Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wisniap

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

About wisniap

 • Birthday 10/16/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

55 profile views
 1. Ja używam od wielu lat w domu, z automatu to u kolegów w ich biurach i na stacjach paliw😁
 2. Pytanie czy kwarc czy automat. Z tych drugich można w zlotku wybierać m.in. wśród orientow z różnymi tarczami. Podobnego 3stara, tylko w stali kupiłem ok. 20 lat temu kuzynowi. Do dzisiaj go posiada i bardzo chwali.
 3. Pasek dokupiony i pierwszy raz na łapie. 😊 Dzięki Paweł
 4. Ze swojej strony polecam Wspomnienia więźniów Pawiaka. Kiedy moje gwiazdy w domu mnie z lekka drażnią,pies nie słucha, w pracy sajgon i zaczynam uważać,jak to mi źle w życiu i ciężko, to wracam do niej.. super przewartościowuje wartości.. tylko,że ja jestem wrażliwiec..szybko urywam głowę w nerwach i równie szybko zaczynam ja przyszywać😁😁😁
 5. 150 też bym dał bez mrugnięcia okiem. Z tym, że ja bardzo lubię tarcze z małą sekunda jw😁.
 6. Koledzy maja rację, Nomos wymiata😁
 7. wisniap

  Edc 1500zł

  To jet zelos, ma na forum swoją podstronę. 40mm średnicy, szafir, ceramiczny bezel, w środku seiko, pełna skrecana bransoleta
 8. wisniap

  Edc 1500zł

  Chyba wszystko spełnia.
 9. Z tych co wymieniłes do noszenia najbardziej uniwersalny jest moim zdaniem longines. Ja preferuję takie edc na bransolecie i longines automat.
 10. Na moje oko również jest ok. Oglądałem kilka lat temu identyczna i nie widzę w tej niczego niepokojącego z tym, że ja mam - 1 na każdym oku😁. Na tym forum jest kilka osób, które stwierdza to na 100% ale dzisiaj pewnie korzystają z pogody.
 11. Do mnie właśnie też dotarł. Jestem w trakcie.. Do mnie właśnie też dotarł. Jestem w trakcie.. Do mnie właśnie też dotarł. Jestem w trakcie..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.