Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amatsubu

Użytkownik
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

182 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. Amatsubu

  Liczymy żółwie

  Powrót żółwia (wczorajszy:p)
 2. Męczę się z Japońskim w Ocku, przynajmniej zegar pasuje;p
 3. Cuxhaven i Brem na pewno nie mają 39mm, a to jedyne co Laco robi ze small seconds.
 4. Od razu Stowa przychodzi do głowy, nie ma siły. Większość Marine stanowi jednak tarcza i jest biała więc 36mm na żywo powinien wyglądać na nieco większy. Gdyby to był nurek ze sporawym bezelem to bym odradzał;p
 5. Gdybyś przebolał ten automat to Boldr będzie świetnym wyborem, fajny design i napędzany sprawdzonym koniem roboczym:) W innym wypadku dalej jestem za Khaki (choć blisko mi też do Smiths), bo to klasyka gatunku, mimo że padły tu dobre propozycje. Pogrzebałbym za starszą używką w dobrym stanie na niemodyfikowanej 2801-2, łatwiejszy serwis i hi-beat, ale nie wiem jak teraz z dostępnością. Chyba, że 80h rezerwy chodu przemawia do Ciebie bardziej, to nowy też będzie spoko, tylko że serwis raczej u Swatcha, jeśli się mylę to sorry. Mam akurat jednego Khaki na tym nowym werku w automacie i spisuje się super, bardzo mała odchyłka dobowa.
 6. Szczerze, to nie wiem czy znajdziesz coś co lepszego w tym budżecie niż to co wybrałeś. Ham to Ham i nie bez powodu ciężko trafić na jakiekolwiek zestawienie field watchy, w którym nie byłoby Khaki Jeszcze lepiej byłoby gdyby dalej był na zwykłej Ecie, ale co zrobić. Przychodzi mi do głowy jeszcze Boldr Venture Black Dawn, ale niestety siedzi w nim NH35A więc automat. Bardzo fajne fieldy tak czy inaczej. Traser lub Victorinox mają ciekawe opcje, ale tu również automaty i kwarce z tego co pamiętam.
 7. Gratulacje! Fajna wersja. Nie zapomnij się pochwalić jak przyjdzie:)
 8. W opisie aukcji jest napisane, że z polskiej dystrybucji Zibi więc jeśli faktycznie tak jest to nie powinno być niespodzianek, ale i tak bym chyba nie dał tyle za kostkę. Najlepsza kostka to 5610, robi praktycznie to samo I kosztuje ułamek tej ceny. Wchodzimy w kwoty za które faktycznie możesz mieć Oceanusa i moim zdaniem warto dołożyć, bo jakość wykonania wywala z butów i to nie tylko w tym budżecie. T200 jak chcesz coś większego i Bluetooth, bo jednak L2L sporawy, lub S100 jak chcesz tytan i mniejsze rozmiary (zintegrowana bransa). Chyba, że absolutnie zdecydowałeś się na metalową kostkę, to śmiało. Raczej się nie zawiedziesz, fajne zegarki i faktycznie jedne z mniejszych G tylko z trochę przesadzoną ceną. Jeśli jednak nie musi być cyfrowy i dopuszczasz zakupy za granicą, to Oceanus to zdecydowanie półka wyżej.
 9. Zrobiłbym dokładnie tak jak pisze kolega powyżej. Dokładasz do Blue Angels i masz wszystko. Swietne zegarki, miałem podobnego pilota od Citizena z solarem i RC i ciężko było mu coś zarzucić.
 10. Zgadzam się, wyższe modele są super, ale S100 i T200 to najlepsza relacja jakość/cena i najschludniejszy design moim zdaniem. Mają dokładnie pokazywać czas i być świetne wykonane i dokładnie to robią:) Mi bardziej leży S100 przez tytan, kształt koperty i czarną tarczę, ale T200 byłby drugi w kolejce. Oba mają wszystko czego można chcieć od codziennego zegarka, nie ma szans na lepszego codziennego kwarca w tym budżecie, a moim zdaniem w 2-3 razy wyższym też będzie ciężko.
 11. Manta jest piękna. Małem coś sprzedać i zaszaleć, ale ciężko ją już dostać no i jest to jednak konkretną kasa, a miało być jak najprościej więc S100 wygrał. Mój portfel się cieszy:D Jeśli jednak miałbym fundusze i możliwość, to bym się nie wahał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.