Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

siweq

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. siweq

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  W ogłoszeniu źle nie wyglądał, ale potem na zdjęciach nadesłanych zobaczyłem ogrom pracy nad tym zegarkiem. Odpuszczam sobie w takim razie. Dzięki
 2. siweq

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  Tak przeglądałem sobie oferty i takiego "po przejściach" GPW-1000 znalazłem: https://www.olx.pl/d/oferta/casio-g-shock-gpw-1000-1aer-CID87-IDIYFHa.html#b29ca29913 Nie mam parcia żeby kupować kolejny zegarek, ale dostałem propozycję za 1200zł - jak na stan tego zegarka to chyba za dużo. Ile wg. Was mógłbym realnie za niego zaproponować ? Czy warto w ogóle go w takim stanie brać ? Ze 400 zł trzeba w niego włożyć (pasek używany, bezel nowy i może te skrzydełka i ring). Sprzedawca ma parcie na sprzedaż. Ps. jest gwarancja do końca tego roku chyba. Kupiony w 2016. Pudło i papiery są. tu jeszcze foto:
 3. King w negatywie jest dużo czytelniejszy niż np. Roman wersja oliwkowa. Ok, może te małe "dst" jest lekko na codzień niewidoczne, ale...
 4. siweq

  GW-9400 Rangeman

  Dać ciuchy z oliwiki ?
 5. siweq

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  Komu komu w dobre ręce ? https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-casio-g-shock-gwn-1000h-CID87-IDJryq2.html#c5748f6797 400 zł ? To nie jakaś podpucha ? Ja nie bierę, może komuś się przyda.
 6. A hu... mogę zjeść ☺️ Na tę chwilę nie ma dla mnie nic ciekawego w ofercie nowości Casio - same "special edition".
 7. Przeszli na "smartwache", a GPR B1000 już zakończyli - pokazali co mieli pokazać, ludzie kupili "wersje demonstracyjne produktu" a teraz wdrożą ekrany MID i GPS do wszystkich swoich "smartwach"y. I tak będą królować bezjajeczne "smarki" dla fit fit chłoptasi. G-shock się skończył w tym rozumieniu jak dotąd.
 8. Nic nie zrobisz, u mnie na łapie też latał, bo dziurka wyżej to już ucisk ręki i mrowienie. Graty że tak tanio (bo było tanio) udało się Tobie dorwać GPR'a. Teraz po 2700 na olx jest najtańszy a reszta po 3000 zł i w górę. W zeszłym roku stały po 2500 -2900zł - i dość sporo ich było.
 9. siweq

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  Pyknij test serwisowy i zobacz co tam siedzi w środku. Dekielek powinien być z jakiejś ceramiki/spieku, więc zobacz czy nie jest jakiś stalowy - popukaj, pochuchaj =D tak jak patrzę to wygląda legitnie. Koronka i klawisze cacy ?
 10. Miałem GPR b1000 i nie powiem - GPS był najfajniejszą zabawką. Jak wygląda jego czułosc, czy zrywa, czy długo się czeka na fix'a ? I jak pozostałe fukcje w waszym odczuciu wypadają ? Czy ogólnie zegar szybko działa ?
 11. Panowie, a ma ktoś z Was doświadczenie z GBD H1000 ? Jak na co dzień się użytkuje ? Jaka Wasza ocena ?
 12. siweq

  Nowosci Casio

  Bebechy z GPR b1000 (bez żadnej pier.... koronki i tych delikutaśnych przycisków) w kopercie GBD h1000 - tak powinien wyglądać nowy Rangeman. Czy GPR b1000 jeszcze produkują ? Nie, wiedzą że zj***li z tematem i teraz robią niczym nie różniące się funkcyjnie do innych "smartwatche".
 13. siweq

  Nowosci Casio

  Piwo dla tego Pana. Zegarek jest jak nowy Jeep Renegade - fiat z silnikiem od kosiarki do podjeżdżania pod wysoki krawężnik.
 14. siweq

  Nowosci Casio

  Fajny - taki toporny, ale fajny. Dużo funkcji, pewnie jest mega mega! I pewnie Tough Solar albo Solar Powered... Nie ? Nie ma ? A to wygląda jak chiński badziew z Ali. 🤢
 15. U mnie: parapet od północno-zachodniej strony, twarzą i 12 godziną do okna, leżą obok siebie. 1. GW 9300 - zawsze 2. GW 9400 - ze 3-4 razy w m-cu nie łapie 3. GW A1000 - tylko z24/25 marca nie złapał PS. zdarza się, że godzina synchronizacji różni się o minutę, np. 2:03 i 2:04 w tym samym dniu dla różnych modeli
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.