Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Robert74

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. W telefonie będzie działać ,na komputerze nie -przynajmniej u mnie .Wszystkie statystyki poszłyyyy...Dobrze że Strava jeszcze jest.
 2. Przez covid jest bum na rowery i shimano nie nadąża z produkcją.
 3. Fakt gumy tam nie wiele, ale w tamtym sezonie przejechałem 10 tys km i zero kapci. Te opony ciężko nożyczkami przeciąć 😀(sprawdzone) 😁
 4. Na pewno nie są to opony na szutry ,ale na asfaltach wytrzymują 10 tys .
 5. Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał na oponami na nowy sezon to polecam veloflex Corsa. Lekkie i super szybkie opony w dobrej cenie.
 6. https://youtu.be/lPTYbaiJshw
 7. Amortyzator poniżej 1500 zł to nie amortyzator
 8. Strava jest ok ale coraz więcej opcji jest płatnych,ciekawe co wymyślą w 2021r.
 9. Robert74

  Jaka lodówka

  Moja mama pracowała swego czasu w serwisie agd , prowadzili serwis pogwarancyjny praktycznie wszystkich marek ,jej zdaniem najlepsze lodówki robi Whirlpool.Ja mam swojego Whirlpoola już ok 20 lat i nie był naprawiany.Jak w końcu padnie to też kupię Whirlpoola.
 10. https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-prezydent-o-szczepieniu-na-covid-19-jestem-ozdrowiencem-zasz,nId,4946821 Teraz będzie wysyp covidu wśród polityków ,żeby nie musieli się szczepić.
 11. Robert74

  NÓŻ

  Jak ktoś szuka prostego ,"multi"toola to polecam leathermanna freestyle'a.Używam go w pracy od kilku lat ,bardzo mocne kombinerki ,ostry nóz otwierany jednym palcem.No i jest bardzo ładny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.