Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Senna

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Recent Profile Visitors

54 profile views
 1. Dzięki wielkie! A hmm..., jak to technicznie tą igłą zrobić?
 2. Tak jest! :) Oczywiście zdjęcie będzie - ale do tego potrzebna jeszcze jedna Wasza porada... Nie wiemy jak samodzielnie wyregulować bransoletę (jest za luźna). Utknęliśmy w tej chwili na jakiś czas poza cywilizacją i w najbliższym czasie nie dostaniemy się do żadnego zegarmistrza, zatem najlepiej byłoby zrobić to samemu. Tak na oko, dobrze byłoby wyjąć 2-3 ogniwa bransolety. Czy potrzeba do tego jakichś specjalnych narzędzi? Z góry dzięki za pomoc. Jesteście niezawodni! Serdeczne dzięki, miałeś w tym spory udział :) A czy może ta prostsza, jak rozumiem, budowa bransolety przekłada się na prostotę regulacji (zwężenie obwodu) ? A propos daty - dzięki za radę!
 3. Bardzo dziękuję za pomoc! Oczywiście nie odkręciliśmy koronki...
 4. Bardzo Wam dziękuję! Oczywiście nie odkręciliśmy i stąd problem....
 5. Bardzo byłabym wdzięczna za podpowiedzi, jak ustawić czas w ORIENT KAMASU RA-AA0003R19B . Zapytałam o to w wątku zakupowym, ale pewnie tu jest właściwsze miejsce. Wiemy, że trzeba czekać, aż sekundnik będzie na 12, żeby wyciągnąć koronę, ale albo mamy za słaby refleks, albo trzeba do tego jakiejś wyjątkowej siły / precyzji - w ogóle nam to nie wychodzi... A może potrzebne są do tego jakieś narzędzia? Bardzo będę wdzięczna za podpowiedzi, jak sobie z tym poradzić...
 6. Ostatecznie kupiony burgund :) . Czekał w szufladzie do wczoraj na wręczenie. No i teraz mamy problem z ustawieniem czasu, bo to pierwszy automat w rodzinie.... Wiemy, że trzeba czekać, aż sekundnik będzie na 12, żeby wyciągnąć koronę, ale albo mamy za słaby refleks, albo trzeba do tego jakiejś wyjątkowej siły / precyzji - w ogóle nam to nie wychodzi... A może potrzebne są do tego jakieś narzędzia? Bardzo będę wdzięczna za podpowiedzi, jak sobie z tym poradzić... I poproszę jeszcze o informację - o co chodzi z tą bransoletą? Jakich problemów mamy się spodziewać? Dziękuję.
 7. Jeszcze zapytam o tego sprzedawcę na Allegro - rozumiem, że wiarygodny i pewny?
 8. Dziękuję bardzo! Ciekawa jestem, czy ktoś testował tę Festinę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.