Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tts

Użytkownik
 • Content Count

  3,364
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

585 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

1,731 profile views
 1. Szacunek dla Żony! Mam przeczucie, że w AD w PL nie dostaną Snoopiego... Ciekawi mnie tylko jak z tego wybrną...
 2. Zamawiając u Nich zegarek napisałem w uwagach do zamówienia, że zależy mi na takim w foliach. Dostałem tylko informację, że zegarek jest do odbioru, a w salonie okazało się, że przyszedł owinięty tylko w folię bąbelkową. Tak, że prośba pozostała bez komentarza, a po kolejnej wiadomości sklep internetowy odpisał, że mogę brać co jest innego mi nie sprzedadzą. W salonie dowiedziałem się, że sklep internetowy to inny byt niż salon. W salonie mogę zamówić "nówkę sztukę nieśmiganą" i taką mi sprowadzą ze Szwajcarii ale po sugerowanej cenie producenta. Podziękowałem, bo w tej syt. większy sens ma wycieczka do Butiku.
 3. Musisz się liczyć z tym, że niekoniecznie dostaniesz zegarek w foliach i że będziesz "pierwszym macantem" . Druga kwestia, na którą nie masz wpływu czy nie leżał długo na ekspozycji (światło, temperatura, etc.). Myślę, że jeżeli masz opcję zamówienia z dostawą do salonu, to można z niej skorzystać. O ile w takiej syt. nie ma opcji aby Ci zrobili jeszcze lepszą cenę, to możesz sobie spokojnie zegarek pooglądać, pomierzyć, a jak nie jesteś zdecydowany to przedłużyć rezerwację. W przypadku wysyłki do domu masz okres, w którym bez podania przyczyny możesz odstąpić od umowy.
 4. ...Jam to nie chwaląc się sprawił... ale nie dlatego noszę Spidka w hesalicie. Nowego kiedyś pewnie kupię w szafirze, bo jakoś szafir mi bardziej pasuje do nowego werku, a całość robi się praktyczniejsza w codziennym użytkowaniu.
 5. Gdybym miał większą łapę (niestety pandemia aż tak bardzo nie pomogła ;)) to bym knuł jak PO przytulić... a tak pozostaje się łudzić, że kiedyś zrobią 300 M w kopercie nowego Bonda.
 6. To ja ponownie zrobię magiczną sztuczkę i... nic nie kupię... 😎
 7. Właśnie na Vintage Pro go zmieniłem... Coś mnie zaćmiło i jak pojawiły się dwa w kolekcji, to nie ogarnąłem. Za dużo dobrego na raz. Jeżeli ten na bazarze był na bondowskim Nato (Nie tym od Omegi) to najprawdopodobniej był to ten sam egzemplarz. Jest jeden w SG ale golas, bo nawet bez pudeł ale jak dojdzie VAT to nie jest to interes życia. Jak się nie uda upolować bliżej, to pójdę za, sugestie Leszka i ponownie spróbuję czerwonego bezela.
 8. Czyli niby tak? 41 zgoda, burgund w wykonaniu CWL zdecydowanie nie. Miałem epizod z "Polish edition" . Ja tam jednak po czasie stwierdzam, że wolałem "racing green" i fale, które świetnie wyciągały płaszczyzny indeksów i wskazówek.
 9. Jakby to był czarny z zielonym to bym szarpał... Może któryś z Kolegów ma i mu się znudził?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.