Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

blue_calx

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący
 1. blue_calx

  Citizen

  incubus05 ciekawy. podobaja mi sie te klasyczne cyferki i skórzane paski. ciekawe jak luma? a co sądzicie o tym? trochę mi się podoba, a trochę taki jak na 15-ste urodziny. sztywny kompas też nie pomaga. luma tylko na wskazówkach. Ale tarcza i kształt wskazówek jednak coś w sobie mają. według mnie. dziś wrażenie zrobił na mnie także model AO9000-0 no i ten pilot automatyczny z grubą kopertą. jakbym miał wybrać tylko jeden, to nie wiem.
 2. dziękuję. dostępny w przystępnej cenie automat. (jeśli to o mój zegarek chodzi) Orient FAB0000AC9 Mogę polecić sklep, bo na allegro i w innych znanych jest przebitka prawie 200zł. Jego największym minusem jest wielkość (raptem 37mm bodajże), za to Orient przekonał mnie do siebie elementami wykonania tarczy, ta pięknie odbija światło.
 3. Wszystko po to, by po miesiącu zastanawiać się: "A komu to potrzebne?" 😅
 4. @up Czarny wygląda nieźle, pytanie tylko jak z czytelnością po zmroku? Biały brat pozdrawia (szkoda, że bez niebieskich wskazówek). Pierwszy mechanik, dość mocne wrażenia od momentu otwarcia pudełka. Zaliczył wesele i upadek na kafelki na tymże, (po którym wypadły indeksy i zadarła się koronka), A mimo to żyje. I nigdzie się nie spieszy. Cieszy.
 5. Witam. Piotr, 27 na karku, zainteresowanie zegarkami pobudziło się w roku 2020r, rośnie nieprzerwanie (nieproporcjonalnie do mojej kolekcji, heh). Miło mi przeglądać Wasze kolekcje.
 6. mr.budget (o ile nadaje się do tego działu)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.