Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mpk

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dostałem dzisiaj odpowiedź z Citizena, niestety bransoleta nie będzie pasowała do wersji z paskiem. Czyli zostaje mi czekać aż wypuszczą jakiś fajny model szafir + radio controlled + wieczny kalendarz + solar na bransolecie i kupić sobie go jako drugi na letnie upały. Dziękuję Kolegom za pomoc.
 2. Dzięki za link do angielskiej wersji. Próbowałem tej japońskiej, ale utknąłem na numerze telefonu (formularz nie przyjmował niczego co wpisałem) i zapisie fonetycznym imienia (również pole obowiązkowe, a formularz nie chciał łyknąć niezależnie co wpisałem). Z wersją angielską na szczęście zero problemów.
 3. Ooo, bardzo dzięki za podrzucenie pomysłu, zaraz skorzystam, ale pisać do nich można po angielsku? Bo obawiam się, że google translator jakoś kulawo by przetłumaczył na japoński.
 4. No to straszna lipa by była, liczyłem, że będę mógł używać zamiennie paska i bransolety. Nie rozumiem tego z ekonomicznego punktu widzenia, przecież taniej by ich wyniosła produkcja jednaj koperty do obu wersji. Chyba, że chodzi o to, że do bransolety otwory na teleskopy muszą być w odpowiednim miejscu, żeby niwelować jakieś naprężenia lub dźwignię, a pasek przy takim układzie otworów nie układałby się ładnie i dlatego np. otwory do pasków dają bardziej na brzegach (taki przykład z sufitu).
 5. Hej, Kilka dni temu kupiłem Citizena AS2050-10E na skórzanym pasku. Wczoraj pomyślałem sobie, że dokupię jeszcze bransoletę, głównie z myślą o używaniu latem. Napisałem do działu części polskiego dystrybutora (Anyro) z zapytaniem czy bransoleta z bliźniaczego do mojego modelu AS2050-87E będzie pasowała, ale ku mojemu zaskoczeniu odpisali, że są inne koperty i otwory do teleskopów mogą być w innych miejscach (celowo zwracam uwagę, że użyli słowa "mogą", tak jakby nie sprawdzili tego na 100%). Wydaje mi się to dziwne, bo to raczej jest ten sam zegarek, tylko w dwóch wersjach "osprzętu", wątpię, żeby producent bawił się w umieszczanie otworów w innych miejscach, pewnie leci to z jednej linii produkcyjnej. Niestety nie mam możliwości porównania tych dwóch zegarków, ale może ktoś z Forumowiczów już przerabiał ten temat? Na Masters In Time znalazłem tę bransoletę: https://www.mastersintime.pl/citizen-bransoleta-ze-stali-nierdzewnej-59-s05364.htm Może ktoś ma ten model AS2050-87E i mógłby zdjąć bransoletę, żeby pstryknąć fotkę, na której będzie widać jak są umiejscowione otwory na uszach zegarka? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 6. Witam Forumowiczów, Od dwóch lat podglądałem to forum, a zdobyta tu wiedza zaowocowała kupieniem kilka dni temu prześlicznego Citizena (oczywiście po długim i dogłębnym procesie tentegowania w głowie ). Coś czuję, że na jednym może się nie skończyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.