Witam, ile powinna wynieść naprawa uszkodzonego walka koronki (wpada z zsgarka, nie ma możliwości ustawienia godziny ani daty) w mechanizmie ETa 2824?
Dzięki.
Cześć,
Mam Pytanie, zakupiłem zegarek z mechanizmem st36. Czy powiniennem czuć jakiś opór podczas nakręcania zegarka? Kręcę kręcę koronką i nie czuję jakiegoś maksymalnego oporu żeby koronka mi się zatrzymywała.
Dzięki.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.