Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krzysztoh

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

272 profile views
 1. Wisi na olx jeden czarny. Może ktoś z forum
 2. To najważniejszy argument. 777 nie jest może najbardziej przebojowy, ale nie można mu odmówić klimatu vintage, to bardzo fajny powód do kupna ;) Gratulacje zakupu :)
 3. Lepiej poszukać używek w lepszych cenach. W takiej cenie można poszukać ciekawszych kolorów, może ciekawszych limitowanych edycji.
 4. 774$ za turbine w atrakcyjnej kopercie. Poprzednie ich projekty były również ciekawe, więc i tutaj może to się udać. Tylko gdzie to serwisować :)
 5. Podobne wrażenia. Koperta układa się bdb, ale jednak bransoleta, mimo że posiada pełne endlinki i ogniwa to nie sprawia wrażenia solidnej. Dodatkowo jednymym argumentem do zostawienia zapięcia jest napis Seiko :)
 6. Szukanie obecnie sarb033 mija się z celem. Za 1500zl ten zegarek robi świetne wrażenie. Za nowy nigdy nie powinno być ponad 2000zl. Jak już chce się wydawać ok.3000zl to znacznie lepiej szukać sdgm albo sarx. W ich przypadku jakość jest zauważalnie lepsza od sarb
 7. Jakoś nie mogę znaleźć używki g01, więc jeśli któryś z kolegów będzie chciał się pozbyć g02 to piszcie bo chętnie do niej wrócę
 8. Dosyć szybko zatęskniłem za Geckotą po sprzedaży G-02, dlatego by nie wchodzić do tego samego postanowiłem poszukać G-01. Jeśli ktoś zastanawia się nad sprzedażą to niech podrzuci cynk
 9. Bierz orient kamasu jeśli zależy Ci na szafir że i stopsekundzie. Bdb cena i mechanizm dokładniejszy niż w Seiko. Jednak jeśli chcialbys iść w klasykę to poszukaj Citizena ny0040, który mimo leciwego werku i braku szafiru, jest pełnoprawnym nurkiem z tradycjami. No i do tego ma tone więcej charakteru niż wszystkie wymienione wcześniej zegarki.
 10. Z zegarkiem jest wszystko ok. To tani model Seiko, więc sprzedają go w podstawowych pudełkach dostępnych za kilkanaście zł. Ciesz się z okazji, jeśli tanio go znalazłeś
 11. Powiem Ci, że w moim przypadku czarny 033 nie wywoływał emocji, mimo że był najbardziej poprawny i w swojej cenie bezkonkurencyjny jeśli chodzi o wykonanie. 035 ma piękną tarcze i świetnie wygląda z paskiem, podchodzi mi o wiele bardziej niż droższa konkurencja z kremowymi tarczami. Sarb017 dojrzewa i na bransolecie to chyba najlepsze edc w tym przedziale cenowym. Jeśli masz możliwość od razu kupić na Strapcode to ja bym się nie zastanawiał. A co do planów.. Eterna Kontiki, ew. wyższy Christopher Ward.
 12. Bransoleta jubilee od strapcode wygląda karykaturalnie na sarb017. Jest świetnej jakości, ale ma bardzo masywne endlinki że śmiesznie długimi 'zębami'. Poszukaj lepiej opcji od Geckoty. Wychodzi taniej i po prostu lepiej zgrywa się z zegarkiem. Uncle Seiko ostatnio też wprowadził dedykowane bransolety pod sarb017/033.
 13. Zapoluj na jakiegoś Christophera Warda. Bardzo fajne zegarki i potrafią zdarzać się na forum poniżej budżetu. Od siebie polecam Geckote g02, która ma 40mm i wygląda świetnie na małym nadgarstku (sam taki mam).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.