Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakubpli

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. Witam. Poszukuje balansu z nieuszkodzoną osią do moskwy.
 2. Datownik zdaje się być dobrze poskładany, dla pewności rozłożyłem i złożyłem raz jeszcze, wszystko jest na swoim miejscu i tak jak pisałem o ile szkło nie jest założone wszystko działa bardzo sprawnie. Może faktycznie koperta jest od 2209 bo wiem że one też były w tak przynajmniej z zewnątrz wyglądających, chociaż głowy nie dam, że to źródło problemu bo nie udało mi się znaleźć zdjęć wnętrz tych kopert. Póki co zapowiada się że dniem miesiąca, który będzie zawsze widniał na tarczy będzie 3 🙂
 3. Proszę o pomoc. Pierwszy raz pracuje nad werkiem 2214 wostoka i mam problem z datownikiem, kiedy mechanizm jest wyjęty data zmienia się bez najmniejszego problemu, kiedy jednak poskładam zegarek w całość data nie przeskakuje, spowodowane jest to lunetą dociskającą tarczę do ringu z datownikiem. Stąd pytanie, czy mechanizmy 2214 ze względu na datę produkcji różniły się minimalnie rozmiarem/kształtem i jest możliwe że ten mój po prostu nie wpasowuje się w kopertę czy jest jakaś inna możliwość której nie dostrzegam? Nie jestem przekonany czy te zdjęcia pozwolą na diagnozę, jeśli będzie trzeba prześle inne.
 4. Kupię slave chorągiewkę z białą tarczą (zależy mi na dobrym stanie).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.