Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

wisniap

Użytkownik
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1291 Guru zegarmistrzostwa

About wisniap

 • Birthday 10/16/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

563 profile views
 1. Ten na zdjęciu był na tymczasowych tablicach. Właściciel, który go kupił szedł do wydziału komunikacji po stałe tablice i dowód. Chwilę z nim zamieniłem. Mówił, że gdyby chciał sprzedać to za 62 tys.
 2. Dzisiaj zrobiłem. Rocznik 2017 przebieg 300 km.
 3. wisniap

  Motocykle

  Trochę zainwestowales w tą cebulę 😊
 4. Targi były 17-19.03. Byłem wczoraj. Myślałem, że będzie więcej wystawców z bronią. Ale klimat spoko i ludzie rozmowni.
 5. Był ktoś z forum na Euro Target Show w Poznaniu?
 6. Właśnie, są radzieckie, bułgarskie, wschodnioniemieckie, podobno też chińskie.. są też Bajkały.. czy one jakoś różnią się wykonaniem? A może któregoś trzeba unikać? Bardziej chciałbym go mieć i sporadycznie postrzelać..
 7. A mi coś się wkręciło na pistolet Makarowa do mania. Dlaczego, nie wiem ale ciągle mi myśl o zakupie wraca..
 8. Grota A1 miałem w łapkach i oglądałem. Wujek kupił jakiś czas temu. Bardzo go chwali ale wątpię, że strzelał z niego więcej niż na jednym wypadzie. Ma go, bo to nasz produkt. I jak twierdził, musiał go mieć. Nic nie wspominał o wadach. Mi jakoś nie przypadł do gustu. Chyba podjadę w weekend, bo mam 10km i dokładnie go obejrzę w poszukiwaniu rdzy i luźnych śrubek 😉. Coś dużo szumu wokół tego karabinu i wiele rozbieżności.
 9. Mimo, że od lat nie praktykuję to w latach 80. i 90. byłem ministrantem. Nigdy nic dziwnego mnie tam nie spotkało ale faktem jest, że tam gdzie służyłem proboszcz był wyjątkowo jurny, a kobitki same pchały mu się do wyra. Było wtedy czterech młodych wikarych, wysocy bruneci, co te babki wyrabiały.. proboszcz jak zwachał konkurencję to zaraz się takiego pozbywał i przychodził kolejny. O ile mnie pamięć nie myli to każdy z młodych miał panią na boku. Kościół, w którym służyłem proboszcz budował za karę, bo w poprzedniej parafii miał dwójkę dzieci. W naszej miał córkę z lekarką. Miło wspominam tamte lata ale ja nie byłem ofiarą tego systemu więc mam taki, a nie inny pogląd. JP wiedział o pedofilii bo za dużo tego w świecie było żeby problemu nie dostrzec. Czemu postępował tak, a nie inaczej, jak np. w dobrze udokumentowanym przypadku z Ameryki... Nie potrafię znaleźć wytłumaczenia.. w technikum też spotkałem fajnych i zawsze pomocnych księży. Szczególnie Jarka, który był wiele lat misjonarzem w Kazachstanie. Na jego lekcje chodził nawet kumpel ateista... Kościół sam się nie oczyści, a zewnętrzne oczyszczenie bardzo go przetrzebi. Czasami jednak tak trzeba i zaczynać pracę u podstaw...
 10. Ja jeździłem m.in. ds, bx, xm, xantia. W pierwszym wyłącznie jako pasażer, drugi udało mi się na polnych prowadzić, resztę już prowadziłem. Potem już nie było tej marki w rodzinie. Szkoda... Citroen miał wyróżniające się rozwiązania.
 11. Nowela ustawy chyba jest w Senacie. Musiałbym sprawdzić. Wszystkie służby tzw. mundurowe lub prawie wszystkie, ustawa je wymienia, mają ułatwienia w dostępie do broni. Z tego co pamiętam w grę wchodzi chyba tylko pistolet. Skrócono też okres przygotowawczy, czyli bycia w PZSS, przed przystąpieniem do egzaminu, z 3 miesięcy do jednego. Z tym zabieraniem rodziny na strzelnicę czy tam kogo chcemy, to na strzelnicy, gdzie jest prowadzący strzelanie można oczywiście to robić. Jeżeli płacisz komuś za wypożyczenie strzelnicy i jesteś tam sam z rodziną lub znajomymi to musisz mieć kurs prowadzącego strzelanie.
 12. Takiego Tobie sprzedam i zamykamy temat🤣, tylko 1000 to za mało 😉.
 13. Dokładnie. Ponownie usłyszałem od żony, że moja fasolka lepiej smakuje. Oczywiście, człowiek stary i ciągle się nabiera.. czego to nie wymyślą żeby w kuchni nie stać 😉.
 14. Przesadziłem z ilością ale sępy już dopytują 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.