Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ChrisM

Użytkownik
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

233 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Mierzyłem dziś , i powiem Wow ! Pięknie sie prezentuje na żywo 🤩 Robiłem ostatnio przymiarki ciekawszych opcji z zintegrowana bransoleta tj GP Laureato , Octo Finissimo i właśnie poniższy Alpine Eagle . Do GP podchodziłem chyba z 4 razy i kompletnie nie zagadał , Octo dużo lepiej i w sumie gdzieś tam ma swoje miejsce na wish list .. Chopard natomiast wywołał na mnie największe wrażenie i właśnie ten efekt „ wow „ Co sądzicie koledzy ?
 2. Ten jest naprawdę świetny ! kiedyś na niego chorowałem , chyba zapoluje 😉
 3. Dziękuje , tak model zniknął już z aktualnej oferty - nie ma już żadnej Pandy tym bardziej się cieszę bo ceny dziś poszybowały już w kosmos ...
 4. Moje zdjęcia strasznie słabo wyglądają w tym oświetleniu butikowym , ale na żywo wyglada to dużo dużo lepiej . Świetny system zmiany pasków dla mnie to mistrzostwo , a ja szukam coś sportowego na gumie żeby wymieniać często paski . Tarcza faktycznie na pierwszy rzut oka może wyglądać plastikowo , przez swój „ matowy „ wygląd - ciężko to określić . Niebieska wersja ma fajny kolor , bo wyglada raz na ciemnoniebieski matowy , a w słońcu zmienia się w żywszy z lekkim połyskiem . Jednak patrząc całościowo , ja jestem na tak . Mi się zdecydowanie podoba . Zegarek mimo gabarytu naprawdę fajnie się układa na nadgarstku i nie czuje się go jak „ dużego kloca „ I na koniec jedno najważniejsze , cena z metki to zdecydowanie Max , który bym zapłacił za ten model .. O ile za klasyczna linie RO musiałbym zaplacic więcej niż retail to bym prawdopodobnie to zrobił w granicach rozsądku ponieważ to moj grail - o tyle Diver jest poprostu nie warty ceny z Grey ( + 50% ) .
 5. Doklladnie , ze względu na bardziej przyjazny rozmiar . Raz , ze limitki ,dwa ze fajny rozmiar co w efekcie powoduje , ze są praktycznie niedostępne ..
 6. Nie wiem co u Bartka , ale zegara napewno nie ma - sprzedał go po kilku miesiącach - nie była to wielka miłość
 7. No niestety masz racje 😕 Do dziś pluje sobie w brodę kiedy mogłem kupić Mil Speca w Retail w Butiku i ... odmówiłem ... Pamietam , ze to było mniej więcej wtedy kiedy kolega Passero miał takiego ale wtedy poszedłem w „ normalnego „ FF
 8. Piękny jest , gratulacje ! żałuje , ze sprzedałem mojego ale napewno wrócę do BP FF . Poluje na barrakudę lub mil speca .
 9. Świetny jest ! jutro jadę mierzyć , ściągnęli specjalnie wersje tytanowa żebym sobie pooglądał . Niestety w butiku nie chcą dać ani centa zniżki , a na wtórnym można jeszcze dostać w dobrej cenie ... jeszcze zielony.m jeśli to tajemnica , ile płaciłeś ? moze być na priv
 10. Tez jestem zapisany na ten model . Jak dlugo już czekasz ?
 11. Świetny jest ! zapisalem się wczoraj dokładnie na ten model, ciekawe jak długo będę czekał ..
 12. Cygany dziś były mierzone , bo nic innego nie mieli 😂 Przyznam , ze Daydate jest petarda !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.