Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pamiko

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,497 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce
 • Hobby
  Historia, broń, nóż , zegarki, blockchain, whisky, winyl, pióra wieczne, książka.

Recent Profile Visitors

891 profile views
 1. Pamiko

  Nóż

  Cpm20CV to taki amerykański odpowiednik austriackiej M390. To dobra stal . Mam w warsztacie noze z cpm20 i rzadziej je ostrze niż M390.
 2. Pamiko

  Nóż

  Dzięki za poranna inspiracje👍
 3. Pamiko

  Nóż

  Oczywiscie ze nie. Pokazuje tylko ze moje opinie na temat nozy nie są zaczytane gdzieś z netu tylko ja trochę noży przerobiłem a pisze tylko o takich które znam osobiście. Dawaj Loco z chęcią się zapoznam .
 4. Pamiko

  Nóż

  Rzekomy pogromca Chrisa Reeve 😂
 5. Pamiko

  Nóż

  Tak i jak się okazalo kolega miał tez szefa. Lubię to.
 6. Pamiko

  Nóż

  Być może byłem to ja.😁Kolega Przemek84 zmobilizował mnie po raz kolejny (3) do zebrania całości. Wziolem dziś Techno2 i Szefa.
 7. Pamiko

  Nóż

  Informacja że są ludzie którym Seba „lata” to taka sama jak ta że innym ludziom Benchmade „lata”. Co do reszty Twojej opinii szanuje jak każdą inną niezależnie czy się zgadzam.
 8. Pamiko

  Nóż

  Spokojnej niedzieli.
 9. Pamiko

  Nóż

  Skoro tak piszesz to pewnie miałeś używałeś i wyrobiłes sobie o nim takie zdanie. Każda konstruktywna opinia jest mile widziana.Ale co to za opinia? Klips deep carry? Niewiele nozy oferuje takie rozwiązanie w standardzie i tez nie każdy to lubi. Stal ? 45 sv to świetna stal która jak musisz to naostrzysz łatwo bez systemów. Podaj przykład lepszej. Blokada frame Lock ? Co z nią nie tak? Łożyska ? Ja wole w nożu do pracy podkładki . Rozbiorę wyczyszczę i gotowy. Może znasz innych którzy nie lubią CRK a ja znam tez innych którzy lubią to żaden argument. Pozdrawiam Pawel
 10. Pamiko

  Nóż

  Spokojnej soboty.
 11. Pamiko

  Nóż

  Napisałem jeden z najlepszych folderów. Tak uważam ponieważ : jest świetnie wykonany, mega prosty w obsłudze (czyszczenie), ma dobre stale , sztywny, bardzo pasuje mi jego ergonomia, bardzo dobrze tnie. W pudle masz smar, klej , i klucz do rozebrania noża. A i ostatnia sprawa mam możliwość zestawienia go z ogromna ilością noży 😊 i u mnie poprostu jest jednym z najlepszych. Ciagle ktoś mnie pyta który jest najlepszy wg mnie. To trudne pytanie bo sa i lepiej wykonane i z lepszymi stalami i lepsza mechanika ale Sebenza , Inkosi a przede wszystkim Umnumzaan to Noze których używam długo i sa u mnie bardzo wysoko.
 12. Pamiko

  Nóż

  Spoko , wielu spodziewa się wodotrysków a i tak masz jeden z najlepszych folderów. Jak zaczniesz go używać to samo pewnie stwierdzisz za jakis czas. A może nie.. Gratuluje zakupu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.