Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WMT

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,033 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Ło to to! Beam me up, Scotty! I found nice watch here. 😉 Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
 2. Koledzy. Namieszaliście mi w głowie. Citizen chociaż jest bardzo ładny i znalazłem go za 590 zł (jakby ktoś był zainteresowany jest teraz promo w Kruku) to ten 1963 mi z głowy nie chce wyjść. Już kiedyś o nim myślałem i znowu wrócił 🙂 Czekam na jakie promo czy inny bargain. Tylko podpowiedzcie pod jaka nazwą szukać aby nie było czerwonej gwiazdy? Wygląda dobrze ale źle mi się kojarzy.... Czy są jakieś innego mechaniczne chrono w podobnej cenie w ogóle?
 3. Co sądzicie o tym? Citizen Niestety 5zeta poza budżet... Hehehe Ale to jest chyba to. Branzoleta do zmiany i bedzie.
 4. Hehe. Tego, że trudne to nie wiedziałem. Cóż, jak się nie uda to po prostu nie kupię. Zwykle po miesiącu mój aktualny pomysł na nowy zegarek "wygasa" i szukam innego lub w ogóle odpuszczam na chwilę zegarki. Pewnie też tak macie 🙃 @tofiks_th Ładny, szkoda że nie ma realnych zdjęć bo cena dość niska i jeszcze outlet (?). Trochę bojno. @clusca S. 12 - Nie, nie o taką stylistykę chodzi.
 5. Te zegary są super. Jednak to nie jest kwestia, że teraz mi brakuje funduszy. Po prostu jak założę budżet to bardzo nie lubię go zwiększać. Tak już mam i koniec. Element zabawy 😉 @Perpetuum Mobile Widziałem to seiko, i np. taki citizen fajny, ale trochę za dużo się na tarczy dzieje. @Admof - to jest dobry trop! Jakby nie miał dużych indeksów byłby idealny. Może się trafi nieco taniej....
 6. Myślisz, że złotówka się umocni? 😉 A jak Chiny uderzą na Tajwan?... Dobra, nawet to nie temat do żartów. Co do zegarka to nie spieszy mi się. Kiedyś myślałem o mechanicznym chrono od seagull, ale cały czas brakuje mi jednak chrono w takim "garniturowym", skromnym stylu, cienkie wskazówki, bez tachygrafu itd., ale koniecznie z dużą wskazowką stopera. Może jakieś kwarcowe chińczyki można znaleźć w tym budżecie? Muszę spokojnie pogrzebać...
 7. Dzięki Panowie za podpowiedzi. Stylistycznie vratislavia to jest to co szukam ale jednak poza budżetem, a mam zasadę, że raz wyznaczony fundusz nie może być przekroczony ani o złotówkę. Dan Henry to nie to. Venus ostatecznie mógłby być, szczególnie że mechaniczny, ale też poza budżetem. Szukam dalej.
 8. Koledzy. Rozglądam się za chronografem w oszczędnym stylu, coś jak ten Orient. Jednak chciałbym aby miał dużą wskazówkę stopera. Budżet to ok. 800. Kwarc ofkors. Kolor bez znaczenia. Macie jakieś pomysły?
 9. Nie wiem czy było i nie wiem czy dobry temat ale czy Pan Sprytny z memów (nazwiska nie znam) ma na ręce Casio AQ-230GA coś tam coś tam?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.