Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krzysztoh

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. Jakoś nie mogę znaleźć używki g01, więc jeśli któryś z kolegów będzie chciał się pozbyć g02 to piszcie bo chętnie do niej wrócę
 2. Dosyć szybko zatęskniłem za Geckotą po sprzedaży G-02, dlatego by nie wchodzić do tego samego postanowiłem poszukać G-01. Jeśli ktoś zastanawia się nad sprzedażą to niech podrzuci cynk
 3. Bierz orient kamasu jeśli zależy Ci na szafir że i stopsekundzie. Bdb cena i mechanizm dokładniejszy niż w Seiko. Jednak jeśli chcialbys iść w klasykę to poszukaj Citizena ny0040, który mimo leciwego werku i braku szafiru, jest pełnoprawnym nurkiem z tradycjami. No i do tego ma tone więcej charakteru niż wszystkie wymienione wcześniej zegarki.
 4. Z zegarkiem jest wszystko ok. To tani model Seiko, więc sprzedają go w podstawowych pudełkach dostępnych za kilkanaście zł. Ciesz się z okazji, jeśli tanio go znalazłeś
 5. I to jest bdb wybór
 6. Powiem Ci, że w moim przypadku czarny 033 nie wywoływał emocji, mimo że był najbardziej poprawny i w swojej cenie bezkonkurencyjny jeśli chodzi o wykonanie. 035 ma piękną tarcze i świetnie wygląda z paskiem, podchodzi mi o wiele bardziej niż droższa konkurencja z kremowymi tarczami. Sarb017 dojrzewa i na bransolecie to chyba najlepsze edc w tym przedziale cenowym. Jeśli masz możliwość od razu kupić na Strapcode to ja bym się nie zastanawiał. A co do planów.. Eterna Kontiki, ew. wyższy Christopher Ward.
 7. Bransoleta jubilee od strapcode wygląda karykaturalnie na sarb017. Jest świetnej jakości, ale ma bardzo masywne endlinki że śmiesznie długimi 'zębami'. Poszukaj lepiej opcji od Geckoty. Wychodzi taniej i po prostu lepiej zgrywa się z zegarkiem. Uncle Seiko ostatnio też wprowadził dedykowane bransolety pod sarb017/033.
 8. Zapoluj na jakiegoś Christophera Warda. Bardzo fajne zegarki i potrafią zdarzać się na forum poniżej budżetu. Od siebie polecam Geckote g02, która ma 40mm i wygląda świetnie na małym nadgarstku (sam taki mam).
 9. Sarb033 pozostawia uczucie niedosytu. Jest podobny do wszystkiego. W przypadku sarb017 jest przesyt przez kolor zielony, złoty i do niczego nie potrzebny kompas. Posiadałem 033,035,017 i jestem na etapie żegnania się z 035 bo 033 poszedł do ludzi. 017 ma swój charakter mimo całego hypu, który jest w całym internecie. Jeśli masz możliwość kupienia 017 z strapcode to bierz, bo to najlepsza opcja noszenia tego zegarka.
 10. Ta poprzednia seria, w tych samych kolorach wyglądała na solidniejszą. Spłaszczyli ten design.
 11. Bransoleta wygląda na bdb spasowaną, a nie jest to Strapcode. Zdradzisz skąd ją kupiłeś?
 12. Kilka razy skx, obecnie modowane 3 sztuki w kolekcji. Citizen majtek na początku niedoceniony, a teraz często noszony. Casio 5600 chyba 3 razy.. Chętnie bym wrócił do Glycine Combat Sub bo to świetny zegarek.
 13. Te Sarby 035 wyglądają ok. 1400zł to bdb cena, biorąc pod uwagę, że 035 jest ciekawiej wykonane niż 033, które nie schodzi poniżej 1800zł.
 14. Krzysztoh

  Policzmy Sarb'y

  W końcu coś ciekawszego od masywnych Strapcode.
 15. Najlepsza opcja to właśnie Sumo. Można dorwać używanego w idealnym stanie poniżej 2000. Te zegarki które zaproponowałem sa ok i na pewno będziesz zadowolony z każdego wyboru, ale Seiko Sumo to klasa wyżej i leży świetnie na ręku. Jeśli zegarek ma być nowy to poszedłbym w tego Samuraja. Tytanowy Citizen jest jakiś bez wyrazu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.