Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jansen

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. Pytałem kiedyś, czy pasuje do koszuli... W końcu przymierzyłem Limitowana edycja na 100-lecie Polski - piękna sprawa. Moim zdaniem jednak połączenie motywów z dwóch innych modeli trochę odejmuje mu wyjątkowości. Mam nadzieję, że w przyszłości nie odejmie od wartości kolekcjonerskiej rozumiem, że nie starczy na wszystko czasu /pieniędzy /pomysłu. Szkoda. Życzę powodzenia i konsekwencji w rozwijaniu marki. Żeby nie okazała się tylko 'conceptum' no i właśnie ta nazwa.. Czy ten drugi człon jest absolutnie konieczny? Wiem, że 'Vratsilawia' jest juz w użyciu przez Polmos, ale inicjały VC? Mnie takie przypadkowe bądź nie podobieństwa zniechecają. Żeby zobrazować: wolałbym używać perfum Bond niż np Paco Banane czy La Rive Nawet gdybyś osiągnął poziom Vacheron Constantin, przylgnie metka 'Polski Vacheron Constantin', zamiast być klasą samą w sobie. Dlatego jednak dam go w prezencie, a sam szukam wśród innych marek. Bez urazy, dzielę się przemyśleniami klienta, mam nadzieję, że konstruktywnymi. Może akurat jakiś mały rebranding?
 2. Dzięki a jeszcze 3 miesiące temu, zanim trafiłem na dorum, oglądałem 'zegarki' ARMANI Z kolei koleżanka, gdy pokazywałem jej propozycje Japońców dla żony, stwierdziła, że to nie jej styl i pokazała mi swojego CLUSE Teraz zaś zostały mi do upłynnienia nasze poprzednie wyroby zegarkopodobne firm ESPRIT oraz GUESS ;p Tak więc potwierdzam z autopsji, że świadomość / kultura zegarkowa w Polsce trochę leży.. No ale zmieniamy to Sent from my G8142 using Tapatalk
 3. Późno, bo dopiero przeczytałem w poradniku, że wypada się przywitać w tym dziale Tak więc cześć Wam koledzy i koleżanki. Tomek jestem. Byłem laikiem; trafiłem na Was, szukając opinii o zegarkach z apartu... Skończyło się na dutyfreeisland i vratislavia conceptum no i kupiłem 4 zegarki w 2 miesiące. W planach na najbliższy czas jeszcze tak ze 3, żeby był na każdą okazję
 4. Po pomyłce dfi, w końcu przyleciał : Przy okazji Żonie też się dostało
 5. Czy zdarzyło się komuś dostać zegarek inny niż zamówiony? Mnie to właśnie spotkało.. Kupiłem 2 zegarki Citizena, jeden dla żony dotarł właściwy, a ja dostałem at9031-52L zamiast at9039-51L. W całym procesie jest mowa o tym drugim, zamawiałem z europejskiego magazynu w Anglii (10 dni od zakupu), więc może to pakujący się pomylili. Czy może wciskają podobne jak nie mają właściwego? W Hong Kongu noc, więc jeszcze się nie kontaktowałem. W faq jest nawet pytanie o to i zachęcają do kontaktu, ktoś miał już taką sytuację? Jakieś rady? A może ktoś chce go szybko odkupić po cenie? pozwoli mi to szybciej zamówić właściwy zegarek (chyba ze znowu nie ten dadzą)..
 6. Jeśli zegarek ma status *out of stock*, to czy jest szansa, że będzie z powrotem? Jeśli tak, długo czekaliscie?
 7. Ponawiam pytanie, czy zdarzały się w DH promocje, przeceny?
 8. Kupuję rocznicowego. Na prezent dla ojca, który w granicach możliwości bojkotuje wszystko, co zagraniczne jako zegarek dla mnie, mam parę zastrzeżeń, czy mogę trochę konstruktywnie skrytykować? Co do samego zakupu, po kliknięciu zarezerwuj dostałem gotowego maila (rozumiem), ale nie rozumiem co oznacza ta rezerwacja; że rezerwuję/kupuję jeden z 200 i od razu wysyłacie, czy czekam aż dorobicie nowy poza tymi 200? Liczba pozostałych egz sprzed 3 miesięcy.. Być może pytanie i odpowiedź już były w temacie, ale nie jestem w stanie przewertować 80 stron. Napisałem też, że jestem z Wrocławia - czy jest możliwość obejrzenia i odbioru osobistego? (po co niepotrzebnie ryzykować)
 9. Czyli pasuje jestem bliski zakupu 100lecia, jak wg Was się plasuje na tle Tissot Le Locle i Certiny Ds Caimano Gent Aut? Za na pewno przemawia limitacja oraz made in PL
 10. Właśnie zobaczyłem te rotomaty. Wydaje się świetnym rozwiązaniem, czemu jesteś na nie? A poza tym, czy ktoś z obecnych kojarzy, czy Danny 'obchodzi' czarny piątek?
 11. Potrzebuję porady.. Chciałem sprawdzić co to jest to AHCI i tak trafiłem na stronę Dan Henry.. i chcę je wszystkie no ale wiadomo, kupię jeden, może dwa. Najbardziej podoba mi się 1970 i czuję, że 'należy' mi się z tytułu pracy na morzu ale nigdy nie miałem automatu i nie wiem, czy się sprawdzi przy moim trybie życia. Kilka tygodni spędzam pod pokładem, gdzie biorę tylko i wyłącznie g-shocka. Na kilku / kilkunastu tygodniowym wolnym nie ma reguły, raz jestem aktywny, gdzieś wyjadę, raz przez cały dzień wyjdę tylko do zsypu czy to oznacza, że praktycznie przed każdym założeniem zegarka będę go nastawiał? Czy częste i długie leżenie nie skończy się dla niego (i portfela) źle? Zaznaczam, że w ogóle nie podobają mi się klasyki gatunku diver. Ta pomarańczowa obwódka, ten kraken.. Genialny projekt. Brać czy nie brać?
 12. Czy Waszym zdanien model Pan-Africa / Rocznicowy ujdzie do garnituru? czy może jest klasycznym a ja tego nie widzę? Jestem bliski zakupu
 13. Panowie i Panie ani słowa nie widziałem nt automatu w 1970? Jak się sprawuje?
 14. Ja robię trzeci offshore z G-Shock GAX-100B-1AER Po zmianie myje go w przebieralni woda z mydłem i jest jak nowy ???? Kolego meXy- polimer polimerowi nierówny. Poza tym'plastik' znacznie obniża wagę zegarka, co da się odczuć przez kilka tygodni 12 godzinnego zapirdalania.. Tomasz Pilch żadnych nurków nie bierz, popracujesz trochę to sam zobaczysz, ile tych G-Shocków w maszynie ????
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.