Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WMT

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

446 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. WMT

  Euro 2020

  Panowie. Spokojnie. Nasza drużyna cofnęła sie trzy kroki w meczu ze Słowakami aby wziąć dobry rozbieg na Hiszpanię. Tak że luz.
 2. Koledzy. Jakich map używacie na rower? Ja używam OsmAnd. Mapy wiadomo są świetne ale sama apka nieco toporna IMO. Chyba MapsMe tez używa map OSM. Macie z nią jakieś doświadczenia? Może cos innego polecacie?
 3. WMT

  Orient'y forumowiczów

  To już mocno po bandzie😉 Do tej tarczy szare beże, jasne szarości itp IMO najlepsze. No i oczywiście jasne brązowe skóry na "elegancko". Ale co się komu podoba. Kolory muszą być! 😁
 4. WMT

  Orient'y forumowiczów

  @Pawel88 Świetnie wygląda! Wręcz "sportowo". Zupełnie inny zegarek się z niego zrobił na tym pasku.
 5. WMT

  Orient'y forumowiczów

  Dzięki 🙂 Oryginalny zamszowy, brązowy pasuje świetnie do tej tarczy ale niemiłosiernie sie brudzi - jak to zamsz.
 6. WMT

  Orient'y forumowiczów

  Bambino na zielono. Już prawie lato, więc postanowiłem ubrać Orienta w oryginalny kolor. Indeksy są miedziane więc pomyślałem: zieleń a'la grynszpan. Niestety nie znalazłem nic w cenie poniżej połowy wartości zegarka, więc padło na taką brudną zieleń. Pasek jest od Tekla. Całkiem OK. Jak znajdujecie takie połączenie? Mi się podoba. Przepraszam za jakość zdjęć. Chwilowo aparat poza zasięgiem.
 7. Równanie na wakacje : Nurek + mesh = piaszczysta plaża 😉 Moim zdaniem nic tak nie gra z plażowym, słonecznym lookiem jak połączenie powyżej. Gdzieś ktoś miał świetne zdjęcia podobnego tandemu: orient ray i mesh na jakimś piaskowym tle. Gdy to zobaczyłem zaczęły mi się podobać i nurki i mesh'e. 👍
 8. Zegarek super, ale mam nadzieję ze zdjecie robił pasażer, nie Ty...
 9. W OPN już wiosna. A wieczorem nareszcie pusto...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.