Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rintin

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Recent Profile Visitors

89 profile views
 1. Balans daje znaki życia, tylko po jednym półobrocie zatrzymuje się.Jakbym chciał kupić wskazówkę od ciebie ile by mnie kosztowała i czy napewno by pasowała ?.
 2. Kolekcjonuje zegarki głównie radzieckie, ten też by mógłby w kolekcji. Tylko czy warto naprawiać.
 3. Witam, Czy mógłbym prosić o identyfikacje tego kieszonkowego damskiego ( średnica 34mm) zegareczka ?. Widzę że jest srebrny, brak w nim wskazówki, nakręcony do oporu. Chciałbym się dowiedzieć czy warto go naprawić u zegarmistrza, jakiej jest marki i z jakiego okresu pochodzi ?. Może ktoś z szanownego forum rozpoznaje sygnatury, z góry dziękuję za poświęcony czas na odpowiedź i pozdrawiam.
 4. Witam, jestem w posiadaniu takiego etui . Czy ktoś rozpoznaje sygnatury ?. Prosiłbym o identyfikację ewentualnie o informację z jakiego okresu pochodzi to etui/obudowa ?. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 5. Dzięki za pomoc. Ciekawe czy się uda przekleić 🙂 będę próbował jak przyjdzie bateria cr 2412. Pozdrawiam
 6. Tak widziałem ten film i nie pokazuje baterii od spodu czy nakleił naklejke czy tylko na górze pasek.
 7. Witam, wszedłem w posiadanie zegarka Seiko, starszy model, chcąc wymienić baterię ukazała mi się dość nietypowa bateria cr 2412 oklejona naklejka/instrukcją. Jako że dostanie tego typu baterii stacjonarnie, w niedzielę nie powiodło się zamówiłem poprzez znany portal firmy panasonic. Moje pytanie Tyczy się naklejki czy mam ja przeklejać na nową baterię ? czy nie ?
 8. Ok dzięki za odpowiedź daj znać jak będziesz miał koperty na PW.
 9. Tak podejrzewałem bo nie mogłem znaleźć takiego wariantu tarczy i ta koperta, a czy przełożenie jest proste ? Do kopert beczki ?. Jak po kolei to zrobić ?. Pozdrawiam
 10. Witam, proszę o ocenę zegarka czy to oryginalny stan , składak czy podróbka. Z góry dziękuję
 11. Witam, chciałbym się dowiedzieć więcej o tym komandirskim z jakich lat on pochodzi ? czy jest w oryginalnym stanie ?. Zegarek chodzi prawidłowo lecz ma godzinowa wskazówkę przesunietą o dwie minuty. Czy samemu można to jakoś naprawić ? lub jakich mniej więcej kosztów naprawy można się spodziewać ?. Dzięki za odpowiedzi.
 12. Witam szanownych forumowiczów , czy zegarek na zdjęciach poniżej jest w oryginalnym stanie ? czy coś było zmieniane ?. Pozdrawiam.
 13. A może jakis tutorial jak zmienić w zegarku elektronika 1 baterię i jakie są najlepsze do tego typu zegarków ?.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.