Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Tosagw

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nieźle. Jechałem Hyperionem z Moonem na ręku (był na bransolecie) i nic się nie odpięło. Przeciążenia spoko, ale to nie jest kolejka, którą dobrze się jeździ raz za razem.
 2. też polecam eazymut (kupowałem tam mojego fenixa). Dodatkowo jako atut dają jako jedyni 3 lata gwarancji.
 3. Używam 6s pro ponad 3 lata. Mapy włączyłem dwa razy. Jak je wgrałem oraz raz na szlaku przetestować jak to działa. Moim zdaniem zbędny gadżet. Dużo ważniejsza jest praca na baterii i dobry GPS. Stąd ważne aby nadajnik wspierał jak najwięcej pasm oraz było sprawne ładowanie solarne.
 4. Jeśli nie używasz map to w zupełności wystarczy Instinct 2x Solar. Osobiście wybieram ładowanie solarne kosztem szafiru bo jest po prostu użyteczne. Pytanie czy faktycznie potrzebujesz tak długiej żywotności baterii. Sam używam Fenixa 6s pro i raczej kolejnym będzie Instinct niż Fenix ze względu na brak konieczności dopłaty do dodatkowych funkcji wycenionych na 2k więcej.
 5. Czyżby zawodnik kupiony od Rafała prowadzącego kanał analog_ovo?
 6. Jak porównujesz komfort noszenia vs Explorer II? Który lepszy w obyciu? Faktycznie te modele są bardziej na większy nadgarstek?
 7. 36 mm spokojnie będzie Ci pasował, tylko doradzam karbowany bezel ponieważ optycznie powiększa zegarek vs wersja z gładkim bezelem. Natomiast 41 mm potrafi wyglądać jak lądowisko dla helikoptera na mniejszych nadgarstkach
 8. Na moją 40stkę liczę, że otrzymam nowego GMT z tegorocznych wypustów tj. za 4 lata a jak nie, to będę musiał zintensyfikować poszukiwania C140. Co do 1908 jak dla mnie to takie trochę koncepcja postarzania na siłę. Pewnie na żywo będzie wyglądał świetnie, ale kojarzy mi się z nowymi meblami w stylu wiktoriańskim.
 9. Cześć, nie określiłeś swojego budżetu. Natomiast jeśli chodzi o nowe zegarki to ciekawym entry level może być czarny tank must: https://www.cartier.com/en-pl/tank-must-watch_cod1647597294988816.html#dept=EU_Tank
 10. Był na bazarku za 29k, ok. tygodnia temu jeszcze wisiał. Z tego co widzę teraz to oferta już znikła.
 11. Mi przy ostatnich zapisach policzyli po 4.6
 12. od 9.04 można dzwonić aby zapisać się na zapis między 12.04 a 20.04
 13. Coraz bardziej przemawia do mnie ten Sword w prezentowanej wersji. Dobrze to wygląda i nie jest tak klockowaty jak obecne SMP 300
 14. Piszę o stanie na przełom lutego/marca 2024. Jak było kiedyś - nie wiem.
 15. Każdą starą bransoletę trzeba oddać. Jak masz GMT na Oyster to nie możesz kupić Jubilee. Jak masz na Jubilee to możesz wymienić na Jubilee jeśli kwalifikuje się do wymiany. Krucza Jubilee kosztuje coś około 9300 PLN.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.