Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

qwerf

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

122 profile views
 1. Panowie, każdy kiedyś zaczynał. Jak sobie przypomnę swoje rozważania, który i dlaczego wybrać... Choć sam nie wiem jak to streścić w kilku zdaniach. @robert_gda1 Najlepiej użyj wyszukiwarki, jest o tym wiele tematów. Zacznij od tego, czym w ogóle jest Moonwatch. Później dojdziesz do tego, dlaczego w zegarkach za 30k w XXI wieku pakuje się hesalit. Koniec końców, dojdziesz do wyboru - klasyk czy praktyk. Podpowiem niepopularnie - każdy wybór jest dobry W załączeniu wersja z szafirem - przepraszam za brudne szkiełko Pozdrawiam
 2. Zdjęcia nadgarstków są nieobiektywne. Ja osobiście wyznaje zasadę, że póki ucha nie wystają poza nadgarstek, to jest ok. Osobiście brałbym 41 i się nawet nie zastanawiał:)
 3. Dzięki ! To czerwone etui załączane jest zawsze czy tylko do określonych pasków?
 4. Niestety - nowa referencja sprzedawana jest wyłącznie w pudle, w którym jest mini przenośne pudełko na zegarek. Nawet etui na karty gwarancyjne nie ma. Innymi słowy - goły zegar.
 5. Gdyby ktoś z kolegów i koleżanek miał na zbyciu jakieś narzędzia do moonwatcha (śrubokręt, piny czy co tam jest wymagane do zmiany paska), a także lupkę, ew. jakieś gadżety, to proszę o priv
 6. Polecam go serdecznie. Nie wiem co w nim jest, ale ja ten zegarek pokochałem. Nie miałem poprzedniej ref, więc nie wiem jak tam z szafirem, ale tu nic mi nie przeszkadza.
 7. Uwielbiam go. W zgodnej opinii mojej rodziny ładniejszy niż Omega Speedy Ciężko przy aktualnej aurze wyciągnąć ten kolor tarczy...
 8. Wstrzeliłeś idealnie, biorąc pod uwagę, że Omega zakupiona została w związku z narodzinami nowego członka rodziny Choć czekaj.. chyba nie to miałeś na myśli? 😂
 9. @mc9 piękny zegar. Dziękuję wszystkim za miłe słowa i reakcje na fotki Speedy'ego. Utwierdzam się w przekonaniu, że to był najlepszy wybór:) @rafiros ewidentnie się do tego przyczyniłeś w związku z unikami ze sprzedażą 😂 Najlepiej chyba podsumowała to szaleństwo Żona, która patrząc z politowaniem, jak robię kolejne zdjęcie zegarka "z ukrycia" stwierdziła: Wrzuć teraz na forum z komentarzem "moje pierwsze Święta z Omegą" 😂 No więc... Moje pierwsze Święta z Omegą!
 10. Nie znam się, to się wypowiem. Z tych, które wymieniłeś, mi osobiście najbardziej podoba się Tudor BB58. Jest naprawdę piękny. Czy przetrwa w kolekcji, jak napisał @Hogg to inna sprawa, ale umówmy się - Omegi też lądują często na bazarku, trzysetki też. Pytanie jakiego zegarka oczekujesz - Omega to jednak taki typowy diver (w moim rozumieniu), a Tudor jest z tych bardziej "eleganckich", w moim odczuciu bardziej uniwersalny. Jeśli chodzi o nadgarstek, tak jak napisał @disaster3 - ważne, aby uszy nie wystawały poza nadgarstek. Ale generalnie to Ty będziesz nosił, więc stosuj swoje własne kryteria! Sam miałem podobne rozważania przed zakupem np. Orisa Aquisa. Mam 18.5 nadgarstek i dla mnie (zupełnie subiektywnie) nawet zegarki 41 mm wydają się małe. A to przecież nieprawda, bo to całkiem spore zegarki. powodzenia i daj znać co wybrałeś!
 11. Podobno jest bliska jubilee właśnie. Chętnie przymierzyłbym poprzednią referencję tak dla porównania. Ale chyba nie będzie potrzeby dokupienia, bo ta naprawdę świetnie układa się na nadgarstku.. Super się dopasowuje. Dziękuję Tak, szafir, milky ring jest, nie ma się co czarować, ale nie razi. Z góry "Swiss Made" ledwie widać.
 12. Faktycznie jest SUPER wygodna. Dzięki temu świetnie się układa i jest naprawdę świetnie wygląda na żywo. Nie mam porównania ze starą (która na zdjęciach mi się bardziej podobała) ale ta jest naprawdę "jakościowa". Tylko nie wiem jak się zabrać do skracania - kupiłem oczywiście przez neta ... Zresztą sam zegarek 🤩 To dopieszczenie detalu, super.
 13. Zgłaszam akces do Klubu 🤩 Wiem, nie umiem w zdjęcia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.