Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cjareck

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

516 Mistrz

About cjareck

 • Birthday 05/10/1980

Kontakt

 • Strona WWW
  www.umk.pl/~jcentek
 • Skype
  cjareck

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń
 • Hobby
  Historia, nauka języków obcych

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. @mkl1uratował swego czasu zegarek po mojej Babci: to może i Tobie pomóc
 2. Zacytuję sam siebie, bo dało się zrobić coś domowym sposobem. W tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=SBrQkWgvmhQ omówiona jest budowa takiego mechanizmu i w pewnym momencie jest mowa o dźwigni wyzwalania. Wpadłem na to, że to pewnie ją zegarmistrz poruszył i rzeczywiście zadziałałało
 3. Też piękna I na pasku nawet ładnie wygląda!
 4. Ta granatowa fajniejsza od mojej Ale czy nie powinna być w złotej kopercie? Indeksy i wskazówki ma złote.
 5. Mi też, ale ja nie mam go w swojej skromnej kolekcji, choć chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu
 6. Dzięki! Mi pasek to takich masywnych zegarków wydaje się zbyt delikatny, ale to może złudne wrażenie. Pochwal się, w sąsiednim wątku, jak zagości na Twoim nadgarstku!
 7. Dzięki Mam taką nadzieję W każdym razie zabiorę do zegarmistrza przy okazji. Ja się trochę boję kombinować przy tym. Zobaczymy, co powie. Dlatego, jak się pojawiła na Allegro nie dałem jej za długo czekać. Choć myślę, że bardziej by mi podeszła jakaś granatowa czy niebieska tarcza. Bo ta niby jest podobna do Sławy, którą noszę, ale jednak jej perłowa (?) tarcza wygląda bardziej elegancko. Nie mniej to kawał zegarka i do garnituru raczej się nie nada.
 8. Parę dni temu kupiłem kolejną Rakietę - tym razem automat 29 kamieni. Niestety na razie nie mogę nosić, bo bransoleta jest zdecydowanie za duża. Oprócz tego, mimo próby regulacji, spieszy jakieś 2 minuty dziennie. Ale trzeba jej oddać, że jest piękna
 9. Niby też z subsekundą, niby tarcza podobna kolorystycznie, ale jednak GUB wygląda, jak nędzna chińska podróbka tego Zenita. Swoją drogą, może naprawdę się na nim wzorowano? Bo nawet podobny pierścień na indeksy (aczkolwiek nie tłoczony) jest. W każdym razie nie pokazywanym na poprzedniej stronie GUBem chciałem się pochwalić, ale paskiem, który mi sprezentował @krywoj75 Chciałbym Jemu w tym miejscu serdecznie podziękować! Zegarek nie tylko zyskał sporo wizualnie, ale także podskoczył mocno w rankingu tych, które chce mi się nosić Zatem oto GUB na swoim docelowym pasku! No i zdjęcie samego paska, chociaż nie oddaje ono w pełni jego uroku.
 10. Być może to była nazwa propagandowa po prostu (edycja: tj. taki chwyt marketingowy). Siła uderzenia odłamków też była różna, zależnie od odległości, jaka musiały pokonać, był zawsze cień szansy, że ta osłona uratuje szkło. Mój dziadek miał ze sobą kieszonkę, która nosił w blaszanym pudełku z celuloodowym okienkiem.
 11. Czarny do niego by mi nie pasował. Chciałem ciemny brąz z naturalnej skóry, ale nie znalazłem. Nie chciałem też zamawiać jakiejś ręcznej roboty za cenę tego zegarka Postanowiłem zatem kupić ten, choćby jako rozwiązanie tymczasowe. Wcześniejszy pasek to był parciany za 6 zł i wstyd było zakładać. Co dokładnie masz na myśli? Rozstaw zmierzyłem na 14 mm i pasek też ma 14 mm.
 12. Dziś znowu Łucz - pod kolor krawata (to ta słabo widoczna czerwona plama) Myślę, że dobrze będzie się prezentował na nadgarstku recenzenta na kolokwium habilitacyjnym
 13. Dziś GUB kaliber 60. Przyszedł do niego pasek z podkładką, niestety ze skóry ekologicznej, ale z daleka nie wygląda źle
 14. Świetny zegarek i w świetnym stanie. Gratuluję! Mój ma dokładność rzędu 10 sekund dziennie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.