Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

marcinw7982

Użytkownik
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

669 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Górny Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. marcinw7982

  Twoja kolekcja!

  Jakieś inne chrono go zastąpi?
 2. marcinw7982

  Twoja kolekcja!

  Moja 5-letnia kolekcja (nie wszystkie zegary trzymam w pudle). Jeszcze myślę tylko nad jednym diver lub GMT lub chrono 😊. Ale to będzie ostatni, ostatni…
 3. Jak z czytelnością ? Na zdjęciach i filmikach wygląda różnie. Kruk czy Jubitom?
 4. Paski Morelato z wyprzedaży, który bardziej pasuje Mickiemu? Miał zostać jeden, ale chyba zostaną dwa, za taką kase szkoda odsyłać.
 5. Nie wiem czy ze sprzedającym czy z Ebayem się dogadam. Mam nadzieje że będzie działał prawidłowo A Twojego Mikiego jak często nakręcasz i jak z dokładnością/odchyłką czasu?
 6. Niestety nie mam dobrych informacji, zegarek w ciągu dnia kilka razy się zatrzymał, godzinę temu na dobre, być może wstrząsy w trakcie przesyłki spowodowały jakieś uszkodzenie mechanizmu. Jutro idę do zegarmistrza aby się temu przyglądnął, ale nie zamierzam wkładać pieniędzy w nowo otrzymany zegarek. Kupiłem go na Ebay (pisałem z nimi i w razie czego mogę go odesłać, otrzymam pełny zwrot kosztów) , miejsce zakupu to Wielka Brytania.
 7. Kilka pełnych i długich dni oczekiwania na przesyłkę. Dotarła w stanie mocno uszkodzonym, ale zegarek cały (zegarmistrz potwierdził) 😃
 8. marcinw7982

  Twoja kolekcja!

  Moja kolekcja przypadkowo powiększyła się o Casio A158WA-1DF
 9. Submariner na 70-lecie z kombinacją czerwonej tarczy/bezela (wolałbym zieleń ☺️)
 10. @sps szczere gratulacje Explorera, przypomnij ile miesięcy czekałeś ? Będzie zapis na inny model w najbliższym czasie ?
 11. Widziałem na stronie zatokazegarkow.pl, ale nie korzystałem.
 12. W mojej 104-ce od około miesiąca mechanizm zaczął pracować "perfekcyjnie", przez 3 tygodnie utrzymywał odchyłkę dobową na poziomie +0,5 s na dobę, po przestawieniu czasu na zimowy +0,5 s. Nie wiem od czego to zależy, praktycznie przez cały czas korzystam i używam go w ten sam sposób (na ręce przez większość dnia, odkładany na "plecach", w nocy na ręce) W wakacje było +5s, a w przeszłości bywało różnie, pomiędzy +5s a nawet +15s. Na tą chwilę jestem zadowolony z dokładności, oby tak dalej 👏👏👏 🙂
 13. W Cartier również podwyżki, o 10 % ? Około miesiąca temu otrzymałem powiadomienie o możliwości zakupu modelu WSTA0059 na stronie Cartiera, ale nie dokonałem zakupu czekając na zamówiony egzemplarz w Kruku, aby zdobyć historie zakupową. Nie wiem czy dobrze zrobiłem 😔 Mam nadzieje że do Świąt Bożego Narodzenie otrzymam Tanka (warto do nich dzwonić, z pytaniem o termin otrzymania zegarka?)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.