Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pioters

Użytkownik
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

83 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL
 • Hobby
  Jest tego sporo, poza zegarkami, które uwielbiam to knives, survival, sprzęt audio, moto, podróże itd..

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. Cuervo y Sobrinos Prominente
 2. Szkoda, że producentowi nie zależy. Pewnie jak im sprzedaż spadnie to będą się zastanawiać gdzie jest problem ale wtedy reputację będzie im ciężko odbudować. Ale cóż, miejmy nadzieje, że to są sporadyczne przypadki i takie kwiatki nie będą często wychodzić
 3. A dlaczego nie? bo serwis musi zarabiać? to nie jest odosobniony przypadek, przecież to źle rzutuje na jakość/renomę firmy. Pójdzie fama o puchnących od wilgoci tarczach i sprzedaż gwałtownie spadnie. Ja bym próbował z serwisem się dogadać, przynajmniej wytargować jakiś rabat. Zapytaj w Kruku lub Apart-cie może coś doradzą.
 4. Mam zegarki, które mają bardzo niskie wr i od noszenia czy choćby mycia rąk nie parują Trochę nie przystoi firmie o takim DNA taka wtopa i nie ma znaczenia czy zegarek ma 3, 6 czy 10 lat. Moim zdaniem powinno to być przez serwis załatwiane gratis. Wiem, wiem, marzenia ściętej głowy
 5. To powinna być gratis usługa, bo raczej kiepsko rzutuje na markę a tym bardziej jeśli te parowanie nie było skutkiem nurkowania.
 6. Bodajże w maju jak dzwoniłem do Apartu w sprawie serwisu to mi powiedziano, że do 3 m-c ale zazwyczaj trwa to ok 1 m-c.
 7. Może ktoś z forum z okolic Twoich pomoże z przymiarką lub Kruk, Apart ale inny model, bo 773l to chyba na zamówienie.
 8. Jak Ci nie przeszkadza brak sekundnika i częstsze nakręcanie choć dla niektórych to zaleta to brać i się nie zastanawiać bardzo fajny zegarek Ewentualnie troszkę droższą 510 ma dłuższą rezerwę chodu, sekundnik i przeszklony dekiel. Bardzo ważne aby był z pewnego źródła.
 9. Jeszcze raz gratuluje wszystkim nowych nabytków I taki mój skromniaczek
 10. Artme, gratuluje zakupu, piękny zegarek i jeszcze w takim stanie👏 chyba jeden z najfajniejszych modeli, klasyka klasyki no i ten pasior świetny
 11. Dzisiaj miałem taką przymiarkę, kiepskie zdjęcie ale zawsze coś Pam 368 (47mm). Moim zdaniem leży w górnej granicy akceptacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.