Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

h5h

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by h5h

 1. Scuzi.. ;] Foto poglądowe z internetów, mój egzemplarz ma niestety stłuczony róg. Kontaktowałem się już z hurtami zegarmistrzowskimi, atakowałem też serwis zibi, grupki fb.. na tyle na ile potrafiłem przeszukałem ebay i nic 😕
 2. Czołem. Poszukuję szkła, lub koperty do w-36 Marlin. Może ktoś z uczestników tematu posiada, lub jest w stanie nakierować na miejsce gdzie można nabyć.
 3. Nie znałem. Dzięki kolego, bardzo ciekawe materiały.
 4. Zegarki ponownie widoczne. Gdyby ktoś jeszcze chciał podzielić się opinią, zapraszam do dyskusji.
 5. Każda opinia na wagę złota, dzięki! Oferta była trochę szersza (4 sztuki), ogłoszenia wkrótce powinny pojawić się ponownie.
 6. Czołem. Nie wykluczam transakcji z Przemkiem posiadającym, w mojej opinii, kilka ciekawych czasomierzy. Przyznam, że daleko mi do miana eksperta vintage, nawet tego self-proclaimed stąd obecność tego posta. Gdyby któryś z bardziej doświadczonych w temacie kolegów chciał podzielić się luźną opinią, będę zobowiązany. Link do oferty: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/yaz3/
 7. Ok. Dzięki! Brak pieczęci sprzedawcy na karcie gwarancyjnej jest częstym zjawiskiem?
 8. Witam. Czy zegarek z poniższego linku wzbudza podejrzenia co do jego oryginalności? Dystrybucja USA. https://www.olx.pl/oferta/zegarek-edox-defin-the-water-champion-CID87-IDEIqgZ.html A może Sławek z Bydgoszczy jest wśród nas? Z góry dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam.
 9. h5h

  Hej

  Witam wszystkich pasjonatów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.