Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Adamoto

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Bywa pomocny

About Adamoto

 • Birthday 02/08/1984

Kontakt

 • Strona WWW
  INSTA adamoto84_mysovietwatches

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lubliniec

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Trafił się Kurant w przyzwoitym stanie.
 2. Nie aktualne kolega Zadra przytulił 🙂 Oddam za darmo! Poljot kwarcowy na 90% nie sprawny, koperta w bardzo dobrym stanie, na części lub do naprawy, szkło całe do polerki. Poljot mechaniczny na części koperta szkło koronka i wskazówki są w dobrym stanie. Rasija na części koperta stan dobry zainteresowany opłaci tylko koszt wysyłki paczkomat Olx.
 3. Chciałem wrzucić zdjęcie w dział Szwajcarskie i Niemieckie, ale tam same Omegi a myślę że tu taki DDR pasuje bardziej niż tam. Porta Amphibia 17 kamieni. Sam zbieram Radzieckie, ale obok tego nie mogłem przejść obojętnie jeszcze tylko zmiana bransolety na pasek ze skóry i będzie cacy 🙂 miał nie działać a robi minutę na minus na tydzień 😆
 4. Takie trio wpadło niestety w sekundowej wskazówce medycznej brak czerwonej farby
 5. SPRZEDANA Na sprzedaż Pobieda laur z bordową tarczą kupiłem ją w 2019 r. jako nos wtedy, też zegarmistrz zrobił serwis od tego czasu na ręce tylko kilka razy stan bardzo dobry na dobrym chodzie oryginalne pudełko i papiery kwota, jaka mnie interesuje to 150 zł plus kw inpost paczkomat.
 6. Moja Slava Pepsi mocno się spóźnia, co może być przyczyną słaba bateria?
 7. Zbieram na ręczne, ale zaczynam się wkręcać też w lotnicze i czołgowe na razie skromnie, ale i tak jestem zachwycony.
 8. Witam czy jest szansa, żeby zdobyć gdzieś wskazówkę sekundową do foto karabinowego? Przed aukcją jakoś mi umknęło, że jest złamana chyba z podniety 😳
 9. Dzień dobry Nabyłem, taką z werkiem z 53r niska ze starym gwieździstym logo zastanawiam się, czy nie wymienić koperty na współczesną z przezroczystym delkem, bo ta jest lekko styrana no i może wskazówki i tarcze na jakąś ładniejszą, czy zostawić jak jest? Bardzo jestem ciekaw waszego zdania, zegarek mi się podoba, ale czegoś mi brakuje, przede wszystkim chciałbym, aby był widoczny ładny mechanizm.
 10. TomcioMiki fajna sztuka sam też bardzo je lubię To moja zgraja hexagonalna większość w cyrylicy
 11. Piękne zbiory Panowie 😯 U mnie szuflada, ale kolekcja dość skromna w porównaniu do waszych.
 12. Kupię oryginalne wskazówki do Poljota 55g z jasną tarczą . Kupię oryginalne wskazówki do Slawy lodówki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.