Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Red_Forman

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Początkujący

About Red_Forman

 • Birthday 07/03/1943

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Point Place - Wisconsin
 • Hobby
  Zegarki, rzecz jasna :)

Recent Profile Visitors

253 profile views
 1. Ja już nie, odjechał na nadgarstku pewnego człowieka z potężnym uśmiechem na twarzy 😁
 2. Napisałem to zupełnie żartobliwie 😉 Nie jestem typem człowieka, który na siłę chce się do czegoś przyczepić 🙂
 3. Bardzo fajny ale jak ktoś ma większy nadgarstek to paski też potrafią być za krótkie 😆 zawsze jakieś problemy 😉
 4. Miałem około 4-5 sztuk Warda i jak za taką kasę jest bardzo dobrze wykonane a przede wszystkim w ogóle jest. Dla kogoś takiego jak ja, komu nadgarstek w ciepłe dni zmienia obwód jest to zbawienna opcja i jestem przekonany iż nie jestem odosobnionym przypadkiem.
 5. Przepraszam, co mi się wykrzaczyło z komentarzem. Producent zamiast "logicznie tłumaczyć" powinien pouczyć się np. od Warda, jak wykonać fajną microregulację branoslety... Skoro ogarnął Quick realese to na pewno i to jest w stanie udźwignąć.
 6. Ponieważ wersja 42 mm była bardziej spójna, dzięki matowej tarczy i bezelowi. Natomiast tu moim zdaniem to skopali, reszta super 👍Do tytanu w pelagosie trzeba przywyknąć, jeśli oczekujesz wrażenia jak ze stali to się mocno zawiedziesz ale daj mu szansę. Najwyżej nie odbierzesz 🙂
 7. Na ile go wycenili? Oraz jak wrażenia? Jeśli dobrze pamiętam 6200 lub coś w tych okolicach. Dla mnie za ciężki i ja też nie jestem zwolennikiem polerowanych linków no i wielkim minusem jest brak jakiejkolwiek regulacji zapięcia. Pominąć to w Diverze to poważny błąd.
 8. Wiadomo kiedy będzie w sprzedaży? Oglądałem go w czwartek w kruku. Więc chyba już jest.
 9. Świetny wybór, według mnie wersja bez daty jest fajniejsza. gratuluję Ja właśnie jakoś dwa lata temu poświęciłem moona na rzecz datejusta i nie żałuję ani troszkę. Na początku tego roku wróciłem na chwilę do moona tylko w nowym wydaniu ale nie było już chemii. Jednak stara miłość rdzewieje Gratuluję kolekcji, jest super!!!
 10. Jak się pojawił, wiele osób porównywało go do submarinera ale poza lupką nie dostrzegam większych podobieństw.
 11. Przymiarki pelagos fajny ale nie kupiłbym. Ranger na tym pasku zyskuje świeżości Przepraszam za jakość fotek.
 12. Apple jest mistrzem w tych swoich słownych orgazmach typu: wow, amazing i moje ulubione "to najszybszy iPhone w historii" no szkoda bardzo aby był najwolniejszy 😆 Ja bardzo podobnie, do tej pory zmieniałem iPhone, niemal co rok. W tym powiedziałem sobie pass. W przyszłym roku też się mocno zastanowię, 13 pro to nadal rewelacyjny tel.
 13. Zealande super ale nie mają takiego jak szukam, nie mniej jednak dziękuję za komentarz 🙂 Tak, jak najbardziej w normie, też na początku się dziwiłem bo wcześniej nie spotkałem tego w żadnym innym Diverze 👍
 14. Dokładnie tak jak napisał proki. Zgadza się, jakiś czas temu wszedłem z kolegą do jednego z salonów i kolega wyszedł z niego z takim na nadgarstku. Można, nie dostaniesz już kolejnych ale te które uzbierałeś możesz wykorzystać jeszcze, bodajże do października 2024...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.