Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Musa19

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Seiko SNA749 - fajny zegarek, tylko oryginalna guma do niego rozpadła się ze starości na małe kawałki i za chińskiego boga nie potrafię znaleźć w internetach oryginalnej bransolety na wymianę, a dziwny sposób mocowania sprawia, że ciężko dobrać coś nie robionego pod ten konkretny model - pewnie kiedyś będę musiał zamówić do niego ręcznie robiony pasek.
 2. @evilym, ten Aikon bardzo fajny i też raczej skłaniam się do opinii, że większy chyba lepiej pasuje. Tymczasem u mnie zegarek typowo do garnituru, choć dziś totalnie nie pamiętam, dlaczego wybrałem wariant z czarną a nie jasną tarczą - nie dość, że byłby bardziej uniwersalny, to jeszcze podobał mi się chyba bardziej niż ten czarny😁
 3. Kolejny "nastolatek" w moim domu, bo jak dotąd nigdy nie pozbywałem się raz już kupionych zegarków - zostają na zawsze (nawet te, które już nie chodzą i raczej nigdy nie ruszą);)
 4. Kupiłem synowi, ale gamoń nie chce nosić a dla mnie ten zegarek to prawdziwa rewelacja. Gdyby nie to, że najczęściej chodzę do roboty w piżamie (a zegar nie mieści się pod jej mankiet)😁, to bym go z ręki nie zdejmował👍
 5. Wydaje mi się, że kupiłem ten zegarek jakieś 15-16 lat temu. Już mu nawet raz wskazówka sekundy odpadła😁
 6. Nie chciałbym skłamać a nie pamiętam - ostatnio ktoś mi dobitnie zasugerował, że powinienem mieć chociaż z jeden "porządny" zegarek więc od jakiegoś czasu zacząłem znowu je oglądać i przymierzać niemalże w ilościach hurtowych (jakieś 12-15 lat temu w ogóle przestałem zwracać uwagę na te urządzenia, które wcześniej, nawiasem mówiąc, mocno mnie interesowały). Na pewno Kraków, bo zdjęcie z przedwczoraj a wtedy właśnie "spacerowałem sobie" po grodzie Kraka;)
 7. Wszystko zależy od okoliczności;) (zdjęcie ze spektaklu Mistrz i Małgorzata)
 8. Tak, przy okazji, leży u mnie na 17 cm - widziałem ten zegarek gdzieś w Krakowie, ale nie jestem pewny gdzie, bo z nudów zaglądałem nawet do lombardów;)
 9. @mario1971, ten Lange jest rewelacyjny, niestety nie mogę dawać "polubień". U mnie dzisiaj zegarek, który powoli robi się "pełnoletni";)
 10. Dzień dobry, Chciałbym się serdecznie przywitać ze wszystkimi Forumowiczami. Lata temu wczytywałem się w to forum bez opamiętania ale nigdy jakiś spektakularnych zakupów zegarkowych nie poczyniłem. Nie wiem, jak będzie tym razem, ale postanowiłem spróbować jeszcze raz, może teraz coś z tego wyjdzie:) Pozdrawiam, Maciek aka Musa19
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.