Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MLC

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

80 profile views
 1. Ale przez Was i tak już myślę o następnym... żona nie będzie szczęśliwa
 2. No i problem rozwiązany Jeszcze raz dziękuję za Waszą pomoc.
 3. znów się pojawiły na skywatches, zamówiłem
 4. Jak dla mnie to za bardzo zaszalałeś z kolorem
 5. Zastanawiam się ale muszę zobaczyć na żywo - nigdy nie oglądałem ani nie mierzyłem
 6. Udało mi się dziś zajrzeć tylko do 3 stawów - Eterny niestety przenieśli do Silesii Zmierzyłem tylko Longinesa Heritage Diver 1967 i tym sposobem drugi mój pierwotny typ został odrzucony. Mierzyłem też Aquaracera i podobał mi się, ale był w wersji chrono więc poza budżetem. A tą Omegą kusicie... choć zdecydowanie wolałbym nowy zegarek.
 7. BTW, wiecie gdzie na Śląsku lub w Krakowie można przymierzyć Eternę?
 8. Chwilę mnie nie było, ale wracam do dyskusji. Dziękuję Wam za zaangażowanie i pomoc. Teraz wiem jeszcze mniej Podsumowując, TAG w kwarcu ostatecznie odrzucony, a w grze pozostają (a właściwie do niej dołączyły): - Longines Heritage Diver 1967 - mierzyłem, ale nie na bransolecie. Jak wspominałem - wizualnie dla mnie super, nie podobała mi się jego wysokość. Chętnie przymierzę jeszcze na bransolecie (być może nieco równoważy ona tę wysokość koperty?) - Tudor Heritage Black Bay niebieski - wiem, pisałem że nie zachwyca, ale jednak się z nimi przeprosiłem. Niestety poza budżetem, więc raczej coś z drugiej ręki, a na niebieskiego żadnej oferty nie widziałem. - TAG Heuer Aquaracer - muszę przymierzyć, ale raczej nie podoba mi się ten 12-kątny a nie okrągły bezel. - Eterna Kontiki niebieska - zgodnie z probpozycją kolegi wieloryb - Oris Aquis Date niebieski I wygląda na to, że dopóki nie uda mi się ich przymierzyć, to dalej się nie posunę w decyzji. Choć Wasza pomoc wciąż mile widziana. Dzięki i pozdrawiam!
 9. Chrono absolutnie nie jest wymaganiem, chodzi jedynie o kwestie wizualne. Dzięki za propozycje, aaaaaleeee... - Tudory, szczególnie w swoim budżecie jakoś mnie nie zachwycają (przy takich budżetach zdecydowanie bliżej mi do Seamastera) - Legend Diver i Alpina piękne (szczególnie Longin), ale jednak zbyt klasyczne i stonowane, a tym razem nie o to chodzi. A nie skomentowaliscie w ogóle moich dotychczasowych typów, co o nich myślicie?
 10. Witajcie Koleżanki i Koledzy, jest mi niezmiernie miło dołączyć do Waszego forum, tym bardziej że już od jakiegoś czasu miałem okazję je obserwować, zyskując duże uznanie dla Waszej wiedzy i doświadczenia (a czasem trochę zazdrości wobec Waszych kolekcji ). Ponieważ sam aktualnie walczę z podjęciem decyzji, zdecydowałem się poprosić Was o pomoc i opinie. A więc... Diver na bransolecie, srebrny, najchętniej z akcentami niebieskimi. Zegarek do użytku codziennego w stylizacjach nieformalnych/ew. biznesowych (nie do garnituru, co najwyżej marynarka). Budżet - jedna z poniższych propozycji to generalnie maksimum (więc proszę Was, nie kuście ). I tym sposobem, na ten moment na placu boju pozostały generalnie 2 typy (choć inne propozycje jestem gotów rozważyć): 1. Longines Heritage Diver 1967 https://jubitom.com/zegarki/longines/heritage/diver/zegarek-longines/l28084526 Moje przemyślenia: + automat + wygląd + mimo, że to dość wyświechtany temat, to jednak cała idea linii heritage i nawiązanie do historii mi się podoba - na żywo mierzyłem jedynie z kauczukowym paskiem, a zależy mi na bransolecie - WYSOKOŚĆ! jest bardzo wysoki i moim zdaniem niestety trochę psuje to wygląd tego pięknego zegarka - cena (choć biorąc pod uwagę wyjściową, ta może i tak jest atrakcyjna? - oczywiście na obu pozycjach zakładam jeszcze dodatkowe rabaty) 2. TAG Heuer Formula 1 https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-formula-1-61 I znów przemyślenia: + wygląd - na żywo podoba mi się chyba nawet bardziej niż longines i niestety bardziej niż najtańsze tagi z automatem + cena - kwarc - i tu jest największy problem - gdyby był w automacie to pewnie już bym go miał i nie pisał do Was. Niby nie mam tu specjalnych wymagań i nie jestem ortodoksyjny, ale wizja wydania ok. 5k na zegarek kwarcowy wywołuje jednak we mnie jakieś wewnętrzne fuj Wszelkie konstruktywne uwagi mile widziane - z góry Wam dziękuję!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.