Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Just1MoreWatch

Użytkownik
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Just1MoreWatch last won the day on September 23 2020

Just1MoreWatch had the most liked content!

Community Reputation

1,412 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Zegarki?

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poczekajmy wspólnie W Gdańsku wiem, że dostali z centrali cały "segregator" z wszystkimi zgłoszeniami. Posiadali informacje kto out, a kto zostaje i na co. W Wawie też, wiem że generalnie info mają. Konkludując, śmiem twierdzić, iż każdy butik otrzymał zwrotnie listę zapisów swoich klientów razem z decyzją centrali co do każdego z nich. Decyzją butiku jest czy będą o tym informować czy nie. Z Gdańska dostałem email, z Warszawy kontaktu brak ale można zadzwonić i się dowiedzieć.
 2. Cieszę się, że odwalili mnie z zielonego DJa, według mnie - nic ciekawego. Ale po drodze trochę się porobiło i za kilka miesięcy lub lat, jak przyjdzie to co ma przyjść...to będzie ciekawie Mogę jedynie powiedzieć, że historia zakupowa ma jednak znaczenie.
 3. Z tym od ręki to raczej za dużo powiedziane. Jeszcze przed tym całym wariactwem zarówno na Cartiera jak i na Zenitha czekałem kilka miesięcy.
 4. J.w. Ukradłem dzisiaj żonie, dołożyłem ogniwa i stwierdziłem że spróbuję. Zaczynam się przekonywać do 36mm. Może w końcu kupię coś vintage.
 5. Nie, bo już wiem po rozmowach z innymi że nie ma reguły.
 6. Nie wiem czy rarytasy czy nie. Air King oraz DJ 41. Bardziej w sumie zależy nam na tym, na co zapisana jest moja żona. Ja i tak czekam już na zegarki z poprzednich zapisów.
 7. Nie będzie. Salony nie mają obowiązku informować klientów. Jest to decyzja salonu jak podejdą do tematu. Gdańsk jest bardzo fair.
 8. Najgorsze jest to, że nie jestem z ulicy...ale szczerze, nic się w moim życiu nie zmieniło
 9. Dostałem informacje z AD, że nie zostałem zapisany za żaden zegarek życzę powodzenia reszcie!
 10. Żona została zapisana na nową referencję z komentarzem na formularzu, iż jest przepisana z poprzedniej ref.
 11. Ten który dzisiaj wrzucałem jest imho bardzo ładny i występuje również w wersji 36mm. Teraz to i tak raczej po temacie. Wimbledon rewelacja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.