracer vs. coś jeszcze w budżecie 4k ? Chętnie posłucham opinii o TAGu
 12. dzięki Panowie. Jakieś opinie w kontekście wykonania Certiny vs Longines
 13. Szanowni ! Zbliża się rocznica ślubu i żona powiedziała, że fajne te moje zegarki i też chciała by coś porządnego na rękę. Potrzebny jej EDC. Ma zegarek wieczorowy (złotą Bulovę z lat 70-tych, Baby-G i Swatch Irony Lady). Zegarek z jasną (kremową, perłową lub białą tarczą), bransoleta, kwarc albo automat koniecznie szafir i WR50 i więcej. Niestety budżet to 2500zł. Zegarek nie musi być nowy ale powinien być w dobrym stanie. Modelem który bardzo jej się podobał jest TAG Heuer Aquaracer Lady Mother of Pearl (niestety znalazłem na chrono za 2700 i o ile dało by się naciągnąć budrzet to przesyłka do PL prawie 600zł) Zwróciłem uwagę na LONGINES CONQUEST lady Certina DS Action Lady. (tu wersja ze srebrnymi wskazówkami i indeksami była by lepsza ale jest tylko na pasku ) Liczę na wasze opinię i inspiracje. Każdy głos będzie pomocny!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.