Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rintin

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Recent Profile Visitors

71 profile views
 1. Dzięki za pomoc. Ciekawe czy się uda przekleić 🙂 będę próbował jak przyjdzie bateria cr 2412. Pozdrawiam
 2. Tak widziałem ten film i nie pokazuje baterii od spodu czy nakleił naklejke czy tylko na górze pasek.
 3. Witam, wszedłem w posiadanie zegarka Seiko, starszy model, chcąc wymienić baterię ukazała mi się dość nietypowa bateria cr 2412 oklejona naklejka/instrukcją. Jako że dostanie tego typu baterii stacjonarnie, w niedzielę nie powiodło się zamówiłem poprzez znany portal firmy panasonic. Moje pytanie Tyczy się naklejki czy mam ja przeklejać na nową baterię ? czy nie ?
 4. Ok dzięki za odpowiedź daj znać jak będziesz miał koperty na PW.
 5. Tak podejrzewałem bo nie mogłem znaleźć takiego wariantu tarczy i ta koperta, a czy przełożenie jest proste ? Do kopert beczki ?. Jak po kolei to zrobić ?. Pozdrawiam
 6. Witam, proszę o ocenę zegarka czy to oryginalny stan , składak czy podróbka. Z góry dziękuję
 7. Witam, chciałbym się dowiedzieć więcej o tym komandirskim z jakich lat on pochodzi ? czy jest w oryginalnym stanie ?. Zegarek chodzi prawidłowo lecz ma godzinowa wskazówkę przesunietą o dwie minuty. Czy samemu można to jakoś naprawić ? lub jakich mniej więcej kosztów naprawy można się spodziewać ?. Dzięki za odpowiedzi.
 8. Witam szanownych forumowiczów , czy zegarek na zdjęciach poniżej jest w oryginalnym stanie ? czy coś było zmieniane ?. Pozdrawiam.
 9. A może jakis tutorial jak zmienić w zegarku elektronika 1 baterię i jakie są najlepsze do tego typu zegarków ?.
 10. niekoniecznie z Slava jajo dwóch mistrzów dziedziny ze stolicy odmówili wymiany szkła. Jestesmy na forum o zegarkach, a nie o kosmosie czy militariach....
 11. Witam, czy w rakiecie world time wymiana szkła jest problematyczna ? każdy zegarmistrz wymieni bez problemu ?. Mam też z nią inny problem, nazwa dnia tygodnia przeskakuje w puste pole zamiast w nazwę dnia.
 12. Bateria jest odwrotnie choć trochę czarna mazia pewnie pobrudzilem. Jedna ta gumkę co śruba w nią wchodzi zgubiłem ale przyciskam blaszkę i też cisza.
 13. Może ktoś pomoże lalikowi... kupiłem sobie slave biegaczke (na chodzie) i diabeł mnie podkusil żeby w niej wymienić baterię na nowa. Po operacji wymiany trup nawet nie drgnie,ani na nowej ani na starej baterii :-(. Styki czyscilem, co potrafiłem zrobiłem i dalej milczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.