Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gszydlowsky

Użytkownik
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,422 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

198 profile views
 1. Parametry sprawdzam na Inframaticu 🙂 + liczba opadania już na innym urządzeniu .
 2. @Lincoln Six Echo to trzeba skończyć studia żeby mieć własne zdanie ? Ja uważam że nauczanie zdalne przyniosło więcej szkody niż korzyści i to tylko moja opinia , Ty możesz mieć inną . Skoro już mamy kontakt to powiedz mi o co chodzi z nauką hybrydowa planowaną na jesień ? Jaki ma to cel , skoro teraz wszystko jest ok , wakacje , plaża , żadnych obostrzeń . W czym problem żeby wrócić normalnie do szkoły ? Czym się zajmuje ? - działam w branży rolniczej, produkcja roślinna to tak w skrócie .
 3. @Lincoln Six Echo mówienie że jest dobrze kiedy nie jest to domena polskiej telewizji . Masz tam jakiś etat ? 😆 Ja nie mówię że dla wszystkich , uczniów i studentów jest dobrze ponad 5 mln , część z nich to już miliony 😉 , uważam że nauka zdalna czy tam hybrydowa to mimo wszystko pomyłka , z punktu widzenia jakości nauczania , rozwoju społecznego i zdrowia tych dzieci . I nie można tego tłumaczyć "zmieniającą się rzeczywistością "
 4. Coś w tym jest , znudził mi się zanim na niego nazbierałem 🤣
 5. Szkoda mi tych kilku milionów uczniów będących rok w plecy z nauką , czy zamykanie szkół było potrzebne ? nie sądze . A Ty masz jakieś zdanie na ten temat ? czy tylko polujesz na antyszczepionkowców ?
 6. Odchodząc trochę od tematu szczepień i zgonów nadmiarowych zapytam , co sądzicie o sytuacji w szkolnictwie i planach rządu na nauke hybrydową ? 😠
 7. @Kwiatek na tył Knog Blinder Mob Mr. Chips , na przód mam Nitefighter BT40 - daje dużo światła , ma dosyć sporą baterię ale wrzuciłem ją do pojemnika na narzędzia , obie lampki spoko , ale tylna naprawdę świetna. Przy okazji zapytam , jak Wam się jeździ na gravelu ? Ostatnie lata śmigam na mtb xc i powoli zastanawiam się nad czymś nowym i bije się myślami , jakiś lepszy mtb czy może gravel . Jeżdzę trasy mieszane , las i asfalt .
 8. @cordi7 ale BB58 na paskach jest dostępny . Bransoleta +3000 pln . @mario1971 Suba w cenie z metki ?
 9. Zegarek ciągle ten sam , tylko tło się zmienia 🤪
 10. @kiniol niezaszczepiony nie znaczy chory , Ty też możesz zarażać , przy obecnych restrykcjach i swojej postawie jesteś nawet bardziej niebezpieczny , coś jak kolega @Adi
 11. @Adi dopuszczasz taką możliwość że niektórzy nie zachorują , niektórzy nabyli odporności po przechorowaniu ? a przeglądu nie musisz robić żeby jeździć , auto bez przeglądu też jeździ i wcale nie oznacza to że jest niesprawne 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.