Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alex3

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Początkujący

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. Alex3

  Casio do kwadratu

  Czas najwyższy na mój debiut w tym temacie, zeszło tygodniowy zakup.
 2. Alex3

  Casio do kwadratu

  Faktycznie fajnie to wygląda! Tak BTW to czy ma ktoś już z szanownych użytkowników dłuższe doświadczenie z tym zegarkiem? Interesuje mnie jaka jest faktyczna żywotność baterii? No i czy sama jej wykiana to jakaś trudniejsza operacja czy można to ogarnąć samemu?
 3. No piękne te wasze stalowe kosteczki. Miałem przez chwilę czarną w negatywie, ale jakoś nie zatrybiło. Teraz jednak szykuje się do drugiego podejścia, ale może w jakimś innym wariancie kolorystycznym niż wcześniej
 4. Madras, z całym szacunkiem, 2 osoby Ci napisały wprost co powinieneś zrobić, a Ty martwisz się jakąś śmieszną gwarancją??? Serio będziesz czekał 1,5 roku? Przecież to jakiś totalny absurd... Jeżeli boisz się o inne problemy z zegarkiem w przyszłość, to w tajemnicy podpowiem Ci że na podforum "casio" jest kilku artystów, którzy swoją wiedzą praktyczną zjadają niejeden autoryzowany serwis, pomogą Ci na pewno! Ps na przyszłość bierz zegarki z polskiej dystrybucji, będziesz miał spokój.
 5. Jaka to referencja? Z góry dziękuję za odpowiedź. Ps. zegarek wygląda świetnie, ten drugi z niebieską tarczą tak samo.
 6. Alex3

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  Na GMW-B5000GD-1ER też wchodzi, z kodem wychodzi całkiem przyjemne 1682 pln. Może to nie 1570 pln jak z ostatniej Twojej wrzutki, ale TT najprawdopodobniej sprzedaje zegarki, które ma na stanie
 7. Alex3

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  Jako, że to mój pierwszy post na forum, na początek pragnę przywitać szanowne grono zegarkowych maniaków, w szczególności fanatyków japońskich czasomierzy A teraz przechodząc do meritum. Czy komuś z forum udało się kupić gmw-b5000gd-1er na ostatniej promocji wrzuconej przez @clusca ? Jeśli tak, to tak z ciekawości, jaki jest rok produkcji zegarka z oferty? Jeśli można to tak btw jakie macie daty produkcji Waszych czarnych "stalówek"? A może ktoś wie w jakich latach model gmw-b5000gd-1er był produkowany?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.