Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tts

Użytkownik
 • Content Count

  3,348
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

562 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

1,695 profile views
 1. To akurat jest proste, otóż Butik czasem sprowadza takie pojedyncze egzemplarze NIB/NOS.
 2. H21 ma min. 60h więc i 64 nie wygląda na mało realne. Co do nakręcania ręcznie, to V775x bardzo tego nie lubią, vide https://www.rwg.bz/board/index.php?/topic/1613-a7750-handwinding-damage-wind-at-your-own-risk-so-easy-to-cause-damage/ Co do 30h rezerwy, to poza podanymi przez Leszka może być jeszcze kwestia mniejszej aktywności spowodowanej pandemią?
 3. To nie wygląda na poprawny pomiar... Spróbuj raz na 24h o tej samej porze.
 4. Poszukaj na bazarku CWL, czasem pojawiają się w dobrych pieniądzach. Kojarzę, że ost. MkII Chrono niebieski na kajdanie zniknął przy cenie 800GBP.
 5. Niekoniecznie że zwrotów: to też modele pokazowe, do zdjęć, etc.. Stan? Bardzo blisko nowemu lub jak nowy. Jak nie będzie pasować, można odesłać.
 6. Niech się nosi! Sam na niego łypię okiem od dawna. Wrzuć proszę więcej zdjęć.
 7. Cztery lata mijają za parę tygodni. Przez ten czas tylko kilka, może kilkanaście dni leżał w pudełku. Dzięki!
 8. ...jeśli pijesz, pij z umiarem. Pić nie umiesz, nie pij wcale... Tak to chyba szło, nie?
 9. Trudno mi się z Kolegą nie zgodzić. Bardzo wygodny kajdan.
 10. Toż to jest bardzo konkretna wartość dodana! Wedle mojej wiedzy, niektóre paski w butiku bywają tańsze. Co do ew. przestrzeni na "targowanie się", to o ile w przypadku zegarków ceny są sztywne, to w przypadku akcesoriów może istnieć przestrzeń do rozmów ale zależy ona od indywidualnej, dotychczasowej relacji Klienta z Butikiem. Tak czy siak, jeżeli jest to jednorazowy zakup, bez wcześniejszej historii zakupowej, można śmiało przyjąć, że ceny nie podlegają negocjacjom. Zdjęcie petarda, pasek ładnie się komponuje, ale czy cały zestaw wygodny? Te sprzączki Zulu takie dość brutalne do Moona.
 11. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że że w Butiku może być taniej.
 12. Tak. Nie ma z tym problemu. Można. Po włożeniu sprawdź czy są delikatnie do środka z obu stron wepchnięte. Podczas wciskania pina można poczuć delikatny "klik", który oznacza, że pin jest na swoim miejscu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.