Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wisniap

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Bywa pomocny

About wisniap

 • Birthday 10/16/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. Pies jest z nami prawie pięć lat, Luna 4 miesiące. Tak mu daje do wiwatu, że szuka miejsca żeby odpocząć. Ostatnio często śpi pod łóżkiem ale tam też go dopadła 😆. I pomyśleć, że kiedyś lubiłem takie stworki tylko na talerzu 😜. Ciężko fotkę strzelić bo ruchliwa strasznie.
 2. Jeździłem wskami mojego dziadka z ostatniego rocznika z taką niby skórką przez środek baku i mamy brata z okrągłym bakiem. Wtedy nawet kilometrów się tym nawinelo i nie było jakieś super awaryjne.
 3. Przypomniałem sobie, że go mam😊
 4. Tag, w srodku kwarc ETA. Na moje oko minus 1,5 jest ok.
 5. Wempe czarny bo nie przepadam za skeletonami. Następnie Santos biały. Nomos szary, bo wszyscy chcą czarny lub biały😁.
 6. Ja zrozumiałem Zeno, że częste u nas "omijanie systemu", nie powinno być wskazówka na naszym forum. Jasno też napisał, że jeżeli tylko on to widzi, to pozostanie to jego prywatną sprawą. Kolegi wpis miarą obecnych czasów. To forum wymiany poglądów pasjonatów, nie sygnalistów.
 7. wisniap

  MOTOCYKLE

  Ja też po 6letniej przerwie postanowiłem zakupić motocykl, taki żeby był, nie wadził i od czasu do czasu dawał radość. Był bandit, była xj 600, teraz jest leciwa honda ntv 650. Gruntowny przegląd i trzeba będzie odpalic.
 8. Potwierdzam, mojej mamy siostrze otruto tak dwa psy. Rano już były martwe i dwa traktory znikły...
 9. wisniap

  Orient

  Kupiony i lekko naświetlony. Bardzo fajny ten Ray.
 10. Z tych czterech wymienionych..., najbardziej mi się podoba Cartier z bazarku 😁, następnie Breitling, potem GS, i już nic..😆
 11. Prościej będzie usunąć napisał/a i przestawić kolejności np. DawPi, 10 godzin temu: ....; Markiza, 2 godziny temu:..., itd.
 12. Proponuję obejrzeć Kabaret Pod Wyrwigroszem "odbiór budowy" i poprosić producenta skryptu o szerszy wachlarz 😁😁😁. Tak mi się żartobliwie skojarzyło😆.
 13. Bardzo fajny zegarek. W PL chyba jeszcze nie dostępny albo słabo szukam. Widzę, że jest u sąsiadów za Odrą i poszukałem w UK za 295GBP.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.