Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tts

Użytkownik
 • Content Count

  4341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3847 Guru zegarmistrzostwa

About tts

 • Rank
  navigare necesse est, vivere non est necesse

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

2430 profile views
 1. Jasne, jasne... 🤣 Wszystkim, którzy tak mają, pragnę pogratulować, że nie mają większych zmartwień w zyciu... Jak zdarzy się babol, będę reagował. Póki co jest dobrze... I jeszcze na koniec, suchar dla tych fo się zastanawiają czemu tak drogo...
 2. Kozak! :D Przy okazji, nasłuchałem się, naczytałem się... i w sumie lipa... bo i tak finalnie serwisuję zegarki. Co prawda nie przestrzegam tych 5/4-7/5-8 lat interwałów ale serwisuję, i zdarza mi się, o zgrozo, serwisować zegarki na Marynarskiej. 🤣
 3. No nie.. koszty pewnie będą inne. Z tego co kojarzę, pewnie Koledzy uzupełnią, to Pan Szumlas się na temat pracujących na sucho co-axiali wypowiadał... https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02yX36SNV64K3BPCnE3Z4zyknGD2LRLu6Nv5unJCmebpw2YbT8X89UWGvfVes3M4HMl&id=1076677902451979
 4. Też prawda: lepsze jest wrogiem dobrego. Ja nie podpowiem. Mam ten sam stan wiedzy co Ty i te same głupoty w głowie. Jak pisałem, przed końcem gwarancji zaniosę swoją do Butiku i zobaczymy. Inne zegarki jakoś dłużej mi chodzą bez serwisu ale też jak wracają z serwisu, to nie w gorszym stanie, no może poza jednym ale to od początku wskazywało na ew. problemy.
 5. No Twoja jest min kilka lat starsza niż moja. Czy zatem ta czerwona kropa ma aż takie znaczenie?
 6. Wydaje mi się, że jak się regularnie mierzy okdchyłki, to widać co się dzieje. Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że jak w co-axialu mija 5 lat to od razu trzeba w kolejce do serwisu się ustawiać.
 7. Zobacz w sieci jakie są ceny... chrono24, WUS, https://watchcharts.com/watches/brand/omega/speedmaster mogą być dobrą podpowiedziedzią.
 8. https://www.bobswatches.com/rolex-blog/resources/helium-release-valve-work-need-one.html
 9. Ja akurat wybierając Moona, chciałem mieć hesalit i pełny dekiel. Po prostu. Jasne cena robi swoje ale do mnie bardziej gada taka konfiguracja. Nie noszę Moona na codzień ale noszę. Jak się pojawią widoczne rysy, to je po prostu spoleruję albo dam do spolerowania. W ost. też zawsze kiedyś można po prostu szkło wymienić. Jeszcze co do ceny.. weź obie wersje do ręki i porównaj.
 10. Nie nie ma. Hesalit nie potrzebuje antyrefleksu. YT, jest pełne filmów pokazujących cały proces usuwania rys z hesalitu za pomocą Polywatch. Mikrosys nie unikniesz nawet przy ostrożnym użytkowaniu. Pojawią się później ale się pojawią. Czy warto się tym przejmować? Hesalit w Moonie zmienia odbiór tego zegarka. Co do usuwania tych rys. przez serwis Omegi, pamiętam, że w Butiku sugerowali rozwiązanie z Polywatch, a jak sam nie chcę się bawić, to abym im zegarek podrzucił, to się tym zajmą. Trochę z tym hesalitem, jest jak z rysowaniem się bransolety czy polerowanych elementów - jakoś z tym trzeba żyć, nosić zegarek i się cieszyć.
 11. Dokupić Moona jak jeszcze nie masz, a za resztę zaoszczędzoną na obrazie zrobić solidną bibę.
 12. Zapytaj u Strojnego lub w Kwestii Czasu.
 13. Huawei Band 3/4. Widziałem jeszcze zapięcia do pasków, w których umieszczony jest moduł smart z czujnikami, np https://www.amazon.de/-/en/Alpina-Smart-Fitness-Analogue-Bracelet/dp/B076D8PQ9M
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.