Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Theil

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. Raczej szybko się w Krakowie nie pojawię, mimo wszystko dziękuję. Jeśli masz jakieś zdjęcie z tym zegarkiem na swoim nadgarstku to może masz ochotę je pokazać? Chętnie bym zobaczył jak się prezentuje na takim nadgarstku. Pozdrawiam!
 2. Mój nadgarstek ma około 18cm. Teoretycznie ok, ale mimo wszystko wolałbym zobaczyć ten zegarek na żywo, najlepiej przymierzyć, nim złożę zamówienie.
 3. Witam, przymierzam się do zakupu Hamiltona. Waham się pomiędzy: https://www.onewatchforyou.com/producto/hamilton-khaki-king-auto-h64455133/?lang=en a tym: https://www.onewatchforyou.com/producto/hamilton-khaki-field-h70455153/?lang=en (tylko z czarną tarczą). Przyznam, że bardziej podoba mi się khaki king, ale jest nieco większy (różnica to 2mm), a nie mam zbyt dużego nadgarstka i preferuję małe zegarki. Może ktoś w Lublinie posiada taki zegarek (khaki king) i zechciałby pokazać mi go na żywo (stawiam piwo lub kawę).
 4. Theil

  Galeria Theil

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.