Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Lesiu83

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Początkujący
 1. Witam , nie posiadam. Ja się tym nie zajmuje , miałem pare desek , a chciałem uporządkować i szybko odkładać zegarek na miejsce i powstał taki stojak już z myślą na przyszłość.
 2. Z nudów zrobiłem taki stojak na zegarki , jeszcze trochę się zmieści.
 3. No i wszystko pięknie mi opisałeś , krótko i zrozumiałe. Dziękuje. Jasne , że chodziło mi o stal nierdzewną. Decyzje już podjąłem , na początek będzie t-200s w kolorze srebrnym jednak, bo już zdążyłem przeczytać że DLC w droższych wersjach występuje. No wiec jeśli złapie bakcyla na Oceanusy to następny będzie w kolorze czarnym z wyższej serii.
 4. Tomaliusz później się pobawisz , dawaj wrażenia… Ja tez już ostatnie w ogóle , wystarczy tych limonek.
 5. Napatrzysz się jeszcze trochę i kupisz Ja szczerze mówiąc kupiłem dla koloru. Te skrzydełka mogli wrzucić do gbx ale jak to Casio musi nam dawkować rozwiązania.
 6. Moduł też jest lekko inny gbd ma okrojony, tzn. Nie ma pływów i faz księżyca. Według mnie gbd jest jeszcze wygodniejszy bo posiada małe skrzydełka. A ogólnie to oba fajne.
 7. Witam, piękne macie te Oceanusy. Zrobiły na mnie takie wrażenie, że zamierzam nabyć pierwszego. Na początek skupiam.sie na t-200 oraz s-100 jeśli nic nie pomyliłem. Mam pytania. Który material będzie łapał bardziej rysy tytan czy metal? Myślę też nad wersjami czarnymi i jestem ciekaw jak one będą się zachowywać. Bo na forum widzę wszyscy mają wersję srebne. Generalnie jestem fanem g-schock i myślę nad zakupem MTG No ale zobaczyłem te Oceanusy i mnie poruszyły, a żadnego klasycznego zegarka nie posiadam także czas dokupić do kolekcji.
 8. To dwa inne zegarki. Inne paski, inny bezel.
 9. Mogli zrobić od razu 2 wersje, ja bym dopłacił jeśli to by było policzone rozsądnie.
 10. Uwielbiam ten zegarek. Od miesiąca nie schodzi z ręki. Do kompletu dokupię jej gbx-100 pływy mi się przydają w UK. Dodali by solar do tych zegarków i był by hit.
 11. Gdy człowiek nudzi się weekend to i coś wymyśli w garażu.
 12. Witam , dzisiaj nowość co by ten świat był bardziej kolorowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.