Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

badtorro

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. Od kilku dni noszę longinesa zulu time (zielonego). jestem zakochany. polecam
 2. nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale może coś takiego?
 3. Ogólnie polecałbym Ci nie palić się i kupić coś co cię chwyci za serce, że od pierwszego wejrzenia będziesz wiedział i czuł "to jest to! kupuje!". Z tego co piszesz to na dzień dzisiejszy kupujesz trochę na siłę. W rezultacie może się okzać, że szybko będziesz niezadowolony z zakupu, bo spodoba ci się coś innego. Ten Tudor to jest zdecydowanie mało popularny model. Jest praktycznie niesprzedawalny chyba, że z b. dużą stratą. Ogólnie nie widać po nim wydanej kasy. Podobnie Longines. Tag niby spoko, ale biały datownik psuje efekt, a werk to taniocha. Płacisz głównie za markę. Ball chyba najładniejszy z tej 4, ale też nic specjalnego. Moje $0.05 = daj na wstrzymanie i poszukaj zegarka który Cię zachwyci. 10k to nie mało kasy, można już wybrać coś ciekawego w tych pieniądzach.
 4. Fajne zdjęcia. Aż się dziwię, że z okazji zrobienia systemu szybkiej zmiany nie sprzedają kompletu zegarek +bransa +pasek w odpowiednim pudełku dokładnie tak. Płacić za zegarek i nie wykorzystać wszystkich bajerów... a ten bajer jest naprawdę fajny
 5. Dokładnie tak jest. Sam pasek kosztuje 570zł natomiast zapięcie 950zł. Miałem okazję mierzyć model z czarną tarczą na pasku i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że to zapięcie wygląda pięknie i dopasowuje się idealnie. Więc nie dziwię się że taki koszt.
 6. błąd serwera w W.Kruk dają 15% za wersję z bransoletą (nie mają wersji na pasku, pasek można domówić). W sklepie z zielonej góry napisali, że dadzą 18% i bardziej opłaca się kupić zegarek z paskiem a bransę dokupić osobno. Czyli tak: W.Kruk: zegarek dostępny od ręki na bransie, cena 11 483,50 +koszt paska 1520,00 = 13 003,50. Zgora: czas oczekiwania 3-4tygodnie na pasku, cena 10 650,00 +koszt bransy 1610,00 = 12 260,00. Różnica 743,50. Zastanawiam się co lepiej. 740zł piechotą nie chodzi..
 7. Czarny jest powszechnie dostępny. Antracytowy natomiast prawie nigdzie nie ma, większość sklepów podaje czas realizacji zamówienia 4-6 tygodni. Najlepszy rabat jak do tej pory dostałem u Dolińskiego (15%). Jak na razie mam zaliczkę w W.Kruk, realizacja w ciągu tygodnia. Negocjacje dopiero przy decyzji zakupowej.
 8. Koledzy podpowiedzcie gdzie najkorzystniej kupić nowy Longines Spirit Zulu Time L3.812.4.63.6 ? Złożyłem zaliczkę w W.Kruk, ale pomyślałem że może to nie jest najbardziej optymalny wybór cenowy...
 9. czy oprócz mnie ktoś czeka na premierę T137.427.11.011.00 ?
 10. mało powiedziane nie mogę doczekać się premiery, teraz cieszę się że wstrzymałem się z zakupem powermatic 80. skąd te zdjęcia?
 11. czy mógłbyś podać ref? piękny jest obejrzałem chyba z 60 stron tego wątku i zauważyłem, że nikt nie wrzuca zdjęć Navitimer Automatic 41. Czy coś z tymi zegarkami jest nietak?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.