Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wisniap

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Bywa pomocny

About wisniap

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. Wempe czarny bo nie przepadam za skeletonami. Następnie Santos biały. Nomos szary, bo wszyscy chcą czarny lub biały😁.
 2. Ja zrozumiałem Zeno, że częste u nas "omijanie systemu", nie powinno być wskazówka na naszym forum. Jasno też napisał, że jeżeli tylko on to widzi, to pozostanie to jego prywatną sprawą. Kolegi wpis miarą obecnych czasów. To forum wymiany poglądów pasjonatów, nie sygnalistów.
 3. wisniap

  MOTOCYKLE

  Ja też po 6letniej przerwie postanowiłem zakupić motocykl, taki żeby był, nie wadził i od czasu do czasu dawał radość. Był bandit, była xj 600, teraz jest leciwa honda ntv 650. Gruntowny przegląd i trzeba będzie odpalic.
 4. Potwierdzam, mojej mamy siostrze otruto tak dwa psy. Rano już były martwe i dwa traktory znikły...
 5. wisniap

  Orient

  Kupiony i lekko naświetlony. Bardzo fajny ten Ray.
 6. Z tych czterech wymienionych..., najbardziej mi się podoba Cartier z bazarku 😁, następnie Breitling, potem GS, i już nic..😆
 7. Prościej będzie usunąć napisał/a i przestawić kolejności np. DawPi, 10 godzin temu: ....; Markiza, 2 godziny temu:..., itd.
 8. Proponuję obejrzeć Kabaret Pod Wyrwigroszem "odbiór budowy" i poprosić producenta skryptu o szerszy wachlarz 😁😁😁. Tak mi się żartobliwie skojarzyło😆.
 9. Bardzo fajny zegarek. W PL chyba jeszcze nie dostępny albo słabo szukam. Widzę, że jest u sąsiadów za Odrą i poszukałem w UK za 295GBP.
 10. Mnie tata wysłał żebym dziadków na Henryka przywiózł 19 stycznia ładnych kilka lat wstecz. Mówię sobie pojadę dzień wcześniej, odwiedzę kumpli i dziadków 19 z rana przywiozę.. przyjechałem po czterech dniach, ciągnięty dwa kilometry przez ciągnik do drogi wojewódzkiej😁
 11. Lata temu miałem auto, które żona nazywała czołgiem. Stare, poczciwe audi 80 4x4. W zimę, jak zasypało to zawsze się spóźniłem do pracy tyle było wyciągania innych po drodze😁
 12. Taka dołączają do wyposażenia, ona ma 1250 litrów na godzinę. Gdybyś chciał skimmera to za słaba. Do niego musi mieć wydajność ponad 2000 litrow. Kupiłem dwa razy wydajniejsza polecona w hurtowni i śmiga lata. Ta co podałeś też da radę tylko mi się wydawało, że za wolno jej idzie. Taki mój kaprys.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.