Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

blue_calx

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Recent Profile Visitors

159 profile views
 1. blue_calx

  Citizen

  chyba to przeżyję. dzięki za odp!
 2. blue_calx

  Citizen

  Problem występuję na godzinie 5:00 oraz widocznie, lecz słabiej, na godzinie 6:00. Żadnej innej znaczącej zmiany nie zauważyłem.
 3. blue_calx

  Citizen

  sklep PL, tak zwana "(Z)garownia"
 4. blue_calx

  Citizen

  Dzięki za odpowiedź. Jak ktoś tu kiedyś na forum celnie zauważył, nie ma co pobłażać sklepom czy producentom swoim kosztem. Jutro ogarnę wymianę.
 5. blue_calx

  Citizen

  Poproszę o sprecyzowanie pytania. Jeśli chodzi o to, że się waham, to daje sobie czas do jutra.
 6. blue_calx

  Citizen

  dzięki @Paulus57. Sklep raczej zaproponuje mi zniżkę, ale pewnie na kolejne zakupy. Chętnie przeszedłbym się do sprawdzonego zegarmistrza, ale trochę szkoda gwarancji. Mimo wszystko, w sumie nie razi mnie aż tak po oczach po jakimś czasie, taki pewnie urok kwarców z tej półki cenowej.
 7. blue_calx

  Citizen

  Kup Citizena mówili, będzie super, mówili. Tymczasem moja sztuka ma widoczną rozbieżność wskazówek - gdy jest godzina 5:00, to godzinowa wskazuje 5:20 😕 nie wiem, reklamować, zwracać, żyć z tym? Myślę, że do jutra podejmę decyzję. Poza tym - wypas! @Paulus57 Edit: czytelniejsze zdjęcie
 8. blue_calx

  Citizen

  incubus05 ciekawy. podobaja mi sie te klasyczne cyferki i skórzane paski. ciekawe jak luma? a co sądzicie o tym? trochę mi się podoba, a trochę taki jak na 15-ste urodziny. sztywny kompas też nie pomaga. luma tylko na wskazówkach. Ale tarcza i kształt wskazówek jednak coś w sobie mają. według mnie. dziś wrażenie zrobił na mnie także model AO9000-0 no i ten pilot automatyczny z grubą kopertą. jakbym miał wybrać tylko jeden, to nie wiem.
 9. dziękuję. dostępny w przystępnej cenie automat. (jeśli to o mój zegarek chodzi) Orient FAB0000AC9 Mogę polecić sklep, bo na allegro i w innych znanych jest przebitka prawie 200zł. Jego największym minusem jest wielkość (raptem 37mm bodajże), za to Orient przekonał mnie do siebie elementami wykonania tarczy, ta pięknie odbija światło.
 10. Wszystko po to, by po miesiącu zastanawiać się: "A komu to potrzebne?" 😅
 11. @up Czarny wygląda nieźle, pytanie tylko jak z czytelnością po zmroku? Biały brat pozdrawia (szkoda, że bez niebieskich wskazówek). Pierwszy mechanik, dość mocne wrażenia od momentu otwarcia pudełka. Zaliczył wesele i upadek na kafelki na tymże, (po którym wypadły indeksy i zadarła się koronka), A mimo to żyje. I nigdzie się nie spieszy. Cieszy.
 12. Witam. Piotr, 27 na karku, zainteresowanie zegarkami pobudziło się w roku 2020r, rośnie nieprzerwanie (nieproporcjonalnie do mojej kolekcji, heh). Miło mi przeglądać Wasze kolekcje.
 13. mr.budget (o ile nadaje się do tego działu)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.