Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pan-tik-tak

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Początkujący

Recent Profile Visitors

63 profile views
 1. Kojarzę go. Dobrze wiedzieć, że ogarnia Dzięki.
 2. @MasterMind bardzo sprytny upgrade do 124270 przez uwidocznienie koronki na dole
 3. Będę odbierał w GK zegarek i nad skracaniem bransolety właśnie się zastanawiałem - czy będą to w stanie poprawnie wykonać, bez uszkodzeń. Chciałbym zapytać jakie macie doświadczenia ze skracaniem bransolet w Kruku? Jeżeli nie w Galerii Krakowskiej, to czy możecie polecić jakieś odpowiednie miejsce w Krakowie?
 4. Jeżeli wpłacałeś zaliczkę gotówką w salonie, to faktycznie poza złotówkami nie ma innej możliwości. Ale przelew nie musi już być w PLN. Na pewno nie w momencie finalnego rozliczenia. Może z zaliczkami jest tak, że tylko w PLN. Tego nie wiem. Istotne jest tak naprawdę finalne rozliczenie w momencie kiedy decydujesz się na zakup zegarka. Z tego co było mi mówione w salonie, to jeżeli decydujesz się ostatecznie na zakup, to zaliczka i tak jest zwracana, a następnie płacisz pełną kwotę. Więc mam nadzieję, że pomimo wpłaty zaliczki w PLN jest możliwość ostatecznego rozliczenia w walucie obcej.
 5. Pewnie najkorzystniej by było rozliczyć się z Wroną w walucie EUR lub CHF zamiast w PLN. Podają w mailach dotyczących składania zamówień numery rachunków do płatności w walutach obcych. Poproszę ich chyba o przedstawienie takich opcji jak przyjdzie do płacenia.
 6. Czy ktos wie w jaki sposob Kruk ustala kurs? Pytalem w salonie i przez strone ale nie dostalem odpowiedzi tylko jakis belkot.
 7. Jak poprosiłem przedwczoraj o weryfikację statusu zamówienia z grudnia, to otrzymałem odpowiedź, że w bieżacym roku nie zrealizowali ani jednego zamówienia na bb58 Kruk Galeria Krakowska
 8. Ja z kolei kiedyś myślałem o BB58 plus w przyszłości OP 39 z biała tarcza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.