Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pan-tik-tak

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Początkujący
 1. Jeżeli wpłacałeś zaliczkę gotówką w salonie, to faktycznie poza złotówkami nie ma innej możliwości. Ale przelew nie musi już być w PLN. Na pewno nie w momencie finalnego rozliczenia. Może z zaliczkami jest tak, że tylko w PLN. Tego nie wiem. Istotne jest tak naprawdę finalne rozliczenie w momencie kiedy decydujesz się na zakup zegarka. Z tego co było mi mówione w salonie, to jeżeli decydujesz się ostatecznie na zakup, to zaliczka i tak jest zwracana, a następnie płacisz pełną kwotę. Więc mam nadzieję, że pomimo wpłaty zaliczki w PLN jest możliwość ostatecznego rozliczenia w walucie obcej.
 2. Pewnie najkorzystniej by było rozliczyć się z Wroną w walucie EUR lub CHF zamiast w PLN. Podają w mailach dotyczących składania zamówień numery rachunków do płatności w walutach obcych. Poproszę ich chyba o przedstawienie takich opcji jak przyjdzie do płacenia.
 3. Czy ktos wie w jaki sposob Kruk ustala kurs? Pytalem w salonie i przez strone ale nie dostalem odpowiedzi tylko jakis belkot.
 4. Jak poprosiłem przedwczoraj o weryfikację statusu zamówienia z grudnia, to otrzymałem odpowiedź, że w bieżacym roku nie zrealizowali ani jednego zamówienia na bb58 Kruk Galeria Krakowska
 5. Ja z kolei kiedyś myślałem o BB58 plus w przyszłości OP 39 z biała tarcza.
 6. Ciekawa informacja Dzięki. Tak, klimat zegarków wyraźnie inny. Czy jakość BB58 jest zbliżona do Suba w rzeczywistości?
 7. Dzięki, że zadałeś sobie trud na dłuższą i wartościową odpowiedź. Tak jak pisałem wyżej, w grudniu zamówiłem BB58. Z kolei wczoraj pod wpływem emocji Suba Na obydwa zegarki razem mnie nie stać. Muszę się zdecydować na jeden. Tudor zapewne będzie znacznie szybciej i oglądając go w salonie będę musiał podjąć decyzję, czy to jest to, czy jednak czekam na Suba. Łatwo nie będzie biorąc pod uwagę fakt, że Rolexa do tej pory nie miałem w ręce i do przyjścia Tudora mieć nie będę. Mam jednak nadzieję, że niezależnie którą opcję wybiorę, będzie to dobra decyzja.
 8. Bardzo ładny zegarek, z charakterem. Obejrzałem mnóstwo filmów, przeczytałem wiele recenzji, zamówiłem w grudniu i czekam. Ale naszła mnie też myśl zamówienia Suba 114060. I co tu robić? Czy ktoś kto miał obydwa zegarki może coś doradzić?
 9. Witam. Wiele lat temu kupilem pierwszy zegarek. Dwa lata temu drugi i od tego momentu połknałem bakcyla. Teraz czekam na trzeci. Forum czytam od ok. 2 lat. Od teraz postanowiłem się udzielać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.