Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

rafi

Użytkownik
 • Content Count

  3692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

rafi last won the day on August 2 2016

rafi had the most liked content!

Community Reputation

9334 Guru zegarmistrzostwa

About rafi

 • Birthday 01/24/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ostrów Mazowiecka/Ząbki
 • Hobby
  filozofia polityki, muzyka, zegarki

Recent Profile Visitors

1964 profile views
 1. AT 38,5, przynajmniej wersja bez ramki, z datą na 3, jest mniej wygodna. No i to trochę grubasek. Zawsze wzdychałem za tym zegarkiem. Jak ostatecznie po niego poszedłem, ty wyszedłem z SMPc [emoji846]
 2. Dominik, masz kawałek tego nadgarstka, więc imo wszystkie dają radę. Choć wiadomo, z perspektywy komfortu, nieco mniej pewnie wyjdzie lepiej. Co do Conquesta 41 to pełna zgoda z uchami - mogliby je nieco przygiąć/wyprofilować i byłaby bajka. Mam teraz porównanie z SMPc, która też ma 41mm, ale znacznie lepiej wyprofilowaną, i wyglada o niebo lepiej. Przy czym w mojej opinii to jest raczej kwestia odbioru wizualnego i to z perspektywy użytkownika (te szpary na krawędziach nadgarstka). Bo użytkowo, dzięki niskiemu profilowi koperty i mega wygodnej bransolecie, ten zegar nosi się bardzo komfortowo.
 3. Patrząc na wiek zegarka, oraz porównując stan szkiełek i bezeli vs. Kopert, to raczej obydwa były odświeżane. Trudno to na sto procent potwierdzić, a tym bardziej ocenić robotę po zdjęciach. Zasadniczo takie odświeżenie po ca 20 latach to nic złego, pod warunkiem że jest w miarę dobrze zrobione. Ceny wyjściowo imho uczciwe.
 4. Hamy to fajne zegarki są. Gratulacje! Gratuluję kolejnego pięknego i ciekawego okazu w kolekcji.
 5. W najbliższym czasie będę szukał czegoś o ciekawym dizajnie i pewnie Chromosswis wejdzie na tapet. Co do zamiany: Pama na pewno kiedyś będę chciał spróbować, ale póki trzyseta sprawia, że pozostałe nie wychodzą z pudła (poza G), więc jeszcze nie teraz. Ale dzięki.
 6. Kupiłeś? Jak tak, to gratki. Chronosswisy z tego okresu są super. Kiedyś może sobie sprawię. Tymczasem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Super wybór. Elegancki, zupełnie inny niż Twój ALS. Wśród elegantów LUC (różne warianty) mają u mnie obecnie bardzo wysokie notowania. Jedyny element, który chyba nie w pełni rozumiem, to kształt wskazówek u nasady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.