Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pionier

Użytkownik
 • Content Count

  885
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Wczoraj widzałem w Blue City, na moje oko TOP 3 wszystkich Orisów, które kiedykolwiek powstały. zdjęcie z internetu
 2. Na podstawie załączonych zdjęć trudno powiedzieć. Spróbowałbym napisać bezpośrednio do Stowy maila na info@stowa.de Odpowiadają bardzo sprawnie, można pisać po angielsku i niemiecku. Jeśli nie czujesz się na siłach to służę pomocą. Postaraj się tylko zrobić trochę wyraźniejsze zdjęcia, żeby można do Stowy je przekierować z zapytaniem o Twój zegarek.
 3. Fakt, koperta koperta, która masz jest bardzo wygodna, dużo wygodniejsza niż w wersji z unitasem. I będziesz każdego dnia bardziej zachwycony Gratulacje, niech się nosi!
 4. Witamy w klubie Twoja pierwsza Stowa? Jak wrażenia? Wersja bez logo zdecydowanie wygrywa!
 5. Podzielam opinie, dawno żaden zegarek tak mi nie przypadł do gustu jak własnie ten model BM
 6. Ksiażka juz u Zwycięzcy licytacji. Gratuluję jeszcze raz i serdeczne podziękowania dla wszystkich bioracych udział. Serdecznie pozdrawiam i do następnego razu !
 7. ...i minęła 22:00, koniec licytacji. Dziękuję wszystkim bioracym udział w licytacji, za okazana szczodrość i chęć pomocy. Gratulacje i szczególne podziękowania dla Kolegi mlp, do którego trafi licytowana ksiażka. Proszę o podanie danych do wysyłki w wiadomości prywatnej. i na koniec pozwolę sobie podać w imieniu Stowarzyszenia dane do wpłaty, idac w ślad za poprzednimi licytacjami. http://kmziz.pl/kontakt. Dziękuję raz jeszcze i cieszę się, że ksiażka trafi bez watpienia w dobre ręce
 8. Dziękuję bardzo. Kto przebije ofertę Kolegi mlp?
 9. Zachęcam do licytacji, mamy szczytny cel !
 10. zapraszam wszystkich Stowaristi http://zegarkiclub.pl/forum/topic/146983-das-stowa-buch-licytacja-dla-martynki/?do=findComment&comment=1991008
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.