Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piotr Dygas

Użytkownik
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. jak podliczyłem to co mam na rachunku to wyszło ze wypiłem 11 piw:) Pani miękko się wycofała - bez żadnych sprzeciwów. To już ostatni raz w Mięcie - podejrzewam ze to ich stała praktyka, tyle ze o ile poprzednim razem nie byliśmy do końca pewni to tu ja nie mam żadnych wątpliwości.. Dziękuje wszystkim za przybycie - był bardzo milo. Do zobaczenia następnym razem. pozdrawiam pd
 2. Panie i Panowie - to już dziś proszę o liczne przybycie:) Do zobaczenia. pozdrawiam pd PS. Jak ma ktoś ochote to mozna przynieść wiecej niż jeden zegarek:) Dotyczy to zwłaszcza Braci i Benego:)
 3. cześć, to jest forum dla każdego:) i dla tego co robią to co Ty i dla takich co jedynie noszą i się cieszą ze cyka:) Wpadnij pogadamy. Pozdrawiam pd
 4. Cześć, przypominam ze widzimy się w piątek. Zrobiłem rezerwację 12 osobowego stolika na moje nazwisko. Do zobaczenia zatem pd
 5. Proponuję zatem 6 października 2017 roku, godzina 19.00. Miejsce - proponuję Miętę na Krupniczej - mamy tam 10% rabat, światło jest ok, zmienił się kucharz i jadłem całkiem niezłe jedzenie. Piwo jest. Ceny rozsądne. Do zobaczenia - proszę przekażcie innym i potwierdzajcie kto będzie cobym mógł stolik zarezerwować.
 6. Panowie, mysle ze z uwagi na to ze ludzie nie kontrolują ciągle tej witryny powiniśmy wyznaczać terminy np. z 3 tygodniowym wyprzedzeniem - wtedy można coś ogarnąć, zaplanować, przesunąć, przypomnieć innym klubowiczom. Co Wy na to? Taki realny termin zeby duzo ludzi się stawiło to może: 22 września (piątek) godzina 19.00. Co Wy na to?
 7. mnie niestety też nie - moze jakiś pozniejszy termin, a nie tak od razu po wakacjach?:
 8. Dziękuje wszystkim - było dobrze:) proszę o zdjęcia - jak ktoś ma:)
 9. ja beny paweł maks dorian wojtek (wczoraj mi powiedzial ze sie postara) Piter Glint mariusz smc darecki bongo tejot
 10. ja beny paweł maks dorian wojtek (wczoraj mi powiedzial ze sie postara) Piter Glint mariusz smc darecki bongo
 11. rezerwacja zrobiona na hasło - Klub zegarkowy lub Piotr Dygas Do zobaczenia zatem pozdrawiam pd
 12. czyli na dziś mamy: ja beny paweł maks dorian wojtek (wczoraj mi powiedzial ze sie postara) Piter Glint mariusz czekam na reszte zgloszeń. PS. SMC - będziesz?
 13. czyli na dziś mamy: ja beny paweł maks dorian wojtek (wczoraj mi powiedzial ze sie postara) Piter Glint czekam na reszte zgloszeń. PS. SMC - będziesz?
 14. ale bylismy ostatnio wiec trzeba czegos nowego. Poza tym Ursa warzy jednak co innego - naprawde warto spróbować. rozumiem ze bedziesz:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.