Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pionier

Użytkownik
 • Content Count

  1024
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

382 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1952 profile views
 1. Raczej ostatnie podbicie…
 2. Ktoś ostatnio wspominał o bransoletach jubilee… co powiecie Pro na jubilee?
 3. Oferuję absolutny majstersztyk, kwarcowy Grand Seiko model SGBX261 na mechanizmie 9F62. Tak, to ten z szybką zmianą daty, w przeciągu 5 min po północy, który naprawdę robi niesamowite wrażenie;) Zegarek z kompletem dokumentów, pudełek, książek, gwarancją z 28.12.2022, paragonem z 5.01.2023 roku. Dodatkowo do zegarka były dokupione dwa półogniwa, więc nie ma obaw o niedopasowanie bransolety:) Zegarek jest w świetnym stanie, prawie doskonałym , mikroskopijne ryski na bezelu od mankietu, na jedym z ogniw rysa; nie wiem jak to się stało, ale widoczna na jednym ze zdjęć. Można wymienić na nową, dołączoną do zestawu. Rozmiar koperty 37 mm ale na moje oko tylko na papierze, wygląda i nosi się jak 38/39 mm. Przez grubość koperty 10 mm zachowuje się jak przyklejony do nadgarstka, L2L 45/46 mm. Super cena 8,5 tys !
 4. @pepepatryk potwierdzam, wbrew panującej opinii wcale nie jest gruby;) gdyby któryś z Kolegów rozważał zakup, ja ze swoim planuję się rozstać za nieprzyzwoicie niską cenę…
 5. Jak w temacie; chętnie kupię, komplet w idealnym stanie
 6. Pionier

  Twój ogród

  Obcinać ! ok 20 cm nad ziemią
 7. Ciekawe odświeżenie Tudora w tym roku. Przede wszystkim ze względu na wskazówkę minutową:) mi się podoba👍🏻
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.