Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pyotrech

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Mam w swoim aucie Pirelli P Zero Nero GT. Bardzo fajne opony, dobrze kleja i co ciekawe całkiem niska ścieralność. Ze względu na dość duża moc auta byłem przygotowany na wymianę opon po jednym sezonie lub przynajmniej zamianę z jednej osi na druga ale nie było takiej potrzeby. To moje pierwsze opony Pirelli i jestem miło zaskoczony.
 2. Pyotrech

  Moja kolekcja CASIO

  Moja mała kolekcja zegarków CASIO
 3. Nie wiem skąd się wzięła informacja o tym, że ten zegarek to następca SKXa. Najwyraźniej entuzjaści SKXów tak bardzo pragną ulepszonego następcy, że jak tylko pojawił się ten zegarek to wmówili sobie, że to jest nowy SKX. Zakończenie produkcji dotychczasowych SKXów przez SEIKO wygląda na sztuczkę marketingową. Nowy SEIKO 5 Sport nawiązuje stylistycznie do SKXa więc żeby SKX nie odbierał klientów/zysków wycofano go ze sprzedaży. Ta seria oprócz stylizacji nie ma praktycznie nic wspólnego z SKXem. Jest rozwinięciem dotychczasowych zegarków SEIKO 5 Sport. Porównując z SKXem ma atrakcyjną tarcze, czego nie mogłem zaakceptować w SKX, którego tarcza wygląda jakby była wydrukowana na domowej drukarce. Fajną, wygodną branzoletę no i lepszy mechanizm. Jeżeli miałbym się przyczepić to brakuje mi luminescencyjnego punktu na bezelu no i cena mogłaby być niższa. Jakby zależało mi na wodoszczelności do 200m z certyfikatem ISO i z tym związanymi funkcjami to bym celował w jakiegoś divera konkurencji np. CITIZEN Promaster albo SEIKO Prospex jeżeli miałbym większe fundusze.
 4. Kupiłem w piątek nową "piątkę" Póki co wrażenia bardzo pozytywne. P.S. To nie jest następca SKXa.
 5. Dwa dni temu dostałem nowiutkiego CASIO EDIFICE EFS-S520 i nie mogę się z nim rozstać chociaż jestem zagorzałym fanem G-SHOCKów Zegarek oprócz tego, że bardzo mi się podoba stylistycznie to posiada Tough Solar oraz co mnie bardzo zaskoczyło w tej cenie szkiełko szafirowe
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.