Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomekck

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Recent Profile Visitors

43 profile views
 1. WAY211A.BA0928 Wagi niestety nie znam i nie mam jak sprawdzić. 41 mm w sklepach jest już chyba niedostępny bo podobno się produkcja skończyła. Na Chrono się pojawia w różnych wersjach.
 2. Ten kwarc nie ma ceramicznego bezela. Jak porównasz na żywo automat i kwarc to zwrócisz się niemal napewno ku automatowi. Na olx są obecnie dwa automaty 43 mm za +/-7k. Ja mam 41mm waga jest idealna. Moim zdaniem w porównaniu do ceramicznego hydroconquesta (który jest bardzo ładny) TH jest mniej oficjalny i będzie lepszy „na codzień”, oczywiście każdy inaczej rozumie to na codzień ze względu na rodzaj pracy. Mam na myśli mniej formalny charakter;)
 3. Różnica w cenie aquaracera wynika nie tylko z różnicy w tym co w środku, ale też tego co na zewnątrz. Ceramiczny bezel vs metalowy, inna tarcza i lupka. Nie wiem czy Omega też takie różnice ma? Czy to wymysł maketingowcow Taga?
 4. Wiele cennych rad przeczytałem na forum a do serca najbardziej sobie wziąłem „Jeśli dołożysz jeszcze $$$ to... „ Wiele „rad” dotyczących marki puściłem koło uszu a w zasadzie trzymałem się innej rady, żeby kierować się sercem. Ogólnie było wiele zmiennych, które brałem pod uwagę i udało się zrealizować pomysł który nie był kompromisem z którego bym nie był do końca zadowolony (no dobra, kompromisem był budżet, bo zawsze można było go jeszcze mocniej naciągnąć ale to zostawię sobie na kolejne lata).
 5. Dobry wieczór, melduję się z moim pierwszym zegarkiem.
 6. Dzień dobry, zaznaczam od razu, że na tym zwrocie/sucharze kończy się moja znajomość niemieckiego (no może jeszcze kilka niecenzuralnych słów się znajdzie). Czytam forum od dawna, zarejestrowałem się jakiś czas temu. A teraz w końcu kupiłem swoj pierwszy zegarek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.