Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WMT

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

578 Mistrz

Recent Profile Visitors

138 profile views
 1. Benzyna poszła w ruch? Trzeba odtłuścić klocki i tracze. U mnie zawsze działa. Papieru nie używam w ogóle. Można też palnikiem potraktować klocki, ale sam nie próbowałem. Widziałem gdzieś na YT jako patent na piski.
 2. WMT

  Joshua vs Usyk

  Miałem wrażenie że Joshua wyszedł do ringu przestraszony. Usyk z kolei był na luzie. Pewnie ten pierwszy był pod presją z którą sobie nie poradził (65k rodaków), a Olek myślał "a co mi tam, robię swoje". Z Furym to będzie hit. Taki Joshua jak wczoraj byłby zmieciony przez TF.
 3. WMT

  Joshua vs Usyk

  Brawooo Usyk! Świetna walka.
 4. WMT

  Joshua vs Usyk

  Nie no, wata w wadze ciężkiej wciąż potrafi ważyć swoje, a Anthony to też jakiś mega twardziel nie jest. Niemniej zgadzam się, że raczej zabójczej siły to Olek nie ma. IMO również 80% Joshua.
 5. WMT

  Joshua vs Usyk

  Kolor skóry nie ma dla mnie znaczenia. Na Ukrainę mi bliżej niż do UK jednak.
 6. WMT

  Joshua vs Usyk

  Jutro walka. Jak obstawiacie? Ja sercem jestem raczej za Ołeksandrem, ale rozum podpowiada że Antek wygra i to chyba przed czasem. Usyk to spryciarz, ale ciut za wolny i ciut za słaby na Joshue. Z drugiej strony Joshua mam wrażenie może być trochę spięty. Będzie ciekawie!
 7. Zegarek to wiadomo, ale też ten pasek - klasa! Połączenie złoto+zieleń jest super.
 8. WMT

  Żarty żartami...

  Nie jestem pewien czy tu czy do Teorii spiskowych, czy może jeszcze gdzieś indziej?... Chodzi mi o wstęp do artykułu https://www.komputerswiat.pl/poradniki/rankingi/ranking-najpopularniejszych-smartbandow-i-smartwatchy-wrzesien-2021/f4t6v0c
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.