Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Leocord

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W listopadzie jeszcze był na wystawie w gablotce, myślę że trzeba pisać na meila zapytania. Recordow niebieskich np w Toruniu nie było, a Gd był jeden. Natomiast szarych było sporo.
 2. Czesc, W Gdańsku w Galerii Bałtyckiej w Kruku są dostępne. L Record bardzo ładny na zdjęciach, wygodna bransoletka lecz na żywo efekt wow znika. Tarcza słabo wygląda.
 3. No właśnie widziałem opis. Napisałem prośbę o zdjęcie dekla i mechanizmu oraz o troszkę inne od frontu. A więc temat do zamknięcia. Dziękuję za podpowiedzi
 4. Dzień dobry, mam do Was pytanie czy zegarek z linku jest oryginalny? Oraz czy zegarki tego sprzedawcy są oryginalne? Warte uwagi? Podobają mi się te Atlantici a nie chciałbym kupić podróbki. https://m.olx.pl/d/oferta/-IDOjA9v.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=fashion[pl]-shopping-poland-st-ads[d-m-t]&gclid=EAIaIQobChMI_bKVpp_i-wIVAmAYCh2l5AzQEAQYBiABEgIHKPD_BwE
 5. Ja wybierałem podobne zegarki, skończyło się na Junghansie Meister. Oraz czekam na Balla https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/41164_Ball_Fireman_Victory_NM2098C-S6J-BE?utm_source=GADS&cd=17504807949&ad=&kd=&gclid=EAIaIQobChMIpN7c1LW8-QIVltwYCh3RyAB3EAQYAyABEgJ0nvD_BwE W zaleczeniu masz tudora z przymiarki, oraz Junghansa na którego się zdecydowałem. Pokaż foto z zakupów. Ten Record świetnie leży, ale u mnie chemii nie bylo
 6. Przymierzałem model który zamieściłeś, mam nadgarstek 20 cm i leży idealnie, jednak tarcza jest nijaka. Nie ma efektu łał..
 7. Dzień dobry, dziś do mnie przyjechał i cieszy oko:)
 8. Osobiście polecam Junghans Max Bill do kupienia w granicach 3000zl.
 9. Wygląda super, niech służy i się nosi. Bransoletka trzyma dobrze?
 10. Dzień dobry, mam do miłośników CW pytanie. Spodobał mi się zegarek C63 Sealander GMT. https://www.christopherward.com/sports-watches/c63-sealander-gmt/C63-39AGM3-S00W0-B0.html#product-technical-data Mam 19,5 cm nadgarstek, czy ten zegarek będzie dobrze wyglądał i leżał?
 11. Widziałem, fajnie leży, lecz tarcza nie przemawia do mnie. W tygodniu przymierze zegarki podpowiedziane wyżej, oraz dwa Tudory. A czy 8000 za Taga to dobra cena?
 12. Właśnie podoba mi się wizualnie i przyjemnie leży na nadgarstku. Polecano mi BB lecz nie podobają mi się wskazówki. Czy ten we wart tej ceny? Mechanizm nie sprawia problemow? Nie znam się na tym, bardziej kupuje u mnie oko
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.