Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pan-tik-tak

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

145 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

405 profile views
 1. A może na czarno-zielonego trzeba naprawde patrzeć jak na zegarek dla leworęcznych noszacych go na prawym nadgarstku? Wtedy ma sens i nie zasługuje na taki hejt.
 2. @sviety z tej perspektywy wygląda na dopasowany idealnie pod względem rozmiaru 👍
 3. I wewnętrzny AR jest logiczny. W przeciwieństwie do zewnętrznego, podatnego na uszkodzenia, nałożonego na nierysujący się szafir.
 4. Zależy jak jest rozwinięta Twoja percepcja zagrożenia. Jeżeli chodzi tylko o „zabranie kasy”, to owe zagrożenie jest mniejsze. Natomiast jeżeli chodzi o dostęp do informacji o Tobie, to zagrożenie jest znacznie większe.
 5. Wtedy masz tylko informację o wypłacie gotówki z bankomatu. A nie informację, że wydałeś konkretną kwotę w konkretnym miejscu. To jest różnica w szczegółowości informacji. Nie tylko żony/kochanki/partnerzy mają wgląd w historię konta. Ciemna strona mocy jest znacznie potężniejsza
 6. Może chodzić na przykład po prostu o dyskrecję. I nie mam tu na myśli dyskrecji przy dokonywaniu płatności, lecz o to co widać w historii transakcji na rachunku bankowym.
 7. Tak się zastanawiam, czy Kruk wiedział o planie podwyżek u samego Rolexa i nie przytrzymał celowo ostatnich dostaw po swojej stronie po to, żeby puścić zegarki już po nowych cenach Może w styczniu rozwiąże się worek z zegarkami
 8. Exp I 700 euro w górę? Dobrze pamiętam, że stara cena wynosiła 6150?
 9. Para nr 2. Cartier i Oris. Bez Niemców. 🙂
 10. Cześć. To naturalna droga. Zarówno przejście z trybu incognito do użytkownika zarejestrowanego, jak i postępowanie choroby Gwałtowność jej przebiegu bywa tylko różna. Czasami jest "niedużo i niedrogo", a czasami "dużo i drogo"
 11. pan-tik-tak

  63-1.jpg

  Zegarek świetny i zdjęcie fantastyczne. Widać umiejętności
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.