Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Just1MoreWatch

Użytkownik
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Just1MoreWatch last won the day on September 23 2020

Just1MoreWatch had the most liked content!

Community Reputation

762 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Dobre samochody, gitara elektryczna i o dziwo zegarki.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Daytona jest ładna, no i to prawdziwa ikona. Natomiast obecna cena na grey markecie na poziomie ca. 150k jest kuriozalna. Według mnie Zenith bije na głowę Daytone mechanicznie. Tarcza według mnie jest ciekawsza oraz mamy datownik, którego w Rolexie brak. Przeszklony dekiel w Chronomasterze jest cudowny. Duża różnica na minus w stronę Zenitha to bransoleta. Nie ma żadnego porównania z oysterem (chociaż nie jest źle). Zenith oferuje rewelacyjne "value for money". P.S. Piszę to wszystko jako zagorzały fan Rolexa
 2. Transport absolutnie niepotrzebny Nie jadę sam a i pewnie zostanę na weekend w Łodzi. W takim wypadku do zobaczyska.
 3. To do zobaczenia, w sumie nie wiem jak miałbym Was poznać, ale wciąż Dobrze pamiętam, że również wybierasz się z Bydgoszczy?
 4. Offtopic - wybiera się ktoś na festiwal do Łodzi za 2 tygodnie?
 5. U Pani Ewy ? Odbierałem tam conajmniej kilka R, także nie pierwszy raz
 6. Nie Kruk, oni Zenitha nie mają Przy zamawianiu/wyrażaniu zainteresowania OP/Subem, też należało uiścić zadatek w wysokości 10% wartości zegarka - tylko bez gwarancji że zegarek zostanie przyznany czy nastąpi zwrot wpłaty.
 7. Pełna zgoda co do bransolety, to było moje pierwsze zdziwienie. Po zdjęciach spodziewałem się czegoś naprawdę ciężkiego. Takie samo mam przemyślenie - wpłata 30% to jedno, ale przynajmniej jest realna szansa na przymiarkę zegarka. Z Rolexami jak jest wiemy - większość modeli do oględzien głównie na zdjęciach. A tak w ogóle to na zdrowie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.