Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tts

Użytkownik
 • Content Count

  3,331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

534 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

1,670 profile views
 1. Tak. Nie ma z tym problemu. Można. Po włożeniu sprawdź czy są delikatnie do środka z obu stron wepchnięte. Podczas wciskania pina można poczuć delikatny "klik", który oznacza, że pin jest na swoim miejscu.
 2. Czy rozważałeś coś od Christophera Warda?
 3. Ja się jeszcze nie zapisałem. Żuję temat, a nowe materiały w sieci coraz bardziej mnie zmiękczają. Coś mi się wydaje, że jak ją na żywo zobaczę, to będzie szybka decyzja.
 4. Szaleństwo! Szaleństwo też dopadlo Snoopiego... Popatrzcie jak cena SSA1 poszła w górę przez ost. kilka tygodni. Powtórzę się i zapytam: gdzie jest granica?
 5. Mam podobne odczucia... Jeszcze od siebie dorzucę: SSA 1 się nie liczy... ani żadna rocznica, ani nic specjalnego Omega nie zrobiła. Natomiast SSA2 i SSA3 to klasa sama w sobie, każda inna i każda na swój sposób kultowa.
 6. A ja bym zapytał Obsługi Klienta CWL. Nic nie tracisz.
 7. Tak, ale nie pamiętam kto i gdzie. Ten temat co jakiś czas wraca. Do JZO trzeba by samo szkło wysłać, a nie zegarek. Tylko czy to robią i za ile? Szkło okularowe jest jednak dużo większe.
 8. No to spróbujmy! Kwestia proporcji i profilu koperty. Tej ślicznotki raczej bym nie podejrzewał o klockowatość https://omegaforums.net/attachments/img_4949-png.288790/ Zgoda, co ciekawe widziałem już chrono na V7750 z kopertą mniejszą niż 40mm i wyglądało dobrze... Tylko co to było?
 9. Panowie, chrono i jeszcze w automacie ma swoją min wysokość. Pamiętam, że X-Wind miał ok 15mm, a tu jeszcze grube szkło dochodzi. 17mm w nurku to jeszcze nie jest tragedia. Popatrzcie na niektóre PO w chrono. Jak są warunki nadgarstkowe i się podoba to...
 10. Większość typowych modeli nie ma, to prawda. Na stronie producenta się nie dowiesz, podobnie jak nie dowiesz się z jakiego grade stali jest koperta. Sam zawsze po recenzjach sprawdzam. P.S. Z tego co kojarzę to taki X-Patrol miał wewnętrzny, a X-Wind (zwykły) już nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.