Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

badtorro

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

47 profile views
 1. czy mógłbyś podać ref? piękny jest obejrzałem chyba z 60 stron tego wątku i zauważyłem, że nikt nie wrzuca zdjęć Navitimer Automatic 41. Czy coś z tymi zegarkami jest nietak?
 2. Wlaśnie nie mogę znaleźć informacji ile wysokości miał ten poprzedni model ze zdjęcia. Nowy ma 13.85mm wg fabryki. To i tak sporo. Nawiasem mówiąc świetne zdjęcie, jak masz więcej to wrzucaj
 3. Koledzy, doradźcie. Chciałbym kupić Omegę 234.30.41.21.01.001. Podoba mi się konkretnie ten ref, żaden inny. Jako, że to będzie mój pierwszy porządny zegarek chciałbym zapytać jak najkorzystniej go kupić i gdzie. Czy da się go gdzieś obejrzeć / przymierzyć? Na chrono24 go nie ma wcale. Ktoś tu coś pisał o jakichś ratach (LOL) 10x0%. To tak się da kupić taki zegarek? Doradźcie pls. W tej chwili nosze Seiko SRPE53K1.
 4. Panowie rozważam zakup SBGA401 z chrono24. Oferty są głównie ze sklepów w Japonii. Najniższa cena jaka jest to 18tys zł. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy imporcie do Polski? Z góry dziękuję za odp, jestem zielony w temacie ściągania zegarka spoza UE.
 5. Kolega z ogłoszenia nie odpowiada. Znacie koledzy odp na moje pozostałe pytania? dlaczego nie mogę kupić spb121 po prostu w sklepie? przecież to nie jest limited edition. Trochę się napaliłem na ten zegarek
 6. Witam szanowne grono Szukam pierwszego zegarka automatycznego, więc jeśli zadaję jakieś naiwne pytania to wyprowadźcie mnie proszę z błędu Po wielu miesiącach szukania rzucił mi się w oczy seiko alpinist, a szczególnie nowa wersja spb121. Tylko... jego chyba nie ma w sklepach.. znajduje go tylko w miejscach typu chrono24. Czy takim ofertom można ufać? to jest oryginał? Czytałem tu na forum że poprzednik srb017 jest często podrabiany. https://www.chrono24.pl/seiko/herrenuhr-prospex-land-automatik-spb121j1--id14533086.htm i jeszcze jedno.. chętnie kupiłbym ten zegarek w wersji niebieskiej.. czy wiadomo czy taki zegarek wogóle będzie i/albo kiedy?
 7. badtorro

  SRPB91

  Witam, przymierzam się do zakupu pierwszego zegarka. Bardzo spodobał mi się model Seiko SRPB91 ale okazuje się że nie ma o nim zbyt wiele informacji, nie da się go znaleźć na stronie internetowej Seiko. Czy ktoś wie coś na jego temat? dlaczego tak jest?
 8. Dzień dobry, witam szanowne forum. Mam level 37, prowadzę biuro rachunkowe, interesuję się fotografią, podróżami i graniem w gry. Od niedawna interesuję się zegarkami i w niedługim czasie chciałbym kupić pierwszy automat. wszystkiego dobrego i pozdrawiam badtorro
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.