Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Maciej Gostek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

About Maciej Gostek

 • Birthday June 15

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Podróże motocyklowe, zegarki.

Recent Profile Visitors

209 profile views
 1. Cześć, mam za mało komentarzy, aby opublikować ogłoszenie w SPRZEDAŻ. Zdecydowałem się sprzedać mojego SLA 047J1. Jakiś czas temu publikowałem zdjęcie w tym temacie. Zegarek w stanie idealnym. Ogłoszenie jest na olx. Zapraszam do kontaktu.
 2. Ja też się nie dziwię 👍🏻. Mam i nie zamierzam sprzedać.
 3. Cześć, Na forum specjalnie się nie udzielam i wolę poczytać. No i właśnie po wieku lekturach zdecydowałem się na SLA047J1. Naoglądałem się, naczytałem i postanowiłem nabyć pierwszy zielony zegarek (do tej pory miałem/mam granatowe i czarne). Rzeczywiście ta zieleń jest piękna, od razu przełożyłem go na silikon i noszę nieprzerwanie od tygodnia. Póki co dokładność rewelacyjna, max. +3 s/dobę i dziwne, bo potrafi raz zrobić 0 s/ dobę, a w kolejnej +3 s. Może to kwestia docierania się nowego mechanizmu? Po zakupie faktycznie pomyślałem, że trzeba mieć jaja, żeby tyle zapłacić za Seiko :). Moim marzeniem jest nurek Grand Seiko, ale to już inna kasa… Podsumowując zegarek piękny i cieszy oko w każdej sekundzie
 4. Citizena mam kilka lat, natomiast Seiko SLA047J1 nabyłem kilka dni temu. Miałem zamiar zredukować kolekcję i początkowo myślałem, że po nabyciu Seiko sprzedam Citizena. Jednak to dwa różne zegarki i obydwa zostają w domu. Seiko jest klasa sama w sobie i od razu przełożyłem na zieloną gumę - noszę go od wczoraj prawie nieustannie :).
 5. Ciekawe zegarki, jednak to nie GS-y. Mam Citizena signature i bardzo sobie chwalę.
 6. Dzięki, właśnie też zauważyłem. Jeszcze lepsza cena. No jest myślenie. Ciekawe jaki rzeczywisty stan, sprzedający określa na 8,5/10. Włocławek nie tak daleko...
 7. Dzięki za zdjęcia, leń ze mnie - mogłem sam poszukać. Jest sporo filmików na youtubie, zaczynam oglądanie i myślenie. Na chrono24 ceny od 10 tyś i to z JPN lub USA i jeszcze cło dochodzi. Więc cena z bazarku chyba nie jest wygórowana?
 8. Dzięki za filmik, rzeczywiście wygląda obłędnie. Jaka jest roźnica między sbgn003 a 005? Kolor tarczy?
 9. Cześć, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie GS. Dwa Seiko już mam (Sportura i stary kinetic). Budżet ograniczony stąd zastanawiam się nad tańszą wersją kwarcową. Na bazarku od jakiegoś czasu jest sbgn005. Podoba mi się jego stylizacja (mam też podobny Orient star GMT). Moje pytanie brzmi czy kwota rzędu 10 tyś za kwarcowy zegarek to nie przesada? Poza tym mechanizm kwarcowy w GS to przystoi? Może kiedyś nabędę ze spring drive...
 10. Zgadzam się, bo trudno porównać te zegarki. Dla mnie rezerwa chodu to bardzo przydatna funkcja i aż dziw bierze, że tak rzadko stosowana przez producentów.Mam też Seiko sportura kinetic direct drive z podobnym wskaźnikiem rezerwy chodu.
 11. Seiko SDGM też są fajne choć nie widziałem na żywo, a na Orienta zdecydowałem się po przeczytaniu kilku recenzji. Najlepiej mieć obydwa . Faktem jest, że podaż Seiko jest większa, Orienta coraz trudniej trafić.
 12. Dziękuję . Był też krótko na OLX nowiuteńki, tylko, że czarny i nie z moich okolic. Granatowa tarcza podoba mi się bardziej i było mi po drodze.
 13. Pochwałę się - kupiłem ten zegarek z OLX, cena rzeczywiście była jeszcze do negocjacji . Stan praktycznie jak nowy i każdego dnia buzia mi się śmieje, bo jest naprawdę piękny. Tarcza, wykonanie, wygoda noszenia na bardzo wysokim poziomie. Radzę się spieszyć, bo tak jak napisali przedmówcy ich liczba na rynku będzie spadać...
 14. Proszę jeszcze mojego niebieskiego GTS-a doliczyć .
 15. Pochwalę się i ja Szukałem, negocjowałem i w końcu kupiłem. Na szczęście pojawiło się kilka na polskich portalach więc jakiś wybór był. Nowy nie jest, trochę rys posiada, ale dzięki temu nie jest szkoda go nosić na codzień.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.